КПК

Перегляд повної версії: Вирішений пошкоджених таблиць кеш



steve
05-07-10, 20:12
У мене є кілька пошкоджених таблиць кеш, я повинен відмовитися від усіх таблиць кеш перед перевстановлення цього? або я можу просто видалити пошкоджених таблиць і чекати, щоб вони були відтворені з перевстановлення?

спасибі

kamilkurczak
05-07-10, 20:59
По-перше, використання цього інструменту:
Панель адміністратора -> Обслуговування -> Ремонт / Оптимізація таблиць
з цим кошти, які можна зберегти кеш-пам'яті.

Якщо це не буде працювати:
1. падіння з бази даних всіх пошкоджених таблиць кеша.
2. видалити і імпорт знову product.xml файл з vBET робити-не-завантажити папки

vBET щоразу намагаюся додати таблиці. Я перевірив його і він працює. Дистанційні таблиці були додані і існуючих таблиць такі ж, як раніше.

:)

steve
05-07-10, 22:46
По-перше, використання цього інструменту:
Панель адміністратора -> Обслуговування -> Ремонт / Оптимізація таблиць
з цим кошти, які можна зберегти кеш-пам'яті.

Якщо це не буде працювати:
1. падіння з бази даних всіх пошкоджених таблиць кеша.
2. видалити і імпорт знову product.xml файл з vBET робити-не-завантажити папки

vBET щоразу намагаюся додати таблиці. Я перевірив його і він працює. Дистанційні таблиці були додані і існуючих таблиць такі ж, як раніше.

:)


Завдяки Ill дати йому спробувати.

mario06
07-07-10, 09:22
Ви можете піти в myadmin і спробувати ремонту, якщо я не працює, порожні столи кеш вручну, то оптимізувати, Майкл сказав, що він би поставив автоматичне обманщик таблиці vbet в його наступній версії в AdminCP:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1