КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Приватні повідомлення перекладеного тексту порожнім



Taurus
13-07-10, 12:05
Добре, я останнім часом отримує Особисті повідомлення, де перекладеного тексту порожні. Відсутні. Я бачу, прапорцями і все, і я можу натиснути, щоб побачити оригінальний текст. Але переклад тексту просто немає.

Все інше працює відмінно.

Дякуємо за допомогу!

kamilkurczak
13-07-10, 14:18

Did you install any new mods or plugins? maybe conflict?
Ви сказали "ні".

Чи використовуєте ви BETA варіантів, як «Використання Повний файл кешу для Гість" або "Ігнорується слова"? Спробуйте відключити його і перевірити PM знову.

Taurus
13-07-10, 14:20

Did you install any new mods or plugins? maybe conflict?
Ви сказали "ні".

Чи використовуєте ви BETA варіантів, як «Використання Повний файл кешу для Гість" або "Ігнорується слова"? Спробуйте відключити його і перевірити PM знову.

Я не використовую повний кеш для гостей, тому що до цих пір ламає моє форумі. Так не в цьому. І ігнорувати слова також. Не використовуйте його.

EDIT: Я тільки що повернувся до тих прем'єр-міністра, які були порожніми вчора, і тепер вони все знову працює. LOL **********. Я не знаю чому, але агов, здається, все добре знову. Я буду оновлювати тут, коли я отримую новий прем'єр з перекладеним текстом дюйма Спасибі!

kamilkurczak
13-07-10, 14:31
хе-хе, це зводить з розуму.

якщо ви зробили щось особливе з цим питанням, чи можете ви описати це тут?
ОТЖЕ, насолоджуйтеся;)

Taurus
15-07-10, 01:47
Ну, ось ми знову! З сьогоднішнього дня навіть повідомлення, зроблені в даний момент порожній. Ніякої текст не переведений! Я можу натиснути, щоб побачити на мові оригіналу, але перекладеного тексту не вистачає!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations