Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 2 з 2

Тема: vBET isue з Google API

  1. #1
    Заборонений
    Реєстрація
    Лютий 2010
    Повідомлень
    1

    Default vBET isue з Google API

    Доброго дня, я адміністратор одного сайту, який працює безкоштовна версія vBET2.3.8 недавно сайт був заблокований Google. Я зв'язався з ними з цього питання, і вони сказали мені, що мені потрібно додати параметр userip на поставку IP-адресу кінцевого користувача, від імені якого сервер робить запит API, якщо я хочу, щоб розблокувати мене.

    Я хотів би ваша допомога з цього питання, мені дійсно потрібно, щоб це виправити, якщо ви не можете зробити реальні зміни принаймні направити мене в правильному напрямку, так що я міг зробити зміни себе, як я трохи обмежений PHP програмування здібності.

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    У мене вже є рішення, бо воно протягом деякого часу. Я не зробив реліз, в безкоштовної версії, бо як я знаю, userip тільки порадив не обов'язково. У мене немає часу, щоб зробили версію зараз, тому, будь ласка, дотримуйтеся цієї інструкції:

    1. відкрити файл / входить / vbenterprisetranslator_functions.php
    2. знаходити Функція vbet_getTranslationURL ($ с, $ с)
    3. замінити всі функції (не тільки цю лінію) шляхом:
    Code:
      function vbet_getTranslationURL($from,$to) {
        global $vbulletin;
      
        if ($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey']) {
          return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&key='.$vbulletin->options['vbenterprisetranslator_googleapikey'].'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];    
        } else {
          return 'http://ajax.googleapis.com/ajax/services/language/translate?v=1.0&format=html&langpair='.$from.'|'.$to.'&userip='.$_SERVER['REMOTE_ADDR'];
        }  
      }
    Після цього контакти Google. Я бачу, що у нас буде випустити 2.3.x найближчим часом (всі інші версії вже є вона включала, як я пам'ятаю). Немає часу сьогодні - але, ймовірно, буде випущена завтра, якщо ви не хочете, щоб внесли зміни себе

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •