КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Кодекс небажаними в титули відповідь повідомлення



pepito69
13-07-10, 21:02
Привіт,
Коли хтось відповіді на переклад trheat отримує цей код у відповідь риса:



What's that...??

kamilkurczak
14-07-10, 13:22
Привіт,



this is not translated area code,

This is an issue of course but I can't reproduce it on my test forum.
Firstly I would like to ask you about conflict with other mods. You know, just disable all another mods and try to find this issue again.

pepito69
14-07-10, 21:32
Дякуємо.
Я знаю, що це відбувається з більше людей, просто покласти в Google Search: you will see....
I will try what you said.

kamilkurczak
15-07-10, 13:39
Я чекаю відповіді;)

pepito69
16-07-10, 15:51
Я буду відключити опцію, щоб показати титули у відповідь повідомлення зараз, поки я знайти проблему.

kamilkurczak
16-07-10, 17:27
Це VBulletin варіант? чи не так? Його робочий зараз?
Де я можу знайти цю опцію

pepito69
16-07-10, 17:37
Звичайно, є варіант VB і знати, працює (о)

В. Б. Опції> Параметри створювати і редагувати повідомлення>

Я думав, що ви експерт у VB.

kamilkurczak
16-07-10, 17:44
Я знаю, VB, але я не можу знайти цю опцію. Спасибі,

Так от, коли ця опція відключена, все працює добре.
Коли дозволяють не працює добре, правда?

pepito69
16-07-10, 18:44
Коли ця опція відключення не показують титули відповідь повідомлення, а потім, ви не в змозі побачити проблему про титули (код з vbet).
Але, всі інші проблеми, я говорю про інші treaths все ще існують: не GZIP, проблеми в перекладах і т.д.

Я досить ясно тепер?

kamilkurczak
17-07-10, 19:11
Проблема в перекладі - відповів
це питання - я працюю над цим.

kamilkurczak
18-07-10, 10:03
так pepitio 69,
Я не можу відтворити це питання на моєму тестовому форумі ..
Ви писали, що, як опція відключена вона не показує, але ви повинні перевірити це (знайти конфліктів з іншими модами), коли ця опція enalbed.
Отже, якщо можна - увімкніть цей параметр і знайти конфлікт з іншими модами (просто відключити всі моди один за іншим і спробувати знайти цього питання)

Спасибі, тому що я не можу відтворити цю проблему на моєму тестовому форумі, і я не можу це виправити

pepito69
19-07-10, 07:11
Все одно дякую.

kamilkurczak
19-07-10, 08:35
Якщо ви можете перевірити його (конфлікту) я буду в змозі допомогти вам, тому що я не можу відтворити це на мій тестовий форум.

vBET
20-07-10, 20:58
Привіт pepito69:)

Я знаю, що у вас є проблеми, але майте на увазі, що без possiblity відтворювати питання, яке ми не в змозі впоратися з цим. Так що якщо вам потрібна наша допомога, ось тоді нам потрібно більше інформації. Каміль просив вас риса для конфліктів. Я також можу запитати вас про vBET варіант, який ви використовуєте - якщо це не останній реліз, будь ласка, оновлення.

І було б здорово, якщо ми можемо перевірити його на свій сервер, якщо ми не можемо собі це на наших - при запуску просто дати нам у жодному тестування і потоці, в якому ми можемо перевірити її (свою чергу, варіант знову ж таки) - Майї тільки перевірка виході дасть нам якийсь натяк. Якщо ні, то ми попросимо Вас для доступу деталей. Крім того, - може бути, ми щось робите неправильно намагатися відтворити проблему. Каміль включений варіант, але, будь ласка, точно сказати, як відтворити його. Чи можете ви його відтворити себе на останній реліз? Як саме?

Я перевірив це особисто на нашому тестовому екземплярі, і це працює прекрасно. Будь ласка, співпрацювати, якщо ви хочете, щоб це питання вирішене - ми тут для вас, але в цьому випадку ми не можемо допомогти вам без вас:)

pepito69
21-07-10, 07:56
Завдяки я постараюся до співпраці, але знаю, що є велика проблема, то це.

vBET
07-08-10, 12:27
Так чи можемо ми побачити її і вирішити її на вашому форумі? :)

kamilkurczak
09-08-10, 11:38
Я все ще чекаю відповіді. немає відповіді - я припускаю, що це нормально.
Якщо не в порядку, будь ласка, напишіть тут і я відкрию цієї теми ще раз

Taurus
14-08-10, 10:30
Привіт,
Коли хтось відповіді на переклад trheat отримує цей код у відповідь риса:



What's that...??

I have always had this issue. Even on the latest update it is still there.

vBET
14-08-10, 12:21
Великий - ми не отримали відповіді в цьому питанні так не могло тривати з цим. Прохання описати, як точно відтворити це питання? Ви можете відтворити його на нашому форумі?

pepito69
14-08-10, 13:38
Камон Міхал будь ласка, зробіть зусилля для вашого клієнтам, Звичайно, ми не можемо відтворити всі проблеми у вашому форумі, але ця проблема на багатьох форумах в Інтернеті, які використовують ваш продукт. У мене є стосунки з іншими службами підтримки і вони намагаються знайти рішення шукає причину.

Не гнівайтесь на мене, будь ласка, ваш продукт грета, і тепер я люблю його:), але ви Шоуду зробити більше для вашого клієнтам, не тільки для цього конкретного питання, я маю на увазі в цілому я не бачу чогось прийти імплікації і це те, що мені сумно.

Спасибі

Taurus
14-08-10, 14:03
Я не знаю, чи можна відтворити її тут чи ні. Це те, що відбувається. Іноземної мови нитка запущений. Назва його мовою і в перекладі.
Однак ніякої відповіді в даному конкретному потік має титул ці дивні коди загорнуті навколо нього
And on another note. You are aware of this, for you were already trying to fix it on my forum, but was never able to.

Taurus
17-08-10, 04:20
Будь-яка допомога тут?

kamilkurczak
17-08-10, 10:20
Ми все ще працюємо над рішенням, але це не легко, тому що ми не можемо відтворити його на нашому тестовому форумі.
Телець Ви впевнені, що це не який-небудь конфлікт з будь-якими модами?

kamilkurczak
19-08-10, 09:23
Я знайшов це питання на вашому форумі. Зараз я працюю над вирішенням

vBET
22-08-10, 22:42
Я на вашому форумі і не можуть відтворити проблему. Будь ласка, створіть потоці, в якому я зможу побачити і відтворити її:) PM мені з подробицями.

kamilkurczak
23-08-10, 13:54
ОК, ми знайшли це питання тут:
Переглянути BSOD (синій екран) дампа інформацію, що зберігається в фантастичні - CreativX
Ви можете описати, як зробити пост з цим питанням ще раз?

Taurus
23-08-10, 14:03
Я просто спробував відповісти на цей потік, і це зробило величезний безлад. Чи можете ви дивитися на цей Каміль!

kamilkurczak
23-08-10, 14:57
Я був там, я зробив повідомлення, і це працює добре. що сталося?

Taurus
23-08-10, 15:10
Людина, просто зайдіть у цей потік, і подивіться на останні повідомлення в там.

kamilkurczak
23-08-10, 15:12
Тепер, я на вашому сервері і я перевіряю останнього редагування файлу.
Та я це бачу.

Taurus
23-08-10, 18:40
Я не знаю, чому ви повинні запитати про «Прикріпити» BBCode .. у Вас є це тут, на ваш форум теж ... це стандарт для всіх плат Форум - http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/editor/attach.gif

vBET
24-08-10, 05:13
Зверніть увагу, що vBuletin величезний. Я власник 2 Форум. Один з тих, що я біжу протягом багатьох років, і я ще жодного разу не використали 90% своїх можливостей. І вважаю, що я також підтримує десятки форумів з різними конфігураціями. Будь ласка, зверніть увагу, що якщо наші співробітники задають питання, ми робимо це, щоб вирішувати питання швидше і в більш безпечний спосіб:)

Також зверніть увагу, що припущення можуть привести в неправильному напрямку, тому наші співробітники також можуть задати питання тільки, щоб отримати підтвердження про щось. Особисто я роблю це дуже часто.

Крім того, ваш форум дійсно багато плагінів, тому я знаходжу ідею підтвердження робить щось є по замовчуванню на вашому форумі, як дуже корисну.

І відповісти на ваше запитання, "чому ми повинні запитати щось", в більш загальному вигляді: через крихітного необхідності цю інформацію від вас;)

kamilkurczak
24-08-10, 13:05
привіт Телець,

По-перше, ви помітили проблеми з or [langtitle] in your reply post again or not? because I can't reproduce it on your forum now and i made many posts in the test thread.
You worked on the old files. (Probably cache files). This could be a reason for this ussue. This is confirmed by the logs that you sent to Michał. If you cant reproduce it and now this issue does not exist - I will close this threas

Secondly. Now I am working on the issue with the attachment and image. Can you make a new thread on our forum in Troubleshooting? This will facilitate the work.

pepito69 can you write something about this issue here. is this still on your forum?

Thanks.

kamilkurczak
24-08-10, 17:13
Привіт Телець,

Ми працюємо на вашому форумі, і тепер ми знаємо більше про імідж питання на вашому форумі.
Ми використовували print_log, щоб зробити журнал і vBET перевести це повідомлення нормально. Вона працює після перекладу.
Це URL на цей образ після переведення vBET:

http://creativx.net/forums/attachment.php?attachmentid=13403&thumb=1&d=1282517797
Так що це не проблема, бо vBET, як ви бачите після перекладу не порушена. vBET генерує ця адреса правильно, але будь-якої мод додає це простір, щоб URL-адресу.

http://creativx.net/forums/attachments/customization/13403d128251 7797t-alienware-wmp-skin-ultimate-123-jpg
Це інтеграція питання - propably з vBSEO. Щось після переведення vBET зламав це посилання.

Звичайно, ми все ще працюємо над цією інтеграції. це я працюю над цим довго і до цих пір намагаються знайти рішення, але якщо мені не вдасться, то вам потрібно написати vBSEO

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1