КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Проблеми установки



Spiritu
20-05-10, 13:18
Привіт, коли я роблю цей крок установки ...

"Встановити файл продукту

1. Перейти в панель адміністратора-> Модулі та продукти-> Управління Продукти і натисніть кнопку [Додати / імпорт продукції]
2. Для завантаження виберіть do-not-upload/product-vbenterprisetranslator.xml файл з vBETTM пакет і натисніть кнопку Імпорт. "

вона просто замерзає при ... "Імпорт продуктів, будь ласка, почекайте ... Імпорт продуктів, будь ласка, почекайте ...

Я завантажив посилання на зображення помилки.

http://img101.imageshack.us/img101/6211/buged.jpg

Потрібна допомога.
Дякуємо.

vBET
20-05-10, 17:08
Будь ласка, спробуйте ще раз. Це не має нічого спільного з vBET - установка обробляється повністю двигун VB. Якщо не було б помилок установки ви б повідомлення про помилку. Просто спробуйте ще раз і скажіть це нормально зараз, або перевірити це він встановлений вже (ще краще, щоб зробити ще один раз). Швидше за все, це було питання зв'язку між браузером і сервером.

Spiritu
21-05-10, 00:15
tryed знову після 12 години ... форум своїм свіжим чистим встановлена ... Також я встановив vbseo раніше без проблем на все ...

будь-який новий рада?

Spiritu
21-05-10, 12:40
FIXED сьогодні, довелося повторно завантажити vbet.

vBET
22-05-10, 23:09
Так мало бути деякі FTP проблеми під час першого завантаження. Велика що все гаразд зараз:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1