Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 3 з 3

Тема: Важливі Помилки в vBet!

  1. #1

    Default Важливі Помилки в vBet!

    Добрий день,
    Im використанням vBulletin, vBSEO і vBet.

    Я дозволив "стажером не слідуйте-(тільки для шоу) пост" в vBSEO. Вона працює дуже добре, але проблема є, з-за vBet, його не працює для/en /. Так, мені потрібно, щоб платити за багато переклади, які мені не потрібні. Будь ласка, не всі "Показати тільки повідомлення" nofollow (!) або "meta noindex" Thats що я хочу сказати: WoW форумі | WoW Fairplay форуму - Перегляд один пост - WoW Бот / планері MMO завантажити (всі версії та бета увімкнути.) Це має не буде Індексовано, оскільки його тільки дублювати зміст!
    Востаннє редагувалось vBET; 03-01-14 в 13:35. Причина: BBCODE корекції

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Я не впевнений, що я правильно тебе зрозумів. Де помилка в vBET? Що поганого він сторінці ви нам дали? Де "не-пар" повинні бути включені? Це повинно бути посилання на сторінці, яку ви дали нам не на самій сторінці. На вихідній сторінці ви також не мають яких-небудь "мета noindex" - зверніть увагу, що vBET не додає вміст просто переводить його. Якщо ви хочете, щоб "мета noindex" там просто застосувати його на вихідну сторінку і вона буде залишатися на кожному перекладена сторінка

    Також є сторінки, яка має посилання на сторінку, що ви показати нам, що є під цього посилання "nofallow", то після Переклад цього "nofallow", також будуть включені. То де ж питання? Будь ласка, опишіть його в більш докладної інформації. На даний момент я не бачу питання.

    Будь ласка, зверніть увагу, що vBET має опцію, яка дозволяє ігнорувати перекладу для зазначених сторінок. Цей параметр не буде перекладати будь-якій сторінці, яка включає в себе в URL текст додається в vBET конфігурації. На сторінці, ви дали його може бути"-сторінка"так що якщо ви додасте це в Панель адміністратора -> vBET -> Параметри Переклад -> Ігнорувати URL-адрес Натисніть будь-яку сторінку, що має "-сторінки" в URL не будуть переведені, посилання на ці сторінки не будуть розширені шляхом код мови, прапори не бути згенеровано там і навіть якщо хтось додає код мови URL-адресу з боку, то це підвіконня бути переадресовані до початкового один.

    Будь ласка, скажіть, вам потрібна додаткова допомога тут?

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Немає відповіді - я вважаю, що проблему Примітка існує більше

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •