КПК

Перегляд повної версії: робить vbet додати NOFOLLOW зовнішніх посилань?



bhanuprasad1981
24-07-10, 04:14
так, як говорить назва робить vbet додавати будь-який тип NOFOLLOW атрибут зовнішніх посилань за умовчанням?

vBET
26-07-10, 07:30
Ні - це насічка спільного з функціональністю vBET (підтримка багатомовного співтовариства).

bhanuprasad1981
26-07-10, 12:32
актуальним є всі зовнішні посилання на мій форум додаються немає наступних, не знаю чому: (навіть я інвалід vbseo немає наступних варіант досі жодного результату: (, будь-хто може мені допомогти?

vBET
26-07-10, 20:02
Так - відключити моди один за іншим і перевірити, коли NOFOLLOW зникне. Також - коментар vBSEO Htaccess правил - ви відключені vBSEO але все-таки деякі речі робляться там, бо трафік перенаправляється туди. Зверніть увагу, що якщо ви використовуєте vBSEO і vBET - ви також повинні тимчасового відключення vBET правила, тому що vBET буде внутрішньо перенаправлення vbseo.php в такому випадку.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations