Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 8 з 8

Тема: Підтримка під Circunstances, що всі інші стежити

  1. #1

    Default Підтримка під Circunstances, що всі інші стежити

    Жорстоке прийняти підтримки тих пір, як:

    1.) Ні код зміни або модифікації сторонні плагіни або vbulletin, сам
    2.) Не відключення плагінів

    VBulletin, VBSeo та оглянуто Dragonbyte права Бог мій форумах, і вони не робити будь-який з перерахованих вище

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Ви вже сказали - так. Ми будемо раді вам допомогти

  3. #3

    Default

    Без внесення будь-яких змін в КОДІ, або варіант зміни до будь-якого є плагін працює

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від techanalyst View Post
    Без внесення будь-яких змін в КОДІ, або варіант зміни до будь-якого є плагін працює
    ТОЧНО! Ми вже писав її для вас кілька разів. І просто видалити ваш останній пост тут - будь ласка не повторити повідомлення над і знову знову - це вважається СПАМОМ і буде видалено. Немає сенсу перетворити в колі.

    Так що ви був вже кілька разів підтвердили що ми будемо зробив ні код або зміни ПАРАМЕТРА та інших плагінів, працює. Також ми DISSABLE нічого не буде. Просто, як ви хотіли.

    Тому, будь ласка зупинки рішень виправдання і нехай нам в - я дуже сумніваюся, що проблема дійсно існує, ні ви хочете мати vBET функціональним на вашому форумі. Це написано без будь-якого наміру особисті нападки - я просто хочу сказати вам, що в мене склалося враження схоже не потрібно нас там (і ми знаємо, що дозволяє підтримки особи на ваш форум - ви написали його самі - також ви завжди можете налаштувати тимчасовий доступ або випробування форуму з користувачів Дата видалено, якщо є все, що важливо, але це не так - ви написали, що підтримка різних модів має доступ до вашого форуму). Так у фактичних насичення особисто я блукати те, що є причиною такої поведінки? І як можливості, я думаю, що це питання може бути складений (насправді не існує) тільки для того, щоб мати причини кричати повернення коштів. Немає особистого нападу - ви дійсно кричали за допомогою випадках верхній, і ви дійсно вже писав кілька помилкових заяв, що мені потрібно, щоб взяти його стадії розгляду, що ми можемо обговорити тут не наявного випуску склали для змушуючи повернення. Не сказати, ви зробите це - я просто хочу поставити вашу увагу, як він може виглядати і просити вас, щоб просто показати нам, що проблема дійсно існує і звичайно, дозвольте нам допомогти вам, у випадку, якщо у вас є проблеми з зникають котирування за відповідь.

    Отже ще раз - ми БУДЕМО НЕ Змінити інші плагіни конфігурації, ні код, відключити нічого. Так що більше ніяких відмовок - просто скажи нам, працювати над проблемою, якщо вона дійсно існує. Я не кажу, що це не так, я просто кажу, що у мене є обґрунтовані сумніви на цей рахунок. Я просто хочу, щоб ви знали, що у мене є причини сумніватися в цьому. І зверніть увагу, що я буду дуже рада допомогти вам зробити vbet працює правильно на вашому форумі, якщо ви просто хочете його і привести до нього.

    Я є 1: 30 ночі в нашій країні-, так що ми будемо йти туди пізніше.

  5. #5

    Default

    Насправді я хочу його роботи, їм фактично полювання вниз інших переклад плагінів. Я дійсно хочу це працює, але я точно знаю, якщо ви отримуєте доступ youll змінити параметри в vbseo або vbulletin, яка є те, що я не хочу. Так що ваш плагін, працює як я б очікувати, thats дуже справедливе припущення, оленяча шкіра робота, як хотів "цього клієнта". Я запускати безліч, Photopost Pro, VBTube тощо, все куплено і бренд вільного, Дракон байт, vbseo, vbulletin і т. д., жодного разу я просив повернення чому? Тому що вони "працювала як очікувалося"

    Ви дзвонили мені шахрай? Можете запитати про 9 інших провайдерів плагін і люди роблять тему працювати, Ive ніколи не колись, щоб попросити про повернення, ні будь-який з них зробив зателефонувати мені шахрай

    Я був розглядає його, поки ви закликали мене шахрай, знову образа custom та їх працювати з вами?

    Їм не звинувачувати програмне забезпечення, їм просто констатуємо ваше програмне забезпечення Хіба право на форумі, я знайти інший плагін переклади, що не вимагає цього, і жорстоке просто вважаю, що це $200 + урок дізналися
    Востаннє редагувалось vBET; 14-10-11 в 22:57. Причина: вульгарні

  6. #6

    Default

    Фактично замість того, щоб повернення поставить посилання або повідомлення до змін, необхідних перед покупкою заявивши, id досить знати що мій урок 200 + допомогли іншим

    Або

    Жорстоке зберегти ліцензію і не використовувати програмне забезпечення, поки "клієнт" дізнатися thats, що форма його в краще використовувати? А раз я його власні а не використовувати його ви не почнете розраховувати 365 днів оновлень, поки я почати його використовувати
    Востаннє редагувалось techanalyst; 13-10-11 в 01:09.

  7. #7
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від techanalyst View Post
    Фактично замість того, щоб повернення поставить посилання або повідомлення до змін, необхідних перед покупкою заявивши, id досить знати що мій урок 200 + допомогли іншим

    Або

    Жорстоке зберегти ліцензію і не використовувати програмне забезпечення, поки "клієнт" дізнатися thats, що форма його в краще використовувати? А раз я його власні а не використовувати його ви не почнете розраховувати 365 днів оновлень, поки я почати його використовувати
    Ніяких змін в код на всіх необхідні для роботи vBET з vBulletin.

  8. #8
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від techanalyst View Post
    ...Я дійсно хочу це працює, але я точно знаю, якщо ви отримуєте доступ youll змінити параметри в vbseo або vbulletin, яка є те, що я не хочу. Таким чином ваш плагін не працює, як я очікував...
    Це просто більше, ніж абсурдно Вибачте - ви знаєте, що майбутнє... Ви також знаєте, цифри для лотереї?...

    Було забезпечено кілька разів, що не налаштувань інші плагіни, ні vBulletin буде змінено. Це просто ще один привід. Незалежно від того, що ви пишете, що ви хочете його функціональні, коли те, що ви робите це проти ваших слів. Якщо ви хотіли б мати vBET працює на вашому форумі ви дозволить вам допомогти. Але це не можливо, щоб допомогти, коли питання складається тільки для того, щоб змусити повернення - що б ідеально Вибачте цілому вашої поведінки у випадку, якщо це шахрайство. На даний момент, це питання розглядається як можливого шахрайства і закрито, оскільки немає допомога буде просто необхідна.

    Ми зібралися тут, щоб допомогти вам з вашим питанням, якщо вона дійсно існує

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •