КПК

Перегляд повної версії: проблема

Valdo
07-12-09, 09:47
Я встановив нову версію vbenterprise Перекладач (2.3.5), і з цього моменту не робить мене більше переклади, замість того, щоб перекладених текстів не відображається нічого. Було призупинено Заплановане завдання "Автоматично видаляє старі кеш переклади з", а потім я подзвонив. Як змусити її працювати? Дякую

vBET
10-12-09, 20:51
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post9

Valdo
11-12-09, 16:07
допомогу відповів тим же:

Привіт Марко,

Ви посилали великий обсяг трафіку на Google AJAX API, який виглядає як це може бути зловживання або результатом помилок програмування. Тому що ви не змогли ідентифікувати себе з (опціонально) ключових API або правильно налаштування HTTP Referer (як того вимагають умови використання), ми не змогли зв'язатися з вами про це трафік.

Я закликаю вас подивитися на наші умови використання:
Google AJAX API Умови використання - Google AJAX API Мова - Google Code (http://code.google.com/apis/ajaxlanguage/terms.html)

Будь ласка, зверніть особливу увагу на розділи, які вимагають, щоб кожен запит бути на прямий запит від кінцевого користувача, що результати повинні бути показані користувачеві (незмінений), а також правила по всьому кешування. Також зверніть увагу на вимоги навколо авторства та ідентифікації.

Якщо ви відчуваєте, що використання вашого сайту відповідає, і вас просять надати додаткову інформацію про те, як Ваш сайт використовує API (включаючи посилання), а також включає IP-адреса вашого сервера.

Спасибі,
Адам Фельдман
Менеджер по продукції, Google

2009/12/11 Марко Гизи <sanmarco76********it>

мазь,

, Не так собі Дево scrivere в італійський oppure в Англійська, quindi intanto
Прово до італійського.

Sono l'amministratore ді Форуму ООН:
Школа - Форум ді Cultura Generale (http://scuo.la/)

че utilizza ООН плагін в Ле traduzioni basato су Google.

Іл Problema è че так qualche Giorno ле traduzioni без compaiono più, електронна
viene riportato questo errore:

{"ResponseData": нульова ", responseDetails": "Підозрюваний Умови надання послуг
Зловживання, будь ласка, зв'яжіться з ajaxapis-support@google.com "," responseStatus ". 403}

Potete risolvere в favore?

Кредо че SIA Tutto в regola

Спасибі

vBET
11-12-09, 22:30
Як я бачу, ви не використовували API ключ до заборони. Також я бачу там один дуже дивний інформація - вони кажуть, що ви не використовували заголовок реферера - 2.3.5 посилає реферер заголовка. Мені доведеться перевірити це в коді.

Отже, як говориться в посланні - зв'язатися з ними:)
Напишіть, що ви використовуєте API ключ зараз, і нова версія програми, у вас є "Працює на Google", біль результати тільки протягом 15 днів і лише на реальні запити.

Також перевірте в журналах робить деякі фіктивні робот не поповзом вашого форуму занадто жадібно - це може бути причиною, чому Google отримати великий обсяг трафіку.

vBET
11-12-09, 22:47
Також, будь ласка, оновлення 2.3.6 - виявляється, що є помилка у відправці реферер заголовка.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.9.99