КПК

Перегляд повної версії: Перестаньте дивитися після збоїв х (компонент Database Cache)

Snake
08-02-11, 20:36
Це становить 15

Чи буде, скажімо, 5 vbet зробити швидше?

Як напевно після 5 спроб, як відомо, чи використовувати кеш чи ні.

Youngster
08-02-11, 22:19
хм, я буду говорити з Камілем, але я думаю, Ви праві, на 100% я буду писати, коли я проконсультують її з Камілем

Snake
08-02-11, 22:21
ок

Snake
09-02-11, 12:07
Невже це так складно відповісти?

Youngster
09-02-11, 12:12
Не дуже складно, але якщо Ви хочете отримати гарну anwser, ми повинні заглянути в цей журнал:)

Snake
09-02-11, 12:13
Право, ну, як програмісти були в мережі сьогодні, вони відповіли на мій інший потік!

Youngster
09-02-11, 14:36
Так, Змія, ви праві, 5 добре б зробити vBET швидше, я це перевіряв на тест форум і Ви праві.
Дякуємо за Ваше anwser

Snake
09-02-11, 14:39
Великий, це приводить мене до мого наступного питання, буде ще нижче бути краще, скажімо, 3.

Snake
14-02-11, 12:09
Чому підтримка завжди так fricking повільно!?

Це не складне питання!

kamilkurczak
14-02-11, 12:44
привіт,

Цей варіант описаний в AdminCP-> vBET-> кеш
Просто читайте: Якщо ви встановите це значення занадто низько вона зменшиться швидкість сторінку покоління.

Це опціонально, на одному форумі буде працювати краще з високим значенням, за іншою - з дуже низьким. На нашому головному форумі vBET Ми цей параметр встановлений на 15.

Це не є обов'язковим. Ви повинні перевіряти кращий варіант для вашого форуму.

Snake
14-02-11, 12:48
Я не розумію, що це знижує продуктивність, безумовно, нижче швидше, незалежно від форуму.

Якщо він шукав в 3 рази, що повинно бути достатньо, щоб знайти переклад.

Чому деякі форуми повинні бути пошук 15x, а деякі 5x, оленяча шкіра має сенсу.

Крім того, AdminCP англійськи так погано, тому я потребують роз'яснення. Я можу читати просто чудово, так що, будь ласка, не мені точку в іншому місці, я потрібна підтримка, тому я знаходжуся тут.

kamilkurczak
14-02-11, 12:55
Отже, чому це не обов'язково? Тому що один форум більш змістовні і т.д.
Ми працюємо на наших і наших клієнтів досвід. Краще, якщо ви можете змінити значення цього параметра:)

Так що, будь ласка, протестуйте його для вас форум (також, якщо Ви встановлюєте 0 - відключити цю опцію)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.99 brings automatic translations