КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Таблиці не існує помилка.

vbetter
28-04-12, 16:27
Я постійно отримую листи помилка з повідомлення нижче.
Можете ви будь ласка, допоможіть мені вирішити це?
Я на останню версію vbet. 4.4.6.

Помилка бази даних у vBulletin 4.1.3:

Неприпустимі SQL:
Виберіть cache.originaltext як originaltext, cache.translated, як Переклад З допомогою vbenterprisetranslator_cache_medium_az, кеш vbenterprisetranslator_cache_medium_az де help.originaltext='xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.' І cache.serie=help.serie;

MySQL помилка: Таблиці 'xxxxx_xxxxx.vbenterprisetranslator_cache_medium_az' не існує
Код помилки: 1146
Запит Дата: Субота, 28 квітня 2012 @ 10: 22: 55 Ранку
Помилка Дата: Субота, 28 квітня 2012 @ 10: 22: 55 Ранку
Сценарій: http://xxxxxxx.com/members/xxxxxxxx.html
Ім'я користувача: Незареєстрований
Ім'я класу: vB_Database
MySQL версії:

r.dziadusz
30-04-12, 22:52
Привіт
Я постараюся, щоб відтворити цю помилку, але в той же час могли б ви перевірити вручну існує таблиці vbenterprisetranslator_cache_medium_az?
А також розповісти мені коли - після того, що відбулося ці помилки почали з'являтися?

vbetter
01-05-12, 00:39
Привіт
Я постараюся, щоб відтворити цю помилку, але в той же час могли б ви перевірити вручну існує таблиці vbenterprisetranslator_cache_medium_az?
А також розповісти мені коли - після того, що відбулося ці помилки почали з'являтися?

Мій веб-сайти Htaccess файл було змінено віддалено для перенаправлення на інший сайт. Проблеми, схоже, почала там. Мені вдалося виправити все, але після того, як я зробив оновлення до останньої версії Vbet і переробив htaccess файл я почав отримувати помилок. Я насправді отримали те саме повідомлення для таких дій:

vbenterprisetranslator_cache_short_az
vbenterprisetranslator_cache_short_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ka
vbenterprisetranslator_cache_medium_eu
vbenterprisetranslator_cache_medium_hy
vbenterprisetranslator_cache_medium_ht
vbenterprisetranslator_cache_medium_az

Я перевірив базу даних, і здається вище таблиці не існує.

Якщо вам потрібна будь-яка Додаткова інформація від мене, будь ласка, дайте мені знати. Дякуємо за допомогу, з нетерпінням чекаємо щоб виправити.

r.dziadusz
02-05-12, 09:19
Будь ласка, перевірте поле Вечора

m_jankowski
19-06-12, 21:46
Немає відповіді, тому мені потрібно, щоб закрити цю тему, якщо у Вас є додаткові питання, з цим питанням я буду знову його відкрити.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.2 gives automatic translations