КПК

Перегляд повної версії: Переклади списку в см / блоги

anand
23-04-10, 15:18
Привіт Все,

Ми хочемо додати Переклади меню, що випадає для CMS / блоги / і т.д. Як ми можемо це зробити і я не знайшов варіант.

Спасибі
Ананд

vBET
23-04-10, 18:34
Ви повинні відредагувати відповідний шаблон вручну і додати туди:

{vb:raw vbenterprisetranslatorflagsdropdown}

Ви також повинні зареєструвати його:
1. Відкрити / входить / vbentrprisetranslator_functions_hook.php
2. Пошук по сайту:

vB_Template::preRegister('navbar', array('vbenterprisetranslatorflagsdropdown' => $vbenterprisetranslatorflagsdropdown));

3. Двічі цієї лінії і в одному примірнику зміни навігаційної панелі в шаблон імені.

Додати прямо зараз, на наш список TODO реалізувати її у наступній версії vBET.

anand
25-04-10, 05:02
намагався в blogtemplates / blog_navbar_link

не увінчалися успіхом

Дозвольте мені знати, який буде відповідний шаблон

anand
25-04-10, 05:11
Також встановлено, помилка, коли ми використовуємо Переклади випадаючого меню позиція -> панелі навігації припинити показали двічі в навігаційній панелі бачити екран для більш докладної інформації

http://www.architectpavilion.com/twiceshown.jpg

vBET
25-04-10, 20:42
Також встановлено, помилка, коли ми використовуємо Переклади випадаючого меню позиція -> панелі навігації припинити показали двічі в навігаційній панелі бачити екран для більш докладної інформації

http://www.architectpavilion.com/twiceshown.jpg

Ви впевнені, ви не додати його вручну в шаблон?

vBET
25-04-10, 21:02
намагався в blogtemplates / blog_navbar_link

не увінчалися успіхом

Дозвольте мені знати, який буде відповідний шаблон

Для CMS: vbcms_navbar_link
Для блогу: blog_navbar_link

Також я бачу, що ці шаблони плагіни гачка, тому в наступному випуску ми зробимо це повністю настроюється:)

anand
26-04-10, 14:34
Ви впевнені, ви не додати його вручну в шаблон?

Так, ми не редагувати шаблони впевнений, що його просто за замовчуванням VB 4.0.3

Спасибі
Ананд

anand
26-04-10, 16:04
Для CMS: vbcms_navbar_link
Для блогу: blog_navbar_link

Також я бачу, що ці шаблони плагіни гачка, тому в наступному випуску ми зробимо це повністю настроюється:)

Доданий код, але він не працює не впевнений, що ми робимо неправильно

blog_navbar_link -> {В. Б.: сировина vbenterprisetranslatorflagsdropdown}

/ Входить / vbentrprisetranslator_functions_hook.php ->

vB_Template::preRegister('navbar', array('vbenterprisetranslatorflagsdropdown' => $vbenterprisetranslatorflagsdropdown));
vB_Template::preRegister('vbcms_navbar_link', array('vbenterprisetranslatorflagsdropdown' => $vbenterprisetranslatorflagsdropdown));
vB_Template::preRegister('blog_navbar_link', array('vbenterprisetranslatorflagsdropdown' => $vbenterprisetranslatorflagsdropdown));

blog_navbar_link -> код

<vb:if condition="$vboptions['selectednavtab'] == 'vbblog'">
<li class="selected">
<a class="navtab" href="blog.php{vb:raw session.sessionurl_q}">{vb:rawphrase blogs}</a>
<ul class="floatcontainer">
{vb:raw template_hook.blog_navbar_start}
<vb:if condition="$show['canpostitems']">
<li><a href="{vb:link blog, {vb:raw bbuserinfo}, null, 'userid', 'blog_title'}">{vb:rawphrase your_blog}</a></li>
</vb:if>
{vb:raw template_hook.blog_navbar_after_your_blog}
<li><a href="blog.php?{vb:raw session.sessionurl}do=list">{vb:rawphrase recent_entries}</a></li>
{vb:raw template_hook.blog_navbar_after_recent_entries}
<li><a href="blog.php?{vb:raw session.sessionurl}do=list&amp;blogtype=best">{vb:rawphrase best_blog_entries}</a></li>
{vb:raw template_hook.blog_navbar_after_best_entries}
<li><a href="blog.php?{vb:raw session.sessionurl}do=bloglist">{vb:rawphrase blog_list}</a></li>
{vb:raw template_hook.blog_navbar_after_blog_list}
<li><a href="blog_usercp.php?{vb:raw session.sessionurl}do=editprofile">{vb:rawphrase blog_options}</a></li>
{vb:raw template_hook.blog_navbar_end}
</ul>
</li>
<vb:else />
<li><a class="navtab" href="blog.php{vb:raw session.sessionurl_q}">{vb:rawphrase blogs}</a></li>

vBET
26-04-10, 23:43
В описаних рішення ви повинні мати набір користувальницьких місця для прапорів!

Для того, щоб його роботу у всіх конфігураціях просто замінити це:

if ('cu' != $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_translationsDropdownMenu_position']) {
$template_hook[$vbulletin->options['vbenterprisetranslator_translationsDropdownMenu_position']] .= $vbenterprisetranslatorflagsdropdown;
} else {
}

Для цього:

if ('cu' != $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_translationsDropdownMenu_position']) {
$template_hook[$vbulletin->options['vbenterprisetranslator_translationsDropdownMenu_position']] .= $vbenterprisetranslatorflagsdropdown;
} else {
}
vB_Template::preRegister('vbcms_navbar_link', array('vbenterprisetranslatorflagsdropdown' => $vbenterprisetranslatorflagsdropdown));
vB_Template::preRegister('blog_navbar_link', array('vbenterprisetranslatorflagsdropdown' => $vbenterprisetranslatorflagsdropdown));

Отже, іншими словами - розмістити 2 додаткові лінії всього 1 рядок нижче (після "}").

Також я бачу, що в шаблоні ви поклали {В. Б.: сировина vbenterprisetranslatorflagsdropdown} всередині, якщо пункт - поставити її на 1 рядок нижче. Це дасть вам:

<li class="selected">
<a class="navtab" href="blog.php{vb:raw session.sessionurl_q}">{vb:rawphrase blogs}</a>
<li><a href="{vb:link blog, {vb:raw bbuserinfo}, null, 'userid', 'blog_title'}">{vb:rawphrase your_blog}</a></li>
<li><a href="blog.php?{vb:raw session.sessionurl}do=list">{vb:rawphrase recent_entries}</a></li>
<li><a href="blog.php?{vb:raw session.sessionurl}do=list&amp;blogtype=best">{vb:rawphrase best_blog_entries}</a></li>
<li><a href="blog.php?{vb:raw session.sessionurl}do=bloglist">{vb:rawphrase blog_list}</a></li>
<li><a href="blog_usercp.php?{vb:raw session.sessionurl}do=editprofile">{vb:rawphrase blog_options}</a></li>
</ul>
</li>
<li><a class="navtab" href="blog.php{vb:raw session.sessionurl_q}">{vb:rawphrase blogs}</a></li>

anand
27-04-10, 06:42
додавання цього коду робить системи гаснути білі сторінки і навіть AdminCP стає біла сторінка

Спасибі
Ананд

anand
27-04-10, 07:06
В описаних рішення ви повинні мати набір користувальницьких місця для прапорів!

Для того, щоб його роботу у всіх конфігураціях просто замінити це:

} else {
}

Для цього:

} else {
}

Отже, іншими словами - розмістити 2 додаткові лінії всього 1 рядок нижче (після "}").

Також я бачу, що в шаблоні ви поклали {В. Б.: сировина vbenterprisetranslatorflagsdropdown} всередині, якщо пункт - поставити її на 1 рядок нижче. Це дасть вам:

<li class="selected">
</ul>
</li>

його, що нижче, якщо код може бути при копіюванні тут я пропустив це

vBET
27-04-10, 21:54
його, що нижче, якщо код може бути при копіюванні тут я пропустив це

Так що є проблема з порожньою сторінки або даний код працює? :)

anand
28-04-10, 15:29
Даний код не працює: (сподіваюся, що ви випробували на VB 4.0.3, якщо не я, ви отримаєте доступ до наших веб-сервером / VB

Так що є проблема з порожньою сторінки або даний код працює? :)

anand
30-04-10, 11:49
як і раніше чекаємо ваших відповідей?

vBET
01-05-10, 12:19
як і раніше чекаємо ваших відповідей?

Вибачте - був випадково пропустити його послання. Будь ласка, PM доступу, і я буду перевірити і виправити її на місці.

vBET
02-05-10, 23:05
Готово. Зверніть увагу, що дає йому інструкції правильно - ви не внесли зміни в файл гачок;)

anand
03-05-10, 12:30
Готово. Зверніть увагу, що дає йому інструкції правильно - ви не внесли зміни в файл гачок;)

Дякуємо за виправлення: D

Та я додав код в гачки, але вилучені пізніше, оскільки вона дала мені білий порожні сторінки і також відзначають, переклад значок приходить кінець панелі навігації у блозі / см ми хочемо на початку панелі навігації??

Також ви можете перевірити себе панелі навігації проблема кінця себе зараз так як ви повинні увійти і паролі з вами

Спасибі
Ананд

vBET
03-05-10, 13:31
Дякуємо за виправлення: D

Та я додав код в гачки, але вилучені пізніше, оскільки вона дала мені білий порожні сторінки і також відзначають, переклад значок приходить кінець панелі навігації у блозі / см ми хочемо на початку панелі навігації??

Також ви можете перевірити себе панелі навігації проблема кінця себе зараз так як ви повинні увійти і паролі з вами

Спасибі
Ананд

Щоб мати її на початку просто відредагувати відповідний шаблон і змінити місце vBET змінної для випадаючого меню.

Я написав Вам у PM, що панелі навігації кінця проблема викликана деякими іншими мод який дублює весь вміст $ template_hook ['navbar_end']. Зверніть увагу, що ми несемо відповідальність тільки за наш код і тут не vBET помилка. Будь ласка, запитайте про рішення автор мода, який викликає проблеми. Ви можете знайти винного на тимчасово відключивши інші моди один за іншим. Також ви можете просто задати користувальницькі місця і додати прапори вручну в кінці панелі навігації.

vBET
03-05-10, 22:20
Додані параметри конфігурації для меню, що випадає в CMS та блог панелі навігації - буде включений в 4.2.2

trevis
12-05-10, 16:41
Ви також можете включити в "з MediaWiki" навігації? :)

vBET
12-05-10, 18:08
Ви також можете включити в "з MediaWiki" навігації? :)

Не можу сказати прямо зараз - не знаю, що це мода. Див відповіді на інші посади ви зробили про MediaWiki. Я зможу дати вам більш конкретну відповідь, коли я буду бачити, як вона працює на реальному форумі. Також - додати прапори для MediaViki спробуйте перші натяки дано тут:

Але прийняти його до MediaViki - так додати тільки одну preRegister лінії, зміна назви шаблону, який використовується на MediaViki і додати в цей шаблон нашої змінної.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.9.99