КПК

Перегляд повної версії: два питання



Ramses
18-05-10, 13:48
У мене є безкоштовна версія встановлена, вчора я була ~ 200 павуків онлайн павуків перекладених сторінок і мій сервер перейшов 10-30, і мені довелося відключити працівник, щоб повернути нормальне навантаження на сервер.
Я на VB 3.8, я можу очікувати платній версії не буде перевантажувати мій сервер в якості безкоштовної версії робить це?
По-друге, це платна версія перекладу хакі, як vbadvanced CMPS, vbadvanced посилання на каталоги, PhotoPost vbgallery?
Якщо ні, то є спосіб відключити підприємство перекладачем на цій сторінці, щоб уникнути посилання вдаючись в нікуди?
Які варіанти оплати (куб.см / banktransfer)?
Він каже "Безкоштовні оновлення протягом одного року" після цього року я повинен платити повну знову або є Плата за оновлення? Це важливо, тому що 90 $ не дуже дешево.
Якщо я використовую 3.x версія може я просто оновлення до версії 4.x або мені потрібно платити ще раз?
Дякуємо.

VGF
18-05-10, 15:14
Звичайно, я все ще чекаю тільки, щоб отримати свою копію функціональний, але у мене є це ж питання.

У мене досить великий форум (більше 500 000 повідомлень) і хотів би, щоб мінімізувати навантаження спочатку як можна більше, як тільки я повинна бути встановлена правильно.

Я також хотів би, щоб підписатися на цю річ Google API для техніки безпеки ..., але не знаю точно, де, щоб зареєструватися.

vBET
18-05-10, 17:20
Привіт. Платна версія vBET має набагато вищу продуктивність, і ви можете очікувати, що переклад буде швидше і навантаження на сервер коханця. Не можу дати вам який-небудь конкретних цифр - вони можуть йти тільки шляхом виконання вимірювань від конкретного форуму, але можу сказати, що платна версія має оптимізовану кеш, алгоритми і додаткові параметри продуктивності.
Платна версія може бути інтегрований з різними плагінами. Я можу сказати напевно, що PhotoPost можуть бути інтегровані, vbadvanced модов теж - не можу сказати, це всі з тих, але деякі точно. Будь ласка, дивіться інтеграції розділі.
Крім платній версії є спеціальна опція для установки URL-адрес, які будуть ігноруватися (без прапорів там нема переводу для відстеження посилань на ці сторінки і автоматичне перенаправлення, якщо хтось поклав мова в URL з рук).
Насправді ми підтримуємо тільки Paypal оплати.
Після закінчення терміну безкоштовних оновлень досить продовжити ліцензію, і це набагато дешевше. Фактичні відновити ціна складає $ 30 і в майбутньому ми плануємо, що його ціна складе близько 1 / 3 від звичайної ціни ліцензії, але не розглядати його як бізнес-зобов'язань.
Покупка ліцензії vBET ви купуєте ліцензію на vBET 3.x/4.x - немає будь-якої додаткову плату за поновлення:)
Якщо у вас немає додаткові питання - будь ласка, просто запитайте. Ми з радістю допоможемо вам.


У мене є безкоштовна версія встановлена, вчора я була ~ 200 павуків онлайн павуків перекладених сторінок і мій сервер перейшов 10-30, і мені довелося відключити працівник, щоб повернути нормальне навантаження на сервер.
Я на VB 3.8, я можу очікувати платній версії не буде перевантажувати мій сервер в якості безкоштовної версії робить це?
По-друге, це платна версія перекладу хакі, як vbadvanced CMPS, vbadvanced посилання на каталоги, PhotoPost vbgallery?
Якщо ні, то є спосіб відключити підприємство перекладачем на цій сторінці, щоб уникнути посилання вдаючись в нікуди?
Які варіанти оплати (куб.см / banktransfer)?
Він каже "Безкоштовні оновлення протягом одного року" після цього року я повинен платити повну знову або є Плата за оновлення? Це важливо, тому що 90 $ не дуже дешево.
Якщо я використовую 3.x версія може я просто оновлення до версії 4.x або мені потрібно платити ще раз?
Дякуємо.

Ramses
18-05-10, 19:08
Завдяки Міхал, незабаром я поставлю моє замовлення.

VGF
18-05-10, 19:25
# 1 Чи можу я отримати посилання, щоб підписатися на річ Google API в США? (Я б швидше, ніж потім жалкувати з Google)

# 2 Крім того, будь-опцій для налаштування спочатку знизити навантаження на сервер навантаження на широкому форумі? (Я вже чекав перешкоджати сервер на початковому етапі)

vBET
19-05-10, 15:56
# 1 Чи можу я отримати посилання, щоб підписатися на річ Google API в США? (Я б швидше, ніж потім жалкувати з Google)

# 2 Крім того, будь-опцій для налаштування спочатку знизити навантаження на сервер навантаження на широкому форумі? (Я вже чекав перешкоджати сервер на початковому етапі)

# 1 Google API річ в США? ... Якщо ви маєте на увазі Google API ключ то у вас є посилання в описі параметра в vBET варіантів. Це:
Використання AJAX API Key - Google AJAX Search API - Google Code (http://code.google.com/intl/en/apis/ajaxsearch/key.html)

# 2 Читайте vBET і продуктивності поради:
для vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html
для vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html

Subis
25-05-10, 03:37
Мені знаки, якщо я робити вигляд, що я не міг нову безкоштовну версію буде сміятися на мене більше ta жорсткий.Дядька, який хотів продати мені роботу, сказав, що немає більше безкоштовна версія для тестів... ;): Rolleyes:

vBET
25-05-10, 06:29
Мені знаки, якщо я робити вигляд, що я не міг нову безкоштовну версію буде сміятися на мене більше ta жорсткий.Дядька, який хотів продати мені роботу, сказав, що немає більше безкоштовна версія для тестів... ;): Rolleyes:

Якщо у Вас виникли проблеми під час безкоштовну установку версії - просто попросите підтримки:) Будь ласка, зверніть увагу, що на цьому форумі Ви отримаєте підтримку швидко. Якщо ви попросите vBET підтримку на форумі vbulettin.org, то ви можете чекати довше для нього - це не наш офіційний форум, так що підтримка там йде не так часто, але все ж таки йде.
Будь ласка, пишіть на наш безкоштовний розділ версії на цьому форумі, що це проблема ваша, і ми допоможемо вам:)

Також зверніть увагу, що безкоштовна версія не має оцінки часу - ви можете використовувати його до тих пір, як ви хочете, перш ніж ви вирішите купити краще і швидше, один:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1