КПК

Перегляд повної версії: Вже зроблено Чи можу я залишив оригінальна назва для всіх мов?

Pajo
06-05-10, 01:27
У мене є проблема, коли я пишу пісні і чим перекладач перекласти назву пісні на всіх мовах ... Це виглядає дуже нерозумно, бо всі люди шукають оригінальна назва пісні
Отже, чи є будь-якої можливості для лівого оригінальна назва для всіх мов (вміст може бути перекладено)? Чи можу я написати будь-який символ, на початок і кінець назву, яка буде "сказати НІ" для перекладу назви?

vBET
06-05-10, 15:55
На даний момент це не підтримується. Ви можете використовувати BBCode notranslate але тільки в повідомленні.

Я рухаюся цієї теми, щоб показати запит. Ми будемо думати про це питання. В архітектурі загальному VB не підготовлений до BBCodes в заголовках. Ми повинні були зробити великі зусилля для підтримки langtitle BBCode в назвах і у нас було багато проблем з цим. Ми будемо думати про підтримку notranslate в заголовках або деякі інші рішення для цього.

vBET
10-08-10, 00:25
Можливо, ми зможемо зробити це, використовуючи вже існуючі langtitle BBCode - просто з деяким спеціальним кодом мови - як НІ, або щось ... Ми будемо думати. таке рішення має бути легко надати, тому що у нас вже є функціональність для розбору langtitle BBCode - це вимагало б додати тільки одне, якщо заяву, до функцій яких оцінює цей BBCode і повертає результат у opaqued не переведена області. Ми перевіримо це - все ще можуть бути деякі інші питання, як деякі місця, де знаки <> замінені на HTML безпеки; якісь відносини між мовою назва і повідомлення мовою (можливо в автоматичному непрозорим, і в перекладі RSS).

Ми повинні перевірити його, але остаточно це добре напрямку. Статус змінився з прийнятими:)

kamilkurczak
15-12-10, 10:11
Добрий день,

Як лівий оригінальна назва нитки для всіх мов?
Ви можете використовувати 'п' код (не перекладається) в [langtitle] тег.
Цей тег буде розбиратися.

Приклад:
[ langtitle=nt]Title without translation[ /langtitle]
і в моєму повідомленні титул.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.9.99