Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження Перевірка vbet на vBulletin 5

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Стр. 1 з 2 12 ОстаннійLast
Результати 1 до 10 з 18

Тема: Переклад категорії імені в URL,

Новачок RootShell's Avatar
    Розташування
    США / Марокко

Default Переклад категорії імені в URL,

Привіт Адмін!

Велике спасибі за цей великий і страшний моделювання, мій найкращий і обраному мода .

Моя функція запиту переклад імені категорії в URL, наприклад, французькою та арабською мовами "Feature просить" в цій темі посилання не змінюються. : / Fr/feature-requests/62-traduction-du-nom-de-cat% C3% A9gorie-данс-ле-url.html

Вибачте за мій поганий англійська .

З найкращими побажаннями.
    Востаннє редагувалось vBET; 04-11-09 в 13:44. Причина: Неправильно BBCodes

Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Записи в щоденнику
    1

Привіт RootShell!

Я радий, що вам це подобається Крім того - якщо ваш англійська не дуже добре, - просто встановити за замовчуванням мову в кабінеті, і почати писати на своїй рідній мові - в кінці цього мода йде про кілька мовних спільнот

Про ваш запит, це гарна ідея, і він буде додано до списку TODO. Також ми бачимо деякі проблеми з перекладом, але ми зробимо все можливе для її підтримки

Новачок RootShell's Avatar
    Розташування
    США / Марокко

Міхал дякую вам за вашу незмінну роботу з поліпшення модифікації, я чекаю версії 3.x з терпінням.
    Я люблю цю Mod

Записи в щоденнику
    1

Вона вже доступна

Новачок

Text automatically translated from: Spanish to: Ukrainian
    Translated text
    Добрий день,

Я не переводити категорії, що я можу втратити?. (VBET 312)

Дякуємо.
    Original text

Записи в щоденнику
    1

Quote Повідомлення від jorgejgm View Post
    Translated text
    Добрий день,

Я не переводити категорії, що я можу втратити?. (VBET 312)

Дякуємо.
    Original text
    На жаль я не був дорогоцінним. "Він доступний" був коментар про чекає 3.x
    Переклад категорій поки не підтримуються. Ми все ще в процесі розгляду, як це зробити без ризику переказу змін.

Для теми не існує питання, тому що у вас ідентифікатор у жебрацтво, так що, якщо трапляється, що Google зробив найкращий переклад, а потім вже проіндексовані URL буде тільки 301 редірект і Google переіндексацію вона, не втрачаючи позиції.

Для категорій (суб-форумах) є проблема, тому що багато форумів не мають ідентифікатора до категорії в URL, так що якщо переклад буде змінюватися на краще, то стара буде просто зламана. І ви не можете просто тримати переклади для категорій назавжди - Google дозволяє кешувати перекази тільки протягом 15 днів.

Так у нас великі проблеми тут Ми будемо працювати на нього, і це може зайняти деякий час для нас, щоб знайти безпечний спосіб, як у випадку потоків назв. У нас є деякі ідеї, прямо зараз, так що ви можете розглядати це як у процесі

Записи в щоденнику
    1

Ми як і раніше буде зробити ближче дослідження в цій області, але вже є якесь рішення було заплановано. Не ніжний, тому ми хотіли б обговорення цього.

Зараз ми плануємо зробити дві стратегії перекладу категорій. Таким чином, ви зможете вибрати кращий.

Перший - легкий - переклад буде автоматичним і якщо після очищення кешу здається, що переклад був змінений, то просто ви отримаєте 301 перенаправлення і користувач буде як і раніше в змозі прочитати точки. Це також дозволить обробляти належним індексації питання завдяки 301 (якщо взагалі буває). Але при цьому доступні URL Ваш зразок буде включати категорії (суб-форуму) ідентифікатор в URL (зараз багатьох форумах включає ідентифікатор тільки для повідомлень).

Другий - складніше, але буде працювати на форумах, які не мають в шаблон URL ідентифікатор категорії (суб-форумах) і не хочете, щоб змінити його (SEO питання). У цій стратегії вам доведеться вручну налаштувати кожен переклад для кожної категорії (суб-форуму) у форумі конфігурації. Встановіть його і вийти з нього, викликає ніяких змін завершиться старі посилання порушується (як це прямо зараз, якщо ви зміните назву форуму - так що це не проблема). Ми просто не можемо робити це автоматично через Google TOS - Google результати не можуть бути кешованими більш ніж на 15 днів. А ті, переклади повинні зберігатися протягом всього життя. Це може бути деяка робота, щоб це вручну. Кожен суб-форум помножити на кількість доступних мов на вашому форумі, але ви встановите його один раз і покинути його. Ви просто повинні з'ясувати, звідки отримувати перекази - в Інтернеті можна знайти безліч безкоштовних послуг перекладу доступні на HTML-формі. Може бути, навіть Google переклади взяті з їх сторінки (а не AJAX або CURL API) може бути використаний для зберігання його вручну (потрібно перевірити).

Це наша ідея. І в цей момент, ми все ще не впевнений, що про всі можливі питань, але ми хотіли б знати, що наші користувачі думають про це

Новачок

Default 1

Translated text
    Я віддаю перевагу варіант 1.

Але найкраще було б дати 2 варіанти, і вже після одного вибирає.

вітань.
    Original text

Член

Я дуже зацікавлений у другому - тому, що його дуже добре SEO матиме важливі ключові слова в "нижній папку" domain.com / нижня папки / інші ...

Будь-які новини з цього приводу?

Записи в щоденнику
    1

Наш фактичний пріоритет vBET4.x для vB4, і ми працюємо зараз про це нам. Ми подбаємо про критичні проблеми, якщо таке прийде в vBET3.x і це все, що заплановано до 4.x релізі.

Після випуску 4.x ми будемо розвивати лінії стенд 3.x і 4.x, і тоді ми будемо додавати нові функціональні можливості.

Стр. 1 з 2 12 ОстаннійLast

Мітки цієї теми

Ваші права

• Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31