КПК

Перегляд повної версії: Це тест для ~, але на іншу мову



vBET
07-08-10, 12:23
Це всього лише тест

blackjoe
16-09-10, 03:19
Бен-де-бу katılabilir miyim тіла? Також я можу приєднатися до цього тіла?

vBET
16-09-10, 14:59
Бен-де-бу katılabilir miyim тіла? Також я можу приєднатися до цього тіла?

У випадку, якщо цього повідомлення Google не знайшли відповідну мову (ми використовуємо автоматичне визначення, але vBET підтримує також інші стратегії) - саме тому він не може перевести його відповідним чином. Ви можете повністю змінити його, відредагувавши його і встановити відповідний мовний код. Також Ви можете писати повідомлення на декількох мовах. Дивіться тут для опису, як:

gonumber6
17-09-10, 00:54
Привіт vBet, я спробував це і моє повідомлення підійшов порожнім. Я використав мій рахунок тесту та розміщені на іспанською мовою, з мовою за замовчуванням користувач налаштований на іспанську.

Вона створила поле навколо нього, але коли я входжу в мій англійський рахунком повідомлення виглядає порожньою.

Будь-яка допомога буде здорово, дякую:)

Оновлення: Nevermind, працював вдруге:)

Я люблю цей мод, дякую!

vBET
17-09-10, 09:58
Питання може бути на рівні Google - коли Google виявляє мову, яку ми повинні з'єднатися там. Можливо, був якийсь короткий термін проблема з цим в мережі / Google сайту.

Велика ви любите vBET: D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1