КПК

Перегляд повної версії: vBET 3.2.2 - швидкий пакет корекції

vBET
11-12-09, 22:57
Доброго дня.

Ми виявили невелику, але важливу помилку в vBET 3.2.2. Це не зашкодить вашій функціональності в будь-якому випадку, але ми настійно рекомендуємо завантажувати те, версія 3.2.2, і з цього виправлені пакет завантаження на сервер знову 2 файли з каталогу завантаження:
- / Входить / vbenterprisetranslator_functions.php
- / Входить / vbenterprisetranslator_functions_detection.php

Помилка пов'язана з відправкою реферер заголовок, який є необхідним Google TOS. Будь ласка, зробіть швидко виправити, як описано нижче, щоб бути повністю сумісний з Google TOS.

Якщо ви працюєте більш ранніх версій, то повне оновлення необхідно.

yahoooh
12-12-09, 07:43
Арабська Tzarbatjah ж напрямку, що англійська і французька мови в арабській писемності на початку розділу, справа наліво, а не зліва направо

yahoooh
12-12-09, 07:47
я до сих пір були заблоковані від Google
може у допомогти мені надіслати електронною поштою до них
мій сайт: alwatanyh.com

vBET
12-12-09, 16:10
Арабська Tzarbatjah ж напрямку, що англійська і французька мови в арабській писемності на початку розділу, справа наліво, а не зліва направо

Він описав те, що зафіксовано у швидкій корекції пакет - інші речі прийдуть в 3.3.0

vBET
12-12-09, 16:11
я до сих пір були заблоковані від Google
може у допомогти мені надіслати електронною поштою до них
мій сайт: alwatanyh.com

Будь ласка, дотримуйтеся потоці, в якому є повний текст. Запитайте про це там, і ми напишемо вам зміст повідомлення, яке ви можете по електронній пошті Google:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.9.99