Перегляд повної версії: Вирішений Як видалити vbet код мови

norku
05-10-11, 10:41
Я видалив vbet, але не було видалити код мови [lang = x], etc I don't want to have to go through hundreds of pages to remove them manually so did I miss a step? Can the code be removed without having to go through every single thread/post?

r.dziadusz
05-10-11, 12:33
Зараз видалення vBET не буде чистою BBcode, будь ласка, зверніть увагу, що сторінки іноземною мовою буде залишатися на цьому мовою, тому ви втратили користувачів після видалення vBET, крім того, вона буде дуже важко читати неперекладені пости, тому, можливо, краще рішення полягає в тому, щоб видалити ці пости на всіх.
Але якщо ви хочете тільки видалити "[мова = х" і т.д. я можу для вас код робот-прибиральник до кінця тижня

norku
05-10-11, 12:42
Що мені потрібно очищення URL-адрес ... URL для потоків, які були розміщені на тих, хто був іноземну мову, встановлений в їх профілі ще показує [langtitle = х] [/ langtitle] Як це виправити?

Я позбувся [ lang=x], [ /lang], [notranslate] etc by using vb censoring. I desperately need help with the urls though...

Here's one: .xxxxx.com/forum/f23/[ langtitle=fr]insigne-vrai-ou-faux-[-langtitle]-5565/

How do I get the rubbish out and turn it into:

http://www.xxxxx.com/forum/f23/Dinsigne-vrai-ou-faux-5565/

norku
05-10-11, 13:46
Вибачте, але мені потрібно підняти це ...

Крім того, перенаправлення зараз надлишкові зв'язку в індексі Google на сторінках іноземної мови на моєму форумі?

vBET
05-10-11, 13:59
Як пише Радек - ми підготуємо для вас робот (PHP скрипт), який буде видаляти всі Ланг, langtitle і notranslate BBCodes. Це буде зроблено і надається вам на цьому тижні.

Якщо у вас є langtitle в URL це означає, що langtitle входить в нитку титул. Просто змініть назву нитки і видалити його. У місцях, які є важливими і не можуть дочекатися ласка, просто змініть його вручну. В інших місцях дочекайтеся сценарій.

norku
05-10-11, 14:05
Привіт,

Чому б не ви попередити людей vbet bb код не видаляється під час видалення? Чому ви не вже є інструмент, якщо ви знаєте, що це відбувається? Я ціную допомогу, але цікаве хотів би повністю видалити і не чекати тиждень під час Google індексує неправильний URL...

А як щодо перенаправлення для / так / де, / потоків ес і т.д., які Google вже проіндексовані?

vBET
06-10-11, 02:24
Привіт,

Відповідь на стенді ваші питання є - тому що це було дійсно нерідко можна видаляти vBET, якщо вона дійсно потрібна і використовували. Ми були просити такого інструменту, як тільки перед, але користувач вирішив залишитися з vBET і просто налаштований відповідним чином.

Також ми не можемо зробити це в коді видалення - видалите не можуть бути потенційно шкідливими. Що потрібно зажадає резервної копії бази даних в разі будь-яких неприємностей.

Також зверніть увагу що якщо у вас відключено vBET потім Google буде індексувати неправильний URL-адрес, тому що такі не відображаються.

Для вже проіндексовані - просто створити перенаправлення правила, які будуть перенаправляти всі ці прохання повернутися до вихідного. Використовуйте цю (будь ласка, перевірте ці):

#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]

Додавання каталогу форуму. Якщо у вас виникли проблеми, просто дати нам vBET правил, і ми надішлемо вам назад змінений. Або, іншими словами - ті, 2 першим vBET правила де ви повинні видалити vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1 & Перенаправлено =

norku
06-10-11, 09:51
Не працюють Правила перезапису. Кожного разу, коли старі сторінки vbet називається він генерує 404.

У мене є. б., встановлені в /forum

. Htaccess в public_html

RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]

Будь-які новини пристосування для зняття коду BB?

vBET
06-10-11, 11:37
Форум каталог додані в недозволеному місці, використовуйте цей:

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ /forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forum/$2 [L,QSA]
#just comment to see whole 2nd rule

Але це, припускають, щоб бути не в public_html тільки в форум каталог. Кращий спосіб - просто використовуйте правила, які були представлені і змінювати їх. Якщо у вас немає ніяких, то ми повинні знайти правильний. Використовуйте це у вашому форумі каталог в першу чергу. Якщо ви хочете використовувати його в основний каталог, а потім перевірити в першу чергу без додаткових / форум

norku
06-10-11, 13:18
Все працювало нормально з htaccess в / коли я мав vbet інстальовано. Так, я спробував мої старі правила по-перше, але вони ігноруються. Я не можу отримати ваші правила для роботи в будь-якому /forum або /. Я просто може залишити речі як вони є і дивитися товпитися 404 після 404 в веб-майстрів Google, але я віддаю перевагу чистої переспрямування.

Хочете глянути? Я можу PM Ви адміністратор / FTP-доступу.

norku
06-10-11, 14:34
Ще тут

norku
06-10-11, 16:20
та ще тут. Ви не тут більше, хоча незважаючи Вечора протягом двох годин тому, коли ви безумовно були тут. Я збираюся зробити деякі чаю. Я можу чекати

norku
06-10-11, 19:39
і назад. Будь-які новини?

vBET
06-10-11, 21:25
Все працювало нормально з htaccess в / коли я мав vbet інстальовано. Так, я спробував мої старі правила по-перше, але вони ігноруються. Я не можу отримати ваші правила для роботи в будь-якому /forum або /. Я просто може залишити речі як вони є і дивитися товпитися 404 після 404 в веб-майстрів Google, але я віддаю перевагу чистої переспрямування.

Хочете глянути? Я можу PM Ви адміністратор / FTP-доступу.

Будь ласка, покажіть мені ваші Htaccess, перед видаленням vBET був. Також будь ласка не спам - це не має сенсу. Також зверніть увагу, що Вечора повідомлення приватних повідомлень - тих, хто чекає більше оцінки приймальній не було і можна чекати довше, якщо одна з наших співробітників відсутні зайнятий. Поки запит на надсилання даних access будь ласка написати на форум, щоб всі наші співробітники можуть допомогти вам. Деталі доступу не потрібні тут - просто будь ласка, надішліть ваше повне Htaccess, перш ніж vBET було видалено.

PS.
Я працюю зараз на виправлення в нову бета-версії - Радек був тут і не міг допомогти, тому що ви відправити інформацію мені PM Вибачте, вам довелося чекати.

norku
07-10-11, 09:05
Спам?! Ви були на форумі, до, під час і після точки, де я послав цього Вечора. Я послав його після очікування протягом значного періоду часу для відповіді в потоці. Якщо ви не можуть турбувати себе перетягування геть на кілька секунд, щоб відповісти на питання, то ви могли б принаймні визнали надходження до Вечора. Ви викликало проблеми у мене виникають. VBET DOESN'T роботи як рекламується (так, за межами вашого контролю, я знаю), і все, що я хочу, щоб отримати її від мого форуму швидко. Але просто не може бути видалено як і кожен інший додаток Vb. О ні, тому що Vbet залишає його BB код splattered всюди.

Ніде на вашому сайті є повний опис того, як видалити Vbet. Ні де ви розповісти нам що BB код не будуть видалені, коли ми видалити і що нам доведеться почекати кілька днів, за інструментом, щоб видалити його. Цей інструмент має бути частиною установки пакета, але ви явно не подобається говорити про це. Замість цього я отримати неймовірно зарозумілим відповідь, де вам ефективно сказав, що ви ніколи не розглядали можливість, що хтось захоче видалити Vbet?!

Так, зараз я тисячі індексованих посилання, які тепер всі виробництва 404-х і кілька сотень повідомлення, які містять BB код, і я проблема?

Як стосується перенаправлення є те, що ви хочете знати? У мене vb suite, встановлені в /forum, як я вже сказав вам кілька разів. Отримати Vbet роботи з б., встановлені в /forum буде працювати тільки один набір редиректів, і я знаю, що ви знаєте, що. Я запропонував, що ви ftp і адміністратор доступ до так що ви можете поглянути на себе, але ви явно не мають однакову кількість часу, як ви мали, коли я був ще клієнта....

Ось htaccess до видалення vbet. Вона була розташована в public_html і працювали прекрасно (у мене є. б., встановлені в /forum)

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxxx\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www\.xxxx\.com$|^cdn\.xxxx\.com$)
RewriteRule (.*) http://www.xxxx.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
#vbet translator rules end

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4\.0[678] no-gzip
BrowserMatch \bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from xxxx.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index\.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index\.php$ / [L,R=301]

vBET
07-10-11, 12:35
Зверніть увагу, що повторюються повідомлення вважається СПАМОМ - на кожному форумі я знаю. Я не хочу, щоб обговорити про визначення спаму - просто будь ласка, не повторювати. Я розумію, що якщо повідомлення очікує кілька днів, тому що нам не вистачає деякі, як - було б навіть оцінили нагадати, але 3 рази в той же день...

Ваш Htaccess має виглядати наступним чином:

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxxx\.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} !(^www.xxxx.com$|^cdn.xxxx.com$)
RewriteRule (.*) http://www.xxxx.com/$1 [R=301,L]

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^forum/((urllist|sitemap_).*.(xml|txt)(.gz)?)$ forum/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

#vbet translator rules start
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ forum/ [L,R=301]
RewriteRule ^forum/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ forum/$2 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^forum/((archive/)?(.*.php(/.*)?))$ forum/vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(media|admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ forum/vbseo.php [L,QSA]

## Expires
<ifModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresDefault "access plus 1 seconds"
ExpiresByType text/html "access plus 1 seconds"
ExpiresByType image/gif "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType image/png "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/css "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType text/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/javascript "access plus 3456000 seconds"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 3456000 seconds"
</ifModule>

## Compression
<ifmodule mod_headers.c>
<ifmodule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html text/css text/xml application/x-javascript
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html
BrowserMatch ^Mozilla/4.0[678] no-gzip
BrowserMatch bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
</ifmodule>
</ifmodule>

#Remove index.php from xxxx.com/index.php
#rewrite engine on
RewriteCond %{THE_REQUEST} index.php
RewriteCond %{QUERY_STRING} ^$
RewriteRule ^index.php$ / [L,R=301]

Також мої вибачення - я забув сказати вам близько 301 редірект раніше. Він встановлений там зараз. Перевірте і сказати, що це ОК, що (я не впевнений, чи правила вимагають / до форуму або може бути повний URL, але воно є те, щоб перевірити на форумі). Якщо ні, я буду використовувати ваш доступ даних ви відправити вчора і встановити його прямо на місці.

PS.
Радек тестування зараз сценарію видалення vBET BBCodes - вона повинна бути доступна найближчим часом.

r.dziadusz
07-10-11, 14:46
Привіт,
Зверніть увагу!
Це бета-версія цього сценарію!

1. Будь ласка, створіть файл і зберегти його як "clearBB.php"
2 Поставити код нижче в неї і зберегти його
3 Завантажити на сервер, корінь форум
4 Зробити резервну копію вашої бази даних
5 Вимкніть ваш форум
6 Увійдіть як адміністратор
7. У вашому браузері, поклав url з призначення до "clearBB.php"
8 Натисніть кнопку "Очистити"

<?php echo "<input type=\"hidden\" name=\"securitytoken\" value=\"" . $vbulletin->userinfo['securitytoken'] . "\" />\n";?>

<p style="text-align: center">
Use this program to remove all bbcode tags (from posts, and urls) added by vBET </br>
To use this script, please log into your forum in other tab
</br>This script has big influence on your
database and changes are permanent - <b>can not be undone</b> therefore:
</br>
make sure you did the <b>backup of your database!</b> and remember to <b>turn
off your forum</b> during using this script!</p>

<form action="clearBB.php?do=execute" method="post"><input type="submit"
value="clear" style="width: 70%; margin-left: 15%" /></form>

<?php

function &basic_clear($pagetext, $what_to_clear) {
if ((strpos($pagetext, $what_to_clear)) === 0 ){
$i = 0;
} else {
$i = 1;
}
$message_tab = explode($what_to_clear, $pagetext);
for ($i;$i<count($message_tab); $i++){
if ($message_tab[$i][2] == ']')
$message_tab[$i]=substr($message_tab[$i],3);
}
$new_message = implode('',$message_tab);
return $new_message;
}

function update_pagetext(&$new_message, $message_id) {
global $vbulletin;

$vbulletin->db->query_write("
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "post
SET pagetext = '".addslashes($new_message)."'
WHERE postid = " .$message_id
);
}

function update_tittle(&$new_tittle, $tittle_id) {
global $vbulletin;

UPDATE " . TABLE_PREFIX . "post
SET title = '".addslashes($new_tittle)."'
WHERE postid = " .$tittle_id
);
UPDATE " . TABLE_PREFIX . "thread
SET title = '".addslashes($new_tittle)."'
WHERE firstpostid = " .$tittle_id
);
}

require_once('./global.php');
$charset = vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset');

if ($_REQUEST['do'] == 'execute') {

$result = $vbulletin->db->query_read("SELECT * FROM ".TABLE_PREFIX."post WHERE pagetext LIKE '%, 'lang')) !== FALSE) || ((strpos($message['pagetext'], '')) !== FALSE)){
$new_message = $message['pagetext'];
$to_remove = array("", "[lang=zh-TW]", "[lang=zh-CN]", "[notranslate]", "»);
$new_message = str_replace ($ to_remove, ',$ new_message);
Якщо ((strpos ($ повідомлення ['pagetext'], ' [lang ='))! = = FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message, ' [lang =');
}
update_pagetext ($new_message,$ повідомлення ['Дан']);
}
/ / кінець блоку чітких пост

//Block для очищення URL-адреси і потік дисків
Якщо ((strpos ($повідомлення ['Назва'], "Sutent?"))! = = FALSE) {
$new_message_title = $повідомлення ['Назва'];
$to_remove_title = array ("[Sutent? = zh-CN]', ', ');
$new_message_title = str_replace ($ to_remove_title, ',$ new_message_title);
Якщо ((strpos ($ new_message_title, ');
}

// end of block for clearing urls and threads titles
}
}
?>

Якщо ви хочете, тільки, щоб "Очистити" URL підстригтися частина коду, що межує з:

//block for clearing urls and thread titles <--> // кінець блоку для очищення url-адрес і назв потоків
Ніж в браузері введіть призначення його та натиснути кнопку "Очистити"

norku
07-10-11, 18:13
Велике спасибі. Я дам вам знати, якщо у мене будь-яких проблем, але інформація, здається, досить ясно.

norku
07-10-11, 18:30
Htaccess не працює. Це не перенаправити і додає головну/public_html/користувач/etc url. Видалено.

Чому існують дві коробки на посаді 17 вище? Я вгадав, що поле 1 сценарію, один і що поле 2 сценарію два. Чи має значення, який знаходиться у веденні перший?

r.dziadusz
07-10-11, 22:05
Є тільки один сценарій - перша
Другому полі є видалення, якщо onlu ви хочете очистити bbcode з вашого URL-адрес

norku
08-10-11, 11:20
Дякуємо. Я отримую це, коли я намагаюся запустити його:

"Ваше подання не може бути оброблений так маркер безпеки відсутня.

Якщо це сталося несподівано, будь ласка, повідомте адміністратора і описати дії ви виконували, перш ніж отримали цю помилку ".

Я намагався скрипт, використовуючи шкіру за замовчуванням, а також за допомогою плагінів відключена в config.php. Проте не працює.

vBET
08-10-11, 12:09
Будь ласка, спробуйте першим увійти у вашому форумі, а потім відкрийте сценарій в той же браузер. Будь ласка, скажіть зробив це допоможе.

norku
08-10-11, 12:33
:) Я був виконаний вхід в систему. Я також відкрив сценарій в тому ж вікні.

Edit: смайл не означає, що проблема пішла. Я не можу запустити скрипт.

Подальше редагування: див. повідомлення 19. Htaccess вас в курсі, не працює.

Я послав вас FTP і AdminCP доступ кілька годин тому, як ви просили.

Ще одна редагувати тільки, щоб уникнути неминучого питання і зберегти якийсь час тут приклад посилання в даний час в індекс Google:
http://www.xxxx.com/forum/no/f72/just-an приклад-726/

Це результат перенаправлення, коли я використовую ваш Htaccess в пост 16:
http://www.xxxx.com/home/xx/public_html/forum/f72/just-an-example-726/

Що мені потрібно змінити в правилах для видалення дому / хх / public_html /?

vBET
08-10-11, 23:44
Я була на вашому сервері і вашої. Htaccess питання вирішується. Як я вже писав я не був упевнений, вам потрібно / на початку перенаправити адреса чи ні, це було необхідно. Це нормально, тепер - будь ласка, перевірити і підтвердити.

Радек допоможе вам з вашим сценарієм питання - він буде працювати в понеділок. На жаль це займе трохи більше часу, але Радек створення та тестування сценарію - він буде кращим людиною, щоб допомогти вам. Якщо це дійсно щось, що не можу чекати до понеділка, будь ласка, повідомте мені, і я проведу неділю часу, щоб перевірити його. Сподіваюся, що це насправді не так актуальна.

norku
09-10-11, 13:19
Великий. Дякуємо. Перенаправлення працює відмінно.

Сценарій не настільки актуальне, але якщо це можна подивитися в понеділок, що було б чудово.

r.dziadusz
10-10-11, 08:39
Шкода, що ви повинні чекати до тих пір,
Я редагував код в моєму попередньому пості(НАТИСНІТЬ (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556))
Будь ласка, спробуйте використовувати нову

Дякуємо. Я отримую це, коли я намагаюся запустити його:

"Ваше подання не може бути оброблений так маркер безпеки відсутня.

Якщо це сталося несподівано, будь ласка, повідомте адміністратора і описати дії ви виконували, перш ніж отримали цю помилку ".

Я намагався скрипт, використовуючи шкіру за замовчуванням, а також за допомогою плагінів відключена в config.php. Проте не працює.

Так, але добре відомо, питання про VBulletin, я описую, це їх, прямо зараз, але зараз, будь ласка, використовуйте цей новий код ще раз, і, будь ласка, спробуйте змінити ім'я файлу

EDIT
Будь ласка, скажіть мені, яка версія VBulletin ви використовуєте?

norku
10-10-11, 11:11
Привіт,

Я додав новий код, що файл був перейменований і намагалися запустити його, але я все ще отримую повідомлення про маркер безпеки. Я з допомогою vb suite версії 4.1.6

r.dziadusz
10-10-11, 21:46
Я включив деякі vbulletin натяк, і зробити цей код, швидше, будь ласка, спробуйте його зараз: НАТИСНІТЬ кнопку (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556) і дайте мені знати, якщо це допомагає

raymond
11-10-11, 04:26
Я подивився в коді і побачив це.

< утворюють action="/forum/uk/clearBB.php?do=execute" метод = "пост" >< введення тип = "Мелодія"
значення = "Очистити" стиль = "Ширина: 70%; поле ліворуч: 15% "/ >< / форми >

Може бути сценарій повинен бути названий як clearBB.php?

raymond
11-10-11, 04:49
Працював для мене.
Я скопіював код, вставлені в текстовий редактор та збережіть його як clearBB.php
Завантажити clearBB.php на корені форуму vbulletin.
Увійшли в систему як адміністратор, закрийте борту і запуску clearBB.php з мого веб-браузер.
Натисніть кнопку Очистити ".

Вуаля, всі мови тег знято.

Завдяки vBSEO, всі ці " мертві " посилання постійно перенаправлені до вихідного потоку :)

r.dziadusz
11-10-11, 06:08
Я подивився в коді і побачив це.

< утворюють action="/forum/uk/clearBB.php?do=execute" метод = "пост" >< введення тип = "Мелодія"

Може бути сценарій повинен бути названий як clearBB.php?

Так, ви були праві, але проблема з відсутній знак, про інші лінії є цього коду - один, який дає вам право на виконання файлу.
Розглянути це питання вирішується, або у вас є які-небудь питання

norku
11-10-11, 10:20
Завдяки Раймонд. Що Виправлена помилка маркера для мене.

Це не "вирішена" Хоча r.dziadusz...

Проблеми після виконання сценарію: всі попередні апострофи (і лапки) в даний час в Ascii Html': & # 039 & quot; Будь-які ідеї про те, як це можна виправити? (Я vbseo і спробував функція заміни символів - не працює. Я також перебудована кеш пост після виконання сценарію BB - не змінити що-небудь). Апострофи і лапки, які були там, перш ніж сценарій був запущений постраждали (нові повідомлення, які містять їх буде відображено як правило) я можу 'обдурити' часткового виправити за допомогою цензуру в. б., але я не хочете.

Крім того, & показує скрізь як & amp;

Проблема 2: з різних причин, у мене ця BB код в деяких місцях: [Lang = x], [lang = x] та ін, як змінити ваш сценарій (clearBB.php) щоб вбити тих, теж?

r.dziadusz
11-10-11, 12:18
На жаль я позначив його як вирішити, я передбачається, що це робота для вас обох
Я буду розслідувати, чому ви отримаєте & # 039, будь ласка скажіть мені, що кодування ви використовуєте (описати, як це зробити, ви можете знайти його в readme.html файл)
Про другу проблему вона appeard тому що користувачі додавати код "мова" поновити
Якщо потрібно видалити ii, використовуючи мій сценарій для першого випадку [Lang = x]
Ви можете знайти ці рядки:

Якщо ((strpos ($ повідомлення ['pagetext'], ' [lang ='))! = = FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message, ' [lang =');
}

і саме після неї:

Якщо ((strpos ($ повідомлення ['pagetext'], ' [Lang ='))! = = FALSE) {
$new_message = basic_clear ($ new_message, ' [Lang =');
}

-Це було не перевіряв це просто швидко виправити
але у другому випадку [lang = x] цей bbcode не працює, і це більш складна, також може вплинути на з деякими більше проблем, тому що ви показати мені тег з двох прогалини, але я не знаю, якщо там були ті, з трьох прогалини тощо, і тому що це може мати якийсь текст, cutted, мені потрібно з'ясувати, якщо це можливо, щоб видалити теги, як це безпечно.

Редагувати
Про & # 039 curently ми працюємо на ньому pleae Почекай секунду

norku
11-10-11, 12:45
Привіт і дякую. Я почав нову тему на цьому, тому може видалити її, будь ласка?

Моя кодування є ISO-8859-1

Спасибі також за інформацію про сценарій.

Дивлячись вперед, щоб почути від вас на Ascii html річ, як я б дуже хотів, щоб отримати це виправлено.

r.dziadusz
11-10-11, 19:17
Привіт ми все ще працюємо над цим, ми повинні подолати деякі тимчасові vbulletin питання в нашому форумі випробування, вибачте за затримку, ви отримаєте рішення якомога швидше!

r.dziadusz
12-10-11, 11:09
Привіт, я знаю, що, як видається, питання, я думаю, що ви використовувати попередню версію clearBB, так як я сказав це було бета-версія.
Щоб видалити & amp т. д. будь ласка відновити базу даних з резервної копії, просто перед використанням робот та знову створити цей файл, точно так, як це descrption:CLICK (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556), використовуючи поточні-(не попередній, це може створити проблеми - Вибачте за що) версію сценарію

norku
12-10-11, 15:04
І втратити 2 днів до повідомлення/теми на форумі постраждалих? Я не можу це зробити...

r.dziadusz
12-10-11, 16:20
OK я можу створити для вас інший сценарій, що призведе до видалення всіх її & # 039 & quot & amp
Мені шкода, що ця ASCI html коди з'являється, але Зверніть увагу, що ви використовуєте бета-версію цього продукту, ми будемо робити все, щоб допомогти вам

norku
12-10-11, 17:19
Це було б відмінним. Дякую. Сценарій видалить їх навіть якщо вони приєдналися до інших слів, як це: & quot;Munchen-Nordwest & quot;?

r.dziadusz
12-10-11, 17:31
Це також бета-версія

1. Будь ласка, створіть файл і зберегти його як "decode.php"
2 Поставити код нижче в неї і зберегти його
3 Завантажити на сервер, корінь форум
4 Зробити резервну копію вашої бази даних
5 Вимкніть ваш форум
6 Увійдіть як адміністратор
7. У вашому браузері, поклав url з призначення до "clearBB.php"
8 Натисніть кнопку "Очистити"
<? php Ехо "< введення тип = /" приховані / "ім'я = /" securitytoken / "значення = /" ". vbulletin $- > userinfo ['securitytoken']. "/" / > / n ";?>

< p стиль = "Вирівняти текст: Центр" >
Використовувати цю програму для зміни asci html-код в "нормальних" ознаки
</br> цей сценарій має великий вплив на вашу
бази даних та зміни є постійними - <b> не може скасувати </b> таким чином:
</br>
Переконайтеся, що ви зробили <b> резервну копію бази даних! </b> і не забудьте увімкнути <b>
Off вашого форуму </b> під час використання цього сценарію! </p>

< утворюють action="/forum/uk/decode.php?do=execute" метод = "пост" >< введення тип = "Мелодія"

<? PHP

Функція update_pagetext (&$ new_message, $message_id) {
глобальної $ VBulletin;

vbulletin $- > db - > query_write ("
ОНОВЛЕННЯ ". TABLE_PREFIX. "пост
SET pagetext = '".addslashes($new_message)." '
ДЕ Дан = ".$ message_id
);
}

Функція update_tittle (&$ new_tittle, $tittle_id) {
глобальної $ VBulletin;

ОНОВЛЕННЯ ". TABLE_PREFIX. "пост
ВИЗНАЧЕННЯ заголовка = '".addslashes($new_tittle)." '
ДЕ Дан = ".$ tittle_id
);
ОНОВЛЕННЯ ". TABLE_PREFIX. "thread
SETtitle = '".addslashes($new_tittle)." '
ДЕ firstpostid = ".$ tittle_id
);
}

require_once ('/ global.php.');

= Якщо ($_REQUEST = 'виконати') {
$to_remove = array ("& gt;", "& lt;", "& amp;", "'", "& quot;");

дол результат = $vbulletin - > db - > query_read ("SELECT * FROM".TABLE_PREFIX. "пост де pagetext як '% & gt; %' OR pagetext, як '% & lt; %' OR pagetext, як '% & amp; %' OR pagetext, як '% & # 039 %' або pagetext, як '% & quot; %' чи як '% & amp; %' або назву як '% & # 039 %' OR назву як '% & lt; %' чи як '% & gt; %' чи як '% & quot; %'");
Хоча ($ повідомлення = $db - > fetch_array($result)) {
$new_message = $повідомлення ['pagetext'];
Якщо ((strpos ($ повідомлення ['pagetext'], ' & gt;'))! = = FALSE) {
$new_message = str_replace ('& gt; ',' >', $new_message);
}
Якщо ((strpos ($ повідомлення ['pagetext'], ' & lt;'))! = = FALSE) {
$new_message = str_replace ('& lt; ',' <', $new_message);
}
Якщо ((strpos ($ повідомлення ['pagetext'], ' & amp;'))! = = FALSE) {
$new_message = str_replace ('& amp;', '&',$ new_message);
}
Якщо ((strpos ($ повідомлення ['pagetext'], ' & # 039'))! = = FALSE) {
$new_message = str_replace ('& # 039', "'",$ new_message);
}
Якщо ((strpos ($ повідомлення ['pagetext'], ' & quot;'))! = = FALSE) {
$new_message = str_replace ('& quot; ',' "', $new_message);
}

update_pagetext($new_message,$message['postid']);

$new_title = $повідомлення ['Назва'];
Якщо ((strpos ($ повідомлення ['Назва'], ' & gt;'))! = = FALSE) {
$new_title = str_replace ('& gt; ',' >', $new_title);
}
Якщо ((strpos ($ повідомлення ['Назва'], ' & lt;'))! = = FALSE) {
$new_title = str_replace ('& lt; ',' <', $new_title);
}
Якщо ((strpos ($ повідомлення ['Назва'], ' & amp;'))! = = FALSE) {
$new_title = str_replace ('& amp;', '&',$ new_title);
}
Якщо ((strpos ($ повідомлення ['Назва'], ' & # 039'))! = = FALSE) {
$new_title = str_replace ('& # 039', "'",$ new_title);
}
Якщо ((strpos ($ повідомлення ['Назва'], ' & quot;'))! = = FALSE) {
$new_title = str_replace ('& quot; ',' "', $new_title);
}
update_tittle ($new_title, $message['postid']);
}
}
?>

r.dziadusz
12-10-11, 17:36
Вибачте за стиль, але якщо я поставлю його в [php] tag, &amp; changes into & etc.

norku
12-10-11, 17:53
Просто намагався скрипт і вона не видалити ascii html, якщо він вступив на слово. Ось приклад: Це приголомшливий. Я може & amp; # 039; t допомогти з оцінку...

Повинен я бачити результати екран після того, як я запустити сценарій?

norku
12-10-11, 18:49
О великий, на певному етапі видалити http:// & quot /; xxxxxxxxxxxxxxxx & quot; додано до навантаження внутрішні посилання на посадах.... Жоден з них зараз працюють звичайно. Не щасливі

r.dziadusz
13-10-11, 10:18
Деякі етап виконання видалення
Поки ви використовуєте другий сценарій, так? Також якщо щось піде не так, просто відновити базу даних з резервної копії, під час використання коду, ви форуму слід завершити роботу, так що ви будете мати не losts.
Також я можу Если Чанг другу сценарій для видалення html-код, навіть якщо це всередині деякі слова, на жаль, для цього unonvinient

norku
13-10-11, 23:33
Привіт,

Я запускати всі версії сценарію на одній базі даних (так, з форуму, який закрив відповідно до ваших інструкцій).

Я провів 8 години сьогодні переживає сотень ниток, виправлення внутрішніх зв'язків та & quot тощо. Я серйозно нудно зараз так що якщо б ви могли зробити мене скрипт, який буде видалити # 039; , & quot; , & amp; навіть якщо вони частинах слова, яке було б абсолютно здорово:)

Edit: Буде сценарій також виправити внутрішніх посилань як один в пост # 43 вище?

r.dziadusz
14-10-11, 08:45
Сценарій, який зараз я пишу, щоб ви буде змінюватися кожну # 039; , & quot; , & amp; в ' т. д. може вам також Вечора мені thread url з несправні посилання з'явиться

r.dziadusz
14-10-11, 09:21
Код оновлення: натисніть (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-4.html#post10734)

norku
17-10-11, 14:00
Привіт і дякую за оновлення. Я побіг сценарій і отримали помилку folllowing. Схоже, що один із параметрів, можливо, може бути не так?

Database error in vBulletin 4.1.6:

Invalid SQL:
SELECT * FROM post WHERE pagetext LIKE '%&gt;%' OR pagetext like '%&lt;%' OR pagetext like '%&amp;%' OR pagetext like '%'%' OR pagetext like '%&quot;%' OR title LIKE '%&amp;%' OR title LIKE '%'%' OR title LIKE '%&lt;%' OR title LIKE '%&gt;%';

MySQL Error : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '%' OR pagetext like '%&quot;%' OR title LIKE '%&amp;%' OR title LIKE '%'%' OR ti' at line 1
Error Number : 1064
Request Date : Monday, October 17th 2011 @ 01:57:46 PM
Error Date : Monday, October 17th 2011 @ 01:57:46 PM
Script : http://www.xxxx.com/forum/decode.php?do=execute
Referrer : http://www.xxxx.com/forum/clearBB.php
IP Address : 79.194.232.35
Username : xxxx
Classname : vB_Database
MySQL Version : 5.0.92-community

r.dziadusz
17-10-11, 20:35
Ви можете будь ласка ще раз дати мені ваш електронному листі помилка, без відклавши в ньому будь-який тег BBcode - після цього деякі html код змінюється в ознаки тобто.: % & # 039; % % ' % т

norku
18-10-11, 12:11
Помилка бази даних у vBulletin 4.1.6:
Ось, будь ласка:

Неприпустимі SQL:
Виберіть * від розмістити де pagetext як ' % > %' OR pagetext, як ' % < %' OR pagetext як '% & %' OR pagetext як '%' %' OR pagetext, як ' % "%' або назву як '% & %' OR назву як '%' %' OR назву як ' % < %' OR назву як ' % > %';

MySQL помилка: Вас помилка в запиті; зверніться до керівництва, яка відповідає вашій версії сервера MySQL на предмет корректного синтаксису використовувати поблизу '%' OR pagetext як ' % "%' або назву як '% & %' OR назву як '%' %' OR ti' в рядку 1
Номер помилки: 1064
Запит Дата: Понеділок, 17 жовтень 2011 @ 01: 57: 46 Вечора
Помилка Дата: Понеділок, 17 жовтень 2011 @ 01: 57: 46 Вечора
Сценарій: http://www.xxxxx.com/forum/decode.php?do=execute (http://www.hj-research.com/forum/decode.php?do=execute)
Реферер: http://www.xxxx.com/forum/clearBB.php (http://www.hj-research.com/forum/clearBB.php)
IP адреса: 79.194.232.35
Ім'я користувача: xxxx
ClassName: vB_Database
Версія MySQL: 5.0.92-спільноти

r.dziadusz
18-10-11, 12:29
Привіт коли ви покласти мій код в програма редагування тексту, він швидше за все перетвориться html код Asci нормальний ознак, і так, щоб з'явилася проблема. Будь ласка, вставте його ще раз, і переконайтеся, що всі asci коду не змінюються - залишається як це в мій пост. Особливо звернути увагу на "% # 039; %" це не повинно стати на '

norku
18-10-11, 12:49
Добре. Я постараюся це.

norku
18-10-11, 13:09
Як запобігти цьому відбувається? Я спробував Notepad + + також, але коли я вставте код символи змінити

r.dziadusz
18-10-11, 13:51
Якщо ви, будь ласка Вечора ваш acces докладно на ваш ftp, можна помістити цей код exatly як вона повинна бути, якщо ви не хочете, щоб дати мені acces, спробуйте змінити поновити символи знову після того, як вона стає, як це "

norku
18-10-11, 14:43
Я побіг це все одно, і здається, що він працював на цей раз. Поставити його вниз 'помилка оператора':)

Велике спасибі за прилипання на це, і я сподіваюся, що тема буде корисним для тих, хто має видалити vbet чомусь.

Порада для всіх, що видалення: не робити те, що я зробив і тільки видалення, як нормальний vbulletin мод. Безумовно, запитайте хлопці, тут, в vbet, перш ніж видалити. Це буде вам заощадити багато головного болю.

r.dziadusz
18-10-11, 19:20
Ви тільки вітати, якщо у вас є будь-які інші питання в цій темі попросіть, для будь-яких інших питань, будь ласка, відкрийте новий потік.
Якщо все ОК, я буду позначити його вирішена

schan
20-02-14, 20:37
Це раніше проблеми ці питання були вирішені зараз? Все-таки біль в приклад, щоб видалити vBET?

Дякуємо.

Marcin Kalak
21-02-14, 13:11
Проблема була вирішена.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.9.99