КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Повідомлення у блозі подвійно відображення в чорновому режимі



trevis
19-05-10, 03:08
Кожен раз, коли я відредагувати повідомлення в блозі в чорновому режимі, який є новим тег додається яз. Кожен раз, коли мені потрібно видалити теги для старих перекладів мову інструмент, який розпізнає текст знову і знову вставте тег.

vBET
19-05-10, 16:02
Перенесено в розділ помилок. Ми перевіримо його і дати швидке рішення, якщо воно буде легко описати:)

trevis
19-05-10, 16:05
Добре, я в засідці. Спасибі!

vBET
31-05-10, 20:38
Я просто намагався відтворити проблему. Безуспішно. Я зробив новий запис у блозі, але не схвалював його просто зайдіть на попередній перегляд. На попередній перегляд було opaqued з Ланг-кодів, що очікується. Коли я встановив попередній перегляд ще раз це було просто чудово на це має бути. Може бути, я намагаюся відтворити його в ту сторону, або не зрозумів питання. Я думав, що питання про додавання BBCode мову, коли він вже додано. Але я не бачу такої поведінки.

Зверніть увагу, що якщо ви пишете повідомлення і хочете, щоб переглянути його буде opaqued Лан-кодів згідно з обраною стратегією визначення мови. Це, як припускають, щоб працювати. І якщо ви не видалите його і подивитися, попередній перегляд ще раз, то вона знову виявити мова та додати мову BBCode. Це так і повинно бути. Тому що попередній перегляд ж, що і уявити, просто withour зберегти його в базу даних. Таким років повинні точно бачити одне й те ж, які будуть записані в базу даних, коли ви уявити його.

Будь ласка, скажіть ж проблема існує, і я перевіряв це неправильно, чи це, як ми його автор?

trevis
31-05-10, 20:52
Я знімаю проблеми та поділитися з вами.

vBET
10-06-10, 16:10
Будь-який натяк, як відтворити його?

vBET
14-06-10, 23:17
Немає відповіді. Так чи інакше - ми знайшли щось, що можна було б і це питання в області розміщення. Вже фіксованою - будуть включені в наступний випуск. Будь ласка, дайте нам знати то виявиться, що це був інший питання - ми знову відкриємо цей.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1