КПК

Перегляд повної версії: Всі оголошення зникають, потрібна допомога:)

Matt Olieman
13-01-10, 23:16
Я встановив останню версію 2.4.1 на мій тестовий сайт. У мене було мало проблем розміщення прапорів і, нарешті, вони з'явилися нижче або в нижній частині панелі навігації нижче оголошення.

Вибір перекладів і розробок була фантастичною, то раптом оголошення і прапори зникли.

Я відключив продукту, нічого не сталося, досі відсутній оголошення. Тоді я uninstaled продукту, ще нічого не відбулося, ніяких оголошень. Я видалив всі файли, пов'язані продукту. Тепер у мене є моє оголошення назад.

Будь-які пропозиції будуть дуже високо цінується.

Спасибі,
Метт Olieman
mycockpit.org

vBET
13-01-10, 23:55
Дуже дивно, але якщо ви досі питання з оголошеннями після vBET був відключений це означає, що він не був vBET вини (тієї нічого не робить, коли вона відключена - VBulletin піклується про нього). Тим більше, що він працює на початку і просто перестали через деякий час (як я зрозумів).

Чи можете Ви відтворити це? Будь ласка, встановіть vBET знову і скажіть це повториться?

Це можуть бути тимчасові проблеми з AdSense.

Matt Olieman
14-01-10, 00:04
Ось що я думав, теж. Не має ніякого сенсу, тому я запитав. Я зроблю все перевстановити завтра вранці (мій час). Я дам вам знати, що відбувається.

Спасибі,
Метт Olieman
mycockpit.org

vBET
14-01-10, 00:10
Великий:) Це, що це відбудеться знову тільки після переустановки vBET то ми будемо дивитися ближче до:)

Matt Olieman
14-01-10, 15:31
Хороші новини, установка пройшла успішно і бездоганно. Поки приблизно через годину випробування, без втрати оголошення:)

Я ненавиджу цю частину .... АЛЕ,

1. Я помітив це досить повільно, не швидко, як на цьому сайті. Я припустив, що це можливість апгрейда:)

2. Я знайшов деякі аномалії на форумі категорій, я тестував з IE8 і Chrome. Обидва мають різні аномалії.

3. Є NavBar кнопки доступні тільки в vBET 3.3.?

Будь ласка, не соромтеся дивитися на MyCockpit.org полігону - Home (http://www.mycockpit.org/fltsimtest/)

Якщо ви хочете копати глибше, дайте мені знати електронною поштою, також були б раді бета-тестування vBET 3.3. на мій тестовий сайт.

vBET
14-01-10, 16:17
1. Безкоштовна версія працює повільніше. vBET 3.x оплачується і вона більш оптимізована.
2. Будь ласка, відкрийте нову тему для цього і описати її більш
3. Якщо ви маєте на увазі меню, що випадає з прапорами - то так.

Зверніть увагу, що vBET 3.3.0 не буде готовий до vB4. Платна версія vBET буде готовий до vB4 в березні.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.9.99