КПК

Перегляд повної версії: проблеми з плагіном бічній панелі ОСТАННІ Теми

jorgejgm
17-12-09, 17:56
Привіт,

Є проблема з плагіном бічній панелі Останніми Threads - vBulletin.org Форум " (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=204659&highlight=Sidebar+Lastest+Threads) . Не перекладається назва посади і відображаються мітки.

Може це виправити як-то? Спасибі.

vBET
19-12-09, 23:55
Це нормально для модів, які не інтегровані і це не наша помилка - це тому, що мода, який ви використовуєте не інтегрована ще. Все, що потрібно, щоб побачити переклад назви полягає у використанні функції vbet_parseTitle (the_title) з / входить / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php.

Так наприклад, якщо назва утримується змінної $ титул, то ви можете додати цю частину коду:

if (strpos($title, '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$title = vbet_parseTitle($title);
}

Будь ласка, зв'яжіться з автором мода і запитайте, де знаходиться місце для цього коду. Ми можемо допомогти Вам з інтеграцією, але це буде після звільнення vBET 4.0. До цього часу ми справді багато інших завдань. Будь ласка, дайте нам знати ти справлявся з цією:)

Michael
09-01-10, 22:36
Я щойно додав, що в одному з наших плагінів, це hasn't переплуталися запалювання система, і я буду PM Вам повний код, щоб побачити, якщо він правильно vbet:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.9.99