Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження Перевірка vbet на vBulletin 5

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 2 з 2

Тема: Дуже зацікавлені в VBET. Кілька питань

 1. #1
  Новачок
  Реєстрація
  Червень 2011
  Повідомлень
  1

  Default Дуже зацікавлені в VBET. Кілька питань

  Я скоро буду оновлення до VBulletin 4.1.4. Хіба платній версії VBET роботи з останньою версією VBulletin?

  У мене також є PhotoPost оголошень на моєму сайті. Хіба платній версії VBET робота з PhotoPost Оголошення?

  Через пару тижнів я буду також додавання Visichat від gchats.com на мій сайт. Чи знаєте ви платній версії VBET буде також працювати з Visichat?

  Дякуємо за ваш час.

 2. #2
  Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
  Реєстрація
  Жовтень 2009
  Повідомлень
  3,032
  Записи в щоденнику
  1

  Default

  Доброго дня. Так платній версії vBET працює з VBulletin 4.1.4. Ми вже тестували в нашій тестовій форум (скоро ми також будемо рухатися нашому форумі VBulletin 4). Сом додаткові відомості про vBET VBulletin 4.1.4 і ви знайдете тут (Один з наших клієнтів попросив про нові редактор vB4.1.4).

  У цей момент я не можу підтвердити буде vBET Підтримка переклад сторінок, створених PhotoPost Оголошення ні Visichat. Більшість режимів не вимагає ніяких спеціальних інтеграції та vBET просто переводить результати. Проте в деяких випадках спеціальні інтеграція необхідна. Тут ви можете знайти більш детальну інформацію про інтеграцію vBET з іншими модами: http://www.vbenterprisetranslator.co...tructions.html
  Існує чіткі інструкції, як зробити це для PhotoPost, до цих пір ми не використовували PhotoPost Оголошення і ми не знаємо цього продукту, тому ми не можемо припустити, що вона також буде працювати. Ми не можемо нести відповідальність за іншого коду модів, і багато модів перерву VBulletin архітектури (саме тому додаткові інтеграція необхідна іноді - в основному для модів, які створюють свої власні сторінки).
  Ми також не можемо підтвердити, що Visichat будуть переведені. vBET VBulletin підтримує AJAX переклад відповідним гачком - ще інших модов повинні використовувати VBulletin архітектури відповідним чином (у противному випадку VBulletin не виконуватиме гачком) і запит повинен йти з кодом мови. Так от я думаю, що деякі спеціальні інтеграції будуть необхідні для підтримки перекладу. Знову ж - не можу сказати точно, тому що ми не використовуємо цей мод і не знають його. Проте не слід створювати будь-якої помилки.

Мітки цієї теми

Ваші права

 • Ви не може створювати нові теми
 • Ви не може відповідати на повідомлення
 • Ви не може прикріплювати вкладення
 • Ви не може редагувати свої повідомлення
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33