Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження Перевірка vbet на vBulletin 5

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 5 з 5

Тема: Не можу купити зараз?

Член

Default Не можу купити зараз?

Так що це не опціон на придбання додаткових більше? Може бути, ви могли змиритися попередження і зниження цін? Я шукав, щоб отримати цю фантастичну доповнення після спроби безкоштовної версії.

VBulletin підприємства Перекладач (vBET) персонал

Я не знаю, що exacly ви хочете купити.

Ми пропонуємо:
    -vBET ліцензія
    -vBET брендингу вільною ліцензією (без vBET URL в підвал).

Насправді, Продаж vBET тимчасово триматися. Більш детальна інформація тут:
    http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php

Член

Точно, це тимчасово на утримання. Ну що ж, я буду чекати його до вирішення цього питання. Дякую, так чи інакше.

Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Записи в щоденнику
    1

У цей момент vBET продаж за замовчуванням закритий через Google закриє їх переклад API 1 грудня (подробиці тут: http://www.vbenterprisetranslator.co...12-01-a-2.html).

Ми будемо офіційно відновити продажу, коли ми будемо мати альтернативні рішення для перекладу. Ми можемо дати вам спеціальну посилання, що дозволить вам купити, якщо ви впевнені, що хочете купити, навіть знаючи, що через 6 місяців Google закриє переклади API, і якщо vBET не буде мати альтернативні рішення, то переклади перестане працювати. Саме тому ми тимчасово закрито продажу. Якщо ви повністю впевнені, що хочете купити в будь-якому випадку - будь ласка, повідомте нам, і ми надішлемо вам спеціальне посилання, яка дозволить за це.

Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Записи в щоденнику
    1

Тому що ми попросили кілька разів про те, щоб vBET можна купити прямо зараз ми знову відкрити продаж vBET. Тим не менш, ми додали ясне попередження про купівлю сторінку, щоб хто-небудь, хто хоче купити усвідомлює, що 1 грудня 2011 Google API, переклад буде закритий, і vBET не мають на даний момент спосіб альтернатива підтримки перекладу.

Ось заява awailable на покупку сторінку:
    УВАГА: Google перестане забезпечувати їх переклад в API 1 грудня 2011. Ми працюємо для підтримки перекладів іншими службами. Ви можете знайти всю інформацію про наш прогрес тут: Google відключає переклади API

Ми заблокували продаж vBET поки у нас немає альтернативного рішення для перекладу, але ми попросили, щоб купити vBET в будь-якому випадку. Ми чесні компанії, і ми думаємо, що продаж продукту, який майбутньому може закінчитися найближчим часом, навіть тоді, коли клієнт згоден на те, що в ліцензії не спосіб зробити бізнес (багато користувачів не читають ліцензію на всіх). Тому що ми запитали, для цього ми знову відкрити для продажу vBET з попередженням. Майте на увазі - 1 грудня Google видалить переклад API. Ми не можемо сказати зараз, як багато мов будуть підтримуватися після цього чи ми знайдемо будь-якої альтернативний API переклад на всіх. А щоб уникнути помилок - ось частина vBET ліцензії: vBET робіт з використанням Google Translation Service, і ви повинні мати можливість його використовувати. SIMPLE Podbielski Міхал надає жодних відшкодувань у разі, якщо ваш форум заблокований / заборонених або обмежених в будь-який інший спосіб Послуги Google Translation.
    Так що буде не повертаються взагалі. Ми зробимо все можливе для підтримки перекладів іншими API,, До цих пір в цей момент ми не можемо гарантувати, це буде юридично можливим, ні скільки мов буде підтримуватися.
    Так що якщо ви все ще хочете купити, знаючи про це, будь ласка просто використовувати наш Купити зараз! посилання.

Мітки цієї теми

Ваші права

• Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31