КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Зверніть увагу, помилка



Gumble
16-05-10, 05:19
Отримання цієї помилки після установки


Notice: Use of undefined constant DIR - assumed 'DIR' in /var/www/.../espinge.com/httpdocs/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php on line 18

Також зверніть увагу на URL переписати повністю meesed з посиланнями, що містять спеціальні символи, всі зображення також пройшли шлях від CMS (probly, пов'язані з помилкою)

Будь-яка ідея, як це виправити, не отримала жодної питання з безкоштовною версією ...

Gumble
16-05-10, 06:34
Короткі оновлення, ця помилка стрибати скоро ця лінія ввімкнена:


RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

Але F його не активний форум шоу, як порожня сторінка.

Gumble
16-05-10, 18:17
Неможливо знайти питання, розглянули всі кроки довелося відключити його знову, скоро я завантажити Htaccess повідомлення приходять і зламати багато матеріалу

Gumble
16-05-10, 18:40
Короткі оновлення було відключено тепер всі інші плагіни, він все ще з'являються ...

Будь-які ідеї, було б бажано, завдяки

vBET
16-05-10, 19:27
Будь ласка, спробуйте це і розповісти про результати:
1. Редагувати файл vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php
2. Пошук по сайту:

if (!defined(DIR)) {
3. Замінити на:

if (!defined('DIR')) {

Gumble
17-05-10, 19:30
Робочі великий зараз, дивився в той файл весь час ...

VGF
17-05-10, 22:31
У мене ця ж помилка в моїй журнали помилок ..

зробив так, як згадувалося вище, але мої фотографії все ще зламана.

Я думаю, що моя проблема глибше.

vBET
18-05-10, 17:22
Для журналу помилок - будь ласка, дотримуйтесь інструкцій вище. Для зображення - будь ласка, створіть окремий потік з деталями.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations