Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження Перевірка vbet на vBulletin 5

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 4 з 4

Тема: Субдомени окремих мов.

Новачок

Default Субдомени окремих мов.

Text automatically translated from: Spanish to: Ukrainian
    Translated text
    Буенос-días.He дивився на список функцій, але одне, що я бачу, якщо харчування implementada.Se окремих піддоменів мови, наприклад: Якщо користувач вводить іспанською та введіть "es.midominio.com" показати всі повідомлення на іспанській мові (і ті, іншої мови, це показує, переклад іспанська). Якщо користувач вводить "fr.midominio.com" для відображення сторінок і повідомлень на французькій мові juntamente.Esto мати в vBET?
    Original text
    Востаннє редагувалось r.dziadusz; 28-09-11 в 07:37. Причина: BBCode редагувати

Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Записи в щоденнику
    1

vBET не підтримує піддоменів прямо зараз. Ми додаємо / CODE / в URL - ви можете побачити приклади на нашому форумі, натиснувши на прапори.

Новачок

Quote Повідомлення від vBET View Post
    vBET не підтримує піддоменів прямо зараз. Ми додаємо / CODE / в URL - ви можете побачити приклади на нашому форумі, натиснувши на прапори.
    Text automatically translated from: Spanish to: Ukrainian
    Translated text
    Я SMF форум переведений на п'ять мов і мов в підобласті. Тепер я хочу перейти до Vbulletin і Google зберігати посилання як вони генерують багато трафіку. Посилання Ви думаєте, буде те ж саме.
    За даними Google Webmaster Tools, кожен піддомен пов'язане з мовою, так що якщо WWW субдомен пов'язано з іспанської, можна пов'язати suchas не розуміють відпочинку.
    Original text

Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Записи в щоденнику
    1

Будь ласка, зверніть увагу, що якщо ви використовуєте. Htaccess до 301 перенаправити старих URL на новий, то Google буде повторно індексувати її без будь-яких втратити. У цей момент vBET не готовий в перекладі стеження для підтримки піддоменів. Ми можемо досліджувати можливості зміни. Будь ласка, відкрийте новий потік в художніх запитом. Проте ми не бачимо його як пріоритетним завданням.

Мітки цієї теми

Ваші права

• Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33