Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 5 з 5

Тема: VBSEO канонічні посилання і URL довжиною

  1. #1
    Член
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    67

    Default VBSEO канонічні посилання і URL довжиною

    Ця установка в vbseo:

    Гранична довжина URL
    Деякі користувачі вважають за краще обмежити тривалість їх URL. Ця установка "культур" URL частин, тобто [forum_title] і [thread_title], щоб максимальна кількість ключових слів.
    Хіба не дотримувався за переклад посилань, тільки для джерела посилання.

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Так - ми не підтримуємо це в даний момент. Я буду перемістити його в запит. І додати до нашого списку TODO

  3. #3
    VBulletin підприємства Перекладач (vBET) персонал
    Реєстрація
    Травень 2010
    Повідомлень
    1,000

    Default

    зроблений

  4. #4
    Заборонений
    Реєстрація
    Липня 2018
    Повідомлень
    1

    Default

    Quote Повідомлення від kamilkurczak View Post
    зроблений
    Text automatically translated from: Vietnamese to: Ukrainian
    Translated text
    Перевірте поштову скриньку будь-яку ціну, як результат для мене, будь ласка, додайте інформацію тільки про те, як часто ви можете продати лікаря, якщо ви хочете купити, зв'яжіться з ким, хто має гарантію? Consulting мені, як використовувати ваш чек Вхідні, ви розповідаєте справжній вітер, так що продавати цей продукт?
    Original text

  5. #5
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від khailiem128 View Post
    Text automatically translated from: Vietnamese to: Ukrainian
    Translated text
    Перевірте поштову скриньку будь-яку ціну, як результат для мене, будь ласка, додайте інформацію тільки про те, як часто ви можете продати лікаря, якщо ви хочете купити, зв'яжіться з ким, хто має гарантію? Consulting мені, як використовувати ваш чек Вхідні, ви розповідаєте справжній вітер, так що продавати цей продукт?
    Original text
    Я не отримував ніяких повідомлень від вас в мою поштову скриньку, та kamilkurczak більше не працює тут. Тому, будь ласка, використовуйте форум для ваших запитань не особисті повідомлення, тому що ті можуть бути відправлені до неправильного людини.

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •