КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Встановіть завжди переривається!



tbl33
02-07-10, 01:27
Я спробував встановити це за допомогою Firefox. Встановити навіть не початок.

Я переключився на Internet Explorer і мода, починаючи установкою.
Він побіг бар у верхній частині мого екрану.
Потім в нижній частині вікна браузера, суцільний синій бар почав скорочення справа наліво. Приблизно через годину і 20 хвилин, бар перестав рухатися і не рухатися знову.

Ніщо не показує, як встановлено в розділі плагінів.
Ні AdminCP -> VBulletin Options -> VBulletin Параметри -> VB підприємства Перекладач в мої варіанти.

Я біжу VBulletin 4.0.4
на 2X Dual Core Xeon 1,60 ГГц з частотою 1066 МГц шиною і
8 ГБ оперативної пам'яті
73 GB SCSI 300 10000 оборотів в хвилину диск

Це дуже зайнятий плата з понад 1,2 мільйона постів і 150 тис. членів.

Будь ласка, порадьте,

kamilkurczak
02-07-10, 16:02
вибачте, але я не знаю занадто багато про те, що відбувається.

все, що вам потрібно зробити, це описано в readme.html в vBET робити-не-завантажити папки.

1. ulpoad всі файли з папки завантаження вашої папки forum_root
2. перейти до AdminCP -> плагіни та продукти і додати vBET XML-файл з цього-не-завантажити папки
3. відповідні інтеграції описані у файлі readme.html


It ran a bar across the top of my screen.
Then at the bottom of the browser window, a solid blue bar started shrinking from right to left. After about an hour and 20 minutes, the bar stopped moving and didn't move again.

Як ви запустите цю інсталяції? Будь ласка, вставте сюди URL на вашому форумі.

tbl33
03-07-10, 05:26
forums.sawomatang.com

kamilkurczak
03-07-10, 14:29
У нас це питання вперше. Може бути, ваш сервер дуже заряджена.
Отже, я пропоную це рішення:

По-перше: Спробуйте відключити ваш форум. До AdminCP -> Настройки -> Параметри -> Turn Your VBulletin та вимкнення і виберіть немає.
Якщо форум буде відключений, спробуйте перевстановити vBET (імпорту XML-файл)
Після цього включіть Ваш форум знову.

Якщо це не працює.
Другий: Може бути, конфлікт з іншого мод? Ви повинні відключити інший модов і вселяє vBET. Після цього Ви можете включити модов знову.

tbl33
03-07-10, 18:20
Форум був відключений вперше.

У мене немає ніяких інших модов встановлений на там, таким чином, Є ні відключити.

Форум знизився майже 1 1 / 2 години, поки встановити побіг і не закінчив.

Що таке строки, які він повинен зробити, щоб встановити цей на форумі 1,2 мільйона повідомлень?

Чи має зробити що-небудь до баз даних або просто замінити файли в директорії форумах?

kamilkurczak
03-07-10, 21:58
привіт,

Я повинен перевірити, що це неправильно.
Отже, я потрібен доступ до ваших форумом AdminCP і FTP. Будь ласка, відправте цей доступ мені PM. Я постараюся це виправити.

tbl33
03-07-10, 22:14
Вам просто потрібно обмежений доступ до AdminCP плагіни розділи або повні права адміністратора для всієї AdminCP?

vBET
04-07-10, 23:17
Що таке строки, які він повинен зробити, щоб встановити цей на форумі 1,2 мільйона повідомлень?

Існує немає часу кадру - установка тільки займає кілька секунд. І кількість повідомлень не мають нічого спільного, тому що переклади виконуються, коли користувач відвідує ваш сторінок під переведені посилання. Установка тільки додає плагіни, фраз, шаблонів і кеш-столами.

Тому, будь ласка, пару інструкцій Каміля - давайте перевіримо, що там відбувається. Також зверніть увагу, що установка виконана форуму. Так що, якщо ми стверджуємо, що він завжди переривається, то, швидше за все, вам доведеться запитати VBulletin команда підтримки - файл vBET продукту правильно - помилок не буває. Так що, якщо установка просто не хочу, щоб закінчити те, напевно, щось не так з вашим форуму. Але спочатку - будь ласка, дайте нам це перевірити.

Будь ласка, PM мені повний доступ адміністратора - ви можете видалити його після фінішу. Я дійсно не знаю, це буде необхідно, але якщо йому знадобиться щось перевірити, то це буде набагато швидше, ніж питати через що прийти не привілеї. Також, будь ласка, відправити його FTP-доступ до ми зможемо переконатися, що vBET файли були завантажені на ваш сервер.

Також Ви можете зробив простий тест і спробуйте імпортувати файл продукту для будь-якої іншої мод просто перевірити, чи буде вона працювати.

tbl33
08-07-10, 01:43
Проте в очікуванні можливість використовувати програмне забезпечення, про який я вже оплатив. :-(

kamilkurczak
13-07-10, 13:20
Я намагався увійти в свій admicp але я не міг. Чи може ваша підтвердити пароль?

vBET
20-07-10, 15:45
За даними PM інформація якого ви отримуєте мені, що я можу сказати, що ви просто не парою інструкції по встановленню. Ви не завантажені необхідні файли на потрібне місце. Будь ласка, тільки що прочитав readme.html і перелогових інструкції по встановленню. Також, будь ласка, пором цієї інструкції для імпорту файл продукту - як ви PM мені, що ти був tryig імпортувати неправильні файли (для панелі адміністратора).

Будь ласка, скажіть це працює, коли ви пором інструкції з установки preciselly і першим завантажити необхідні файли на reruired каталог, а потім імпортувати файл продукту. Також, будь ласка, пам'ятайте abour конфігурації, коли він буде готовий.

vBET
21-07-10, 07:14
Просто отримати підтвердження PM, що установка нормально:) На жаль це зайняло так багато часу, але ви отримали відповідне рішення в першу відповідь - ці інструкції були проігноровані. Ми думали, що ви fallowed і як і раніше були проблеми - що змусило нас плутають і, повернувшись, дивлячись на питання, яке насправді не існує;) у майбутньому, будь ласка пором встановлення / оновлення інструкцій і це буде зроблено відразу ж:)

Великий, що ви можете насолоджуватися vBET зараз! :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1