КПК

Перегляд повної версії: PhotoPost проблеми

Bill Craytor
22-02-11, 05:15
У мене виникли проблеми з установкою VBet працювати з PhotoPost. Я спробував наступні інструкції в інших постах безрезультатно.

У мене є остання завантаження VBulletin та фото-повідомлення VBulletin встановлений в

/ Головна / .... / public_html

PhotoPost встановлений в / головна / .... / public_html / PhotoPost

Це також photopost.xxxx.yyy

Я скопіював стиль Vbulletin до PhotoPost і
переклади прапори з'являються там. Але коли я натискаю на прапор, він стрибає назад у головний форум з головного форуму переведені. Коли я повертаюся в PhotoPost форум це не перекладається. Це теж проблема, якщо я натискаю на будь-який з Підфоруми PhotoPost.

Може хтось допомогти?

kamilkurczak
22-02-11, 12:20
вставте тут URL, щоб інтегрувати інструкції, які ви робите.

bcraytor
26-02-11, 01:01
ValuationEngineer.com / оголошення ValuationEngineer.com / огляд і ValuationEngineer.com / PhotoPost

kamilkurczak
22-04-11, 09:54
привіт, будь ласка, чи можете ви підтвердити, що це питання все ще перебуває на ваш форум (ви потребуєте нашої допомоги поки що?)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.9.99