Увійдіть

Перегляд повної версії: VBSEO + vBET 2.3.10

yak983
20-09-10, 16:44
привіт в мене є проблема з індексного сторінки, то і буде переведена

домену. ком роботи
domain.com / EN / не працюють
Повідомлення про помилку: Ні Тема уточнюється. Якщо ви слідували правильне посилання, будь ласка, оповіщення адміністратора

domain.com / EN / посада / робота

Працює на Довідка ® Версія 3.8.6
Пошукова оптимізація по vBSEO 3.3.0

це моє. Htaccess

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & перенаправлені = / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & перенаправлені = / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (AdminCP / | modcp / | vbseo_sitemap / | хрон)
RewriteRule ^ ((архів /)?(.* \\. PHP (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (XML | ..? TXT) (\\ GZ))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php карта сайту = $ 1 [L]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (AdminCP / | modcp / | крон | vbseo_sitemap)
# RewriteRule ^ ((архів /)?(.* \\. PHP (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-Е
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-Й
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (AdminCP | modcp | ClientScript | cpstyles | сплав | зображення) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

Як я можу це виправити?

vBET
20-09-10, 18:53
Ви вже написав це повідомлення в іншому потоці. Будь ласка, не СПАМ. Крім того, яку версію ви використовуєте, нарешті, тому що попередній перегляд повідомлення, яке ви писали на посаді 2.4x версії ... Будь ласка, див відповідь там.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.2beta supports automatic translations