КПК

Перегляд повної версії: Як працювати в vbet LiteSpeed?



symbianist
14-07-10, 13:22
Як працювати в vbet LiteSpeed? Я помічаю, vbet не працює на LiteSpeed. Вона показує
Неприпустимі Форум вказаний. Якщо ви слідували правильне посилання, будь ласка, повідомте адміністратора
Будь ласка, за допомогою.

kamilkurczak
14-07-10, 13:37
Я не знаю, як працюють його на LiteSpeed.

Чи можете ви сказати мені, - VBulletin працює на цьому сервері?

Тепер, Міхал знаходиться у відпустці. Я не можу перевірити це (я не мають доступу, щоб зробити це), будь ласка, будьте терплячі.

symbianist
15-07-10, 07:34
Vbulletin працює над LiteSpeed дуже хороший, тільки vbet не працює.

kamilkurczak
15-07-10, 13:27
ок, я постараюся зв'язатися з Міхал. будь ласка, будьте терплячі:)

Taurus
15-07-10, 18:38
Я просто оновив свій борту LiteSpeed і сьогодні, і я можу підтвердити, що VBET не працює з ним. Тому я сподіваюся, ви, хлопці, можете придумати рішення. Я повинен був повернутися до Apache на даний момент.

kamilkurczak
16-07-10, 13:06
Завдяки Тельця. Скажу Міхал про це нам.

Taurus
17-07-10, 07:03
Коли Міхал повернеться? Єдина причина, я зараз не можу використовувати LiteSpeed (які я заплатив за) через vBET. Мені дійсно потрібно це для сортування. Спасибі!

symbianist
17-07-10, 07:47
Я дійсно повинен працювати цей братан too.please онлайн. спасибі,

symbianist
17-07-10, 08:12
Зверніть увагу, що я вже встановлені Iconv і локон, але все одно не працює.

kamilkurczak
17-07-10, 16:27
Міхал буде на форумі в mondey .. будь ласка, будьте терплячими,
шкода, що

symbianist
18-07-10, 05:17
Я намагався googletest також і я отримав деякі помилки. Мій господар сказав мені, що підключення до Google в порядку. Насправді у мене є Google Sitemap, який працює нормально.
Як я запустити googletest, іноді я отримав мережевого екрану помилки, а іноді й цього:

Починаючи пробний переклад
Результат тесту:
Випробування помилка: не вдалося підключитися до хост
Час з'єднання (мс): 3003,3449707031

Taurus
19-07-10, 07:14
Я намагався googletest також і я отримав деякі помилки. Мій господар сказав мені, що підключення до Google в порядку. Насправді у мене є Google Sitemap, який працює нормально.
Як я запустити googletest, іноді я отримав мережевого екрану помилки, а іноді й цього:

Я була така ж проблема кілька днів тому. Я пропоную звернутися до хостингу компанії і попросіть їх перевірити дозволу та налаштувань брандмауера. Дайте їм посилання для вашого googletest.

symbianist
20-07-10, 08:30
Будь ласка, допоможіть адміністратора про цю проблему.

vBET
20-07-10, 21:25
Привіт:) Вибачте за затримку - щойно повернувся з відпустки і я тут, щоб Serv Вам нашу підтримку:)

Читайте LiteSpeed обговорення з відповіддю, як його використовувати: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/848-litespeed.html - не перевіряв ще, просто на основі призначених для користувача відповідь, але не соромтеся перевірити його з безкоштовну версію. У випадку питань - пишіть є точний опис проблеми і ми будемо працювати над цим:)

vBET
20-07-10, 21:26
Як працювати в vbet LiteSpeed? Я помічаю, vbet не працює на LiteSpeed. Вона показує
Неприпустимі Форум вказаний. Якщо ви слідували правильне посилання, будь ласка, повідомте адміністратора
Будь ласка, за допомогою.

Просто використовуйте потрібно Htaccess правила:).

vBET
20-07-10, 21:29
Я намагався googletest також і я отримав деякі помилки. Мій господар сказав мені, що підключення до Google в порядку. Насправді у мене є Google Sitemap, який працює нормально.
Як я запустити googletest, іноді я отримав мережевого екрану помилки, а іноді й цього:

Це проблема між вашим сервером і Google. Ми написали Google тест точно визначити такі ситуації. Вона не має нічого спільного з vBET - сервер просто проблеми з сполуками Google - ви повинні звернути увагу його на свій хостинг-провайдера.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1