КПК

Перегляд повної версії: Вирішений vbet генерувати помилку vbseo



magmf
28-06-10, 14:58
хлопці після установки vbet

URL-адрес, як

/ Showthread.php? Т = 791 & перейти = newpost

Не було перенаправити на нові URL SEF
, Які повинні бути

/ Vbet4-integration-other-plugins/791-vbet-4-22-vbseo-3-5-1-not-compatible.html


наприклад. будь ласка, подивіться і дати необхідний обхідний шлях, щоб вирішити цю проблему.


Спасибі

kamilkurczak
30-06-10, 15:41
яка версія vBET і vBULETTIN вас є?

magmf
30-06-10, 15:45
це відбувається у всіх VBulletin / vbet версії ви можете перевірити це проблема тут на цьому сайті.

kamilkurczak
30-06-10, 15:50
істинний .. :)

Я думав, що справа в тому, що він не ходить до відповідної сторінки.

Тепер я знаю, що відбувається.

Підтверджені .. Ми перевіримо це.

magmf
02-07-10, 17:08
будь-які новини тут???

vBET
02-07-10, 22:18
На даний момент ми визначили, що це через гак global_start. Нам ще належить дослідити, що саме там змушує його бути в змозі її вирішити. Ми сподіваємося, що вона вирішена найближчим часом - вибачте, якщо він займає надто багато часу для вас. Я особисто буду описувати швидко виправити, як тільки ми будемо мати рішення.

vBET
05-07-10, 00:03
У нас є рішення для цього для vBET 3.x (вже вирішена на нашому форумі):


1. Редагування включає / vbenterprisetranlator_functions_hooks.php
2. Пошук по сайту:

if (THIS_SCRIPT == 'showthread' && 'VBSEO_URI' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] && $_GET['t']) {
3. Замінити на:

if (THIS_SCRIPT == 'showthread' && 'VBSEO_URI' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] && $_GET['t'] && $_REQUEST['goto'] != 'newpost') {

Ми як і раніше не мають його вирішена для vBET 4.x, але працюємо над цим.

magmf
05-07-10, 00:27
спасибі я буду чекати vbet 4 виправити:)

vBET
05-07-10, 06:42
І ось він йде:)

Вирішено - будуть включені в наступний випуск. Для швидкого вирішення:
1. Змінити vbenterprisetranslator_seo.php

Edit: правильної форми
2. Пошук по сайту:

if (isset($_GET['t']) && false !== strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {
3. Замінити на:

if (isset($_GET['t']) && !isset($_GET['p']) && false !== strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {

magmf
05-07-10, 12:08
Чи не протилежне?

kamilkurczak
05-07-10, 12:23
Ви маєте рацію. Це має бути зворотним. Вибачте за помилки;)

magmf
05-07-10, 12:45
зі зворотним коду з vbet досі не працює для мене .... хто-небудь може підтвердити, якщо я роблю щось не так?

magmf
05-07-10, 12:52
може бути правильний код

якщо (ISSET ($ _GET ['т']) & &! ISSET ($ _GET ['перейти']) & & брехня! == strpos ($ _SERVER ['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {

kamilkurczak
05-07-10, 13:00
Наш код працює ідеально на нашому тестовому форумі. Будь ласка, надсилайте Міхал PM з доступом до вашого FTP.
Він буде намагатися, щоб це виправити.

magmf
05-07-10, 13:02
Каміль,

це працює для мене
якщо (ISSET ($ _GET ['т']) & &! ISSET ($ _GET ['перейти']) & & брехня! == strpos ($ _SERVER ['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {

але з $ _GET ['р'], як це пропонується нічого не міняє **********
так як проблема зі змінною отримати перейти тому вам потрібно перевірити, якщо змінна р встановлений?

Ви можете це підтвердити?

kamilkurczak
05-07-10, 13:19
Обидві пропозиції хороші. Коди правильно працювати на тест форум .. Я напишу про це Міхал.

kamilkurczak
05-07-10, 17:16
повернися, повернися,

спробуйте зробити це (з кодом міста):
1. переводити сторінки (не важливо, яка мова)
2. використання перейти до першого нового допису

Чи бачите ви? Сторінка не перекладається.

vBET
05-07-10, 23:20
Я перевіряю це прямо зараз.

vBET
05-07-10, 23:41
Я зробив багато випробувань, і вона працює на нашій стороні, в даному коді. Будь ласка, спробуйте наступне:
1. Встановити зміни як ми описали його ("GOTO" не існує, перед виконанням йде trought vBSEO - що те, що наші журнали говорить нам)
2. Створити нове повідомлення тест
3. Перевірте робить для цього newone він працює.

Якщо це - то просто флеш кешей. Напевно, має працювати flusching в панель адміністратора -> Обслуговування -> Лічильники Update. Спробуйте перебудувати інформаційний форум, можливо, і деякі інші. Якщо він буде працювати на новій десять itmeans, що він працює, і ви просто повинні кешуватися старі (невірні) перенаправлення.

Будь ласка, спробуйте це і дати нам зворотний зв'язок - якщо він ще не працює, то я повинен піти і перевірити його на вашому сервері.

magmf
06-07-10, 00:51
vbet мої тести під VBulletin 4.0.4pl1

і ваш код



if (isset($_GET['t']) && !isset($_GET['p']) && false !== strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {


не працює для мене, але ...



if (isset($_GET['t']) && !isset($_GET['goto']) && false !== strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {


працює нормально ... У вас є ідея, якщо цей код може робити що-то ваш код?

vBET
07-07-10, 11:57
OK - я буду перевіряти це умова ворога перейти також працюватиме на нашому боці. Як я розумію в цей момент у вас є vorking рішення. Так що це не актуальне питання. Запевняю вас, що в наступному випуску ми будемо inclue рішення, яке буде працювати на наш, і ваш сервер.

Різниця може бути у версії VB - ми перевірили це на VB 4.0.4 - ми будемо оновлювати і перевіряти ще раз.

kamilkurczak
11-08-10, 12:42
ок, підтвердилися.
Ваше рішення працює на тестові форум теж.
Ми будемо прагнути до відповідної версії і буде включена в новий relase.

vBET
11-08-10, 15:21
ОТЖЕ, - якщо він підтвердиться, то це Віль бути застосовані. Він буде включений до vBET 4.2.3:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1