Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження Перевірка vbet на vBulletin 5

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 4 з 4

Тема: Зміни, внесені до API служби

Заборонений

Default Зміни, внесені до API служби

Так що Google починає заряд для перекладу та структуру майбутньої плати MS невідомо (як довго вони будуть пропонувати безкоштовний сервіс?)

Якщо я можу купити ваш продукт, чи є будь-які гарантії, що я буду мати службу перекладу в майбутньому без сплати додаткових за слово-безкоштовно?

Тобто, якщо у майбутньому, MS зупиняє їх безкоштовні послуги, і/або не вдається знайти будь-які безкоштовне API, я буду можливість отримати відшкодування ваше програмне забезпечення?

Дякуємо.

-Енді.

Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Записи в щоденнику
    1

V1 перекладу Google API, який є безкоштовним доступний лише до 1 грудня 2011 року.
    Переклад Google API v2 уже доступна і платні.
    Microsoft Переклад API буде безкоштовним до березня 2012 року. Це вже доступні також як платні послуги, тому структури оплати доступний.
    Стенд вільний Переклад API мають обмеження, які вже встановлено.

Ми не даємо, і ми не можемо дати будь-які гарантії, що ви будете мати доступ до перекладу провайдерів. Це з боку користувача, щоб піклуватися про неї (створення відповідного рахунку на Переклад постачальників систем, платити, якщо послуга платна використовуються, будучи ОК для їх умови служби). Ми не можемо робити це для наших користувачів. Крім того, ми не можемо дати гарантії для 3 сторони. Якщо ви хочете, щоб такі запевнення, будь ласка, запитайте для цих провайдерів перекладу.

І відповідь на останнє питання - ні. Насправді - чому? Ви робите, не платять нам для перекладу - ви заплатили нас для vBET ліцензії, яка за допомогою зовнішніх постачальників для забезпечення перекладу від 3 сторони. vBET зробити і буде робити те ж саме - попросити перекладу для перекладу провайдера ви (з підтримки) і представляє свої результати. Якщо зовнішні постачальники буде нічого змінювати в їх стратегії vBET будуть робити все те ж саме. Так чому б навіть потрібно від нас відшкодування якщо ми все ще дати вам те ж саме? -Результати від перекладу постачальників.

Ніхто з нас не знає майбутнього - якщо б я, особисто я б не записати повідомлення просто піти на деякі лотереї Наші ризику в цьому бізнесі є, що ми залежимо Переклад зовнішніх постачальників API. Наші користувачі ризик є, що вони залежать від зовнішніх Переклад провайдерів умови надання послуг. Ніхто не буде змінити його. Якщо ваш хостинг-провайдер просимо вас більше для сервера хостингу ви буде вимагати повернення з моменту, коли використовується сервер? Давайте бути реалістами - ви хочете і використовувати його і поняття не те, що буде в майбутньому (як завжди, з усім), або ви залишитися в ліжку цілий день, тому що ви не знаєте, що станеться, коли ти встаєш. Ми не страхової компанії і ми остаточно не є fortune-tellers. Ми не знаємо, що буде відбуватися - наші планується прийняти

Так, я дам вам жодних обіцянок, яка не може бути утримання. Коли ви купуєте молоко ви не питайте, ви отримаєте повне відшкодування, якщо ви не буде пити молоко цілому (тому що ви розділити його, залишити його, перерва пляшки, або що-небудь ще). У вас є vbseo? Ви запитали їх, ви отримаєте повне відшкодування, якщо vBulletin, нарешті, додати SEO посилання і ви зможете є безкоштовно замість того, щоб платити за інший mod - те, що ви можете зробити це зараз. Чому ви навіть Запитайте нас про це? Будь ласка, прочитайте угоду ретельно - це справедливим і реалістичним. Те ж саме, ви знайдете будь-якого іншого програмного забезпечення - особливо, коли вона залежить від 3 сторони.

Якщо у вас є ще запитання, будь ласка, просто запитайте
    Востаннє редагувалось vBET; 11-10-11 в 19:48.

Член

Я прочитав на сторінках google, що ціноутворення для перекладу послуг API є 20$ /Mb

Мені потрібно, щоб оцінити вартість, що ця послуга буде генерувати в моєму сайті.
    Є у спосіб, щоб отримати кількість в даний час щодня/щомісяця перекладається зміст з вашим продуктом, який уже інстальовано та працювати в Інтернеті?

Спасибі

Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Записи в щоденнику
    1

vBET робити не зробив статистики, сам - це не має сенсу з Google Переклад API v2 зробити це. Також у перекладу Google API v2 ви в змозі встановити свої власні межі. приділяється V2. V1 безкоштовно, але це буде закрито 1 грудня 2011. Microsoft Переклад API є безкоштовним до березня 2012 року. На даний момент ми підтримуємо всі 3 з цих API

Мітки цієї теми

Ваші права

• Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33