КПК

Перегляд повної версії: Вирішений functions_vbseo_createurl.php помилку



linuxtuts
18-06-10, 01:21
Я тільки що купив vBET і брендингу плату.

Я отримую це в моєму HTTPD журнали при спробі запустити Sitemap Generator і vBET не переводить CMS взагалі або, немає ніяких нарікань на форумах.





[Fri Jun 18 04:13:09 2010] [error] [client xx.183.xxx.30] PHP Fatal error: Call to undefined function vbet_vbseo_filter_replace_text() in /home/me_mine/public_html/vbseo/includes/functions_vbseo_createurl.php on line 47, referer: h**p://www\/linuxtuts.net/\vbseo_sitemap/index.php?rlist=true





У мене є "VB Pro оптимізації", а останнім і найбільшим vbSEO встановлені працює ідеально. (Або, принаймні, вони були **********. LOL)

Я перевірив і перевірив всі зміни.

Будь ласка, повідомте.

Спасибі,

PS: WTF! Не можу навіть розміщувати URL в коді теги (15 повідомлення b4 **********)

vBET
18-06-10, 09:45
Доброго дня.

Хіба ви встановите "Тип посилання", щоб VBSEO_URI? Зверніть увагу, що повідомлення про помилку означає, що vBET vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php файл не був включений і vBET включає його, якщо він налаштований на посилання vBSEO.

Про переведення CMS - будь ласка, опишіть докладніше. У вас є порожня сторінка або порожній рядок, або просто оригінальний контент? Будь ласка, дайте URL (ПМ, якщо не можете зробити це тут), щоб сторінка, на якій ми можемо бачити його.

Про PS: Зверніть увагу, що через спам ми довелося обмежити можливість додавання URL на нашому форумі. Він буде розблоковано після декількох повідомлень. І якщо ви бачите *** це означає, що в URL використовується деякими з нецензурних слів - просто дати її нам з пробілами, ми будемо знати, що з ним робити;)

linuxtuts
18-06-10, 13:58
Я відчуваю, оооочень дурний (як я сумую, що) Мате ...

Це все, що було зупинки сайту.


Короткий зміст:
============================
Форум Дисплей: 1522
Показати теми: 10088
Показати повідомлення: 204
Член Профілі: 3
Результати опитування: 0
Записи в блозі: 0
Блог Теги: 0
Альбом URL-адрес: 0
Соціальні URL-адрес Групи: 1
Тег URL-адрес: 1
Архів: 1521

Усього Індексовані URL-адреса: 13344
Загальний час обробки: 47,004.40 секунд


3400 був щось ....:)

Але CMS все ще не перекладав.
Сторінка тайм-аут кожен раз.

Я пришлю тобі PM Mate.

Спасибі,

linuxtuts
18-06-10, 22:03
Добре, я можу отримати більше інформації, використовуючи "веб-браузера Safari".



Safari can’t open the page.

Too many redirects occurred trying to open “h**p:// www. linuxtuts. net/da/content/ubuntu-udskrivning-40/?vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-printing-40/”. This might occur if you open a page that is redirected to open another page which then is redirected to open the original page.


Завдяки Mate,

vBET
19-06-10, 00:22
ОК, я бачу це зараз. Крім того, як я бачу, це відбувається тільки для статей CMS - головна сторінка CMS працює нормально.

Питання знаходиться на рівні vbenterprisetranslator_seo.php файл. У нас є код, який повинен захистити від таких перенаправлень vBSEO. Поняття не маю, чому він не працює на вашому сервері. Я повинен також FTP-доступ до ваших форумом, щоб перевірити це - будь ласка, PM. Ми додамо наші журнали в файл і перевірити, чому ці параметри не видаляються з рядка запиту.

linuxtuts
19-06-10, 18:57
Надіслані Mate. І спасибі.

Спасибі,

linuxtuts
20-06-10, 00:34
Останні VBulletin Виправлений це питання, як деякі. (Справа закрита)

vBET
20-06-10, 01:55
Великий чути:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1