КПК

Перегляд повної версії: Інтеграція з vBET vbMediaWiki



trevis
12-05-10, 16:34
Could you please post how to integrate vBET with vbMediaWiki (including changes in htaccess and other details)?

I'm having problems with this integration.

[]s!

vBET
12-05-10, 17:57
Я не знаю, що це мода. Чи можете ви описати мені, як це працює? Чи є у неї свій власний підкаталог в URL? Чи має він генерує вихідний без використання global_complete гак (просто виводить його на виході)? Ви можете дати мені точну адресу, де я можу побачити його в дії?

Також, будь ласка, скажіть, що ви вже намагалися зробити, щоб інтегрувати цю? Чи використовували Ви деякі натяки форму тут: - Які?

trevis
12-05-10, 19:01
Я не знаю, що це мода. Чи можете ви описати мені, як це працює?
vbMediaWiki 4.0.2 RC 3 - vBulletin.org форуму (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=235342)


Чи є у неї свій власний підкаталог в URL?
Так.
mandela.org -> Головний розділ
mandela.org / вікі -> Обговорення (з інтеграцією vbMediaWiki)


Чи має він генерує вихідний без використання global_complete гак (просто виводить його на виході)?
Я не знаю ... Я бачу правильний текст рідною мовою.


Ви можете дати мені точну адресу, де я можу побачити його в дії?
mandela.org / вікі і вибрати двох мовах


Також, будь ласка, скажіть, що ви вже намагалися зробити, щоб інтегрувати цю?
N / A


Чи використовували Ви деякі натяки форму тут: - Які?
Я

trevis
13-05-10, 00:05
Привіт Міхала, я читав і спробував, але я не міг навіть покласти прапори у "navbar" MediaWiki:-(is there any chance of you (with all his vast knowledge) допомогти в інтеграції MediaWiki з vBulletin (за допомогою в vbMediaWiki як міст)?Якщо ви не знаєте або не бачив цей мод створює на сингл входу до на vBulletin MediaWiki та відпустки з ж MediaWiki vBulletin шкіри. І у MediaWiki — інструмент для спільного створення контенту, була використана, як основа проекту Вікіпедії. ідея є що користувачами форуму можуть внести свій матеріал на вікі в будь-якій мові, а також форуму. Якщо ця взаємодія немає можливості на даний момент, тільки для того, що vBET працює плавно, з цього мода вже зараз допомагає мені багато чого.Я чекаю вашого повернення.Велике обійми, Рафаель Trevisan.

vBET
13-05-10, 18:45
OK - я бачу, що цей мод використовує global_ завершена - я був не правий сказавши, що, ймовірно, не через "vbet_flag" питання. Я бачу це питання і я бачу, що посилання не працюють після першого перекладу - це ті, починаючи від '.' (Точка) - без WWW. Будь ласка, PM мені деталі доступу до панелі адміністратора і FTP - Я перевірю питання і виправити її.

trevis
13-05-10, 21:37
Тільки варіанти vbMediaWiki, дані: http://www.mandela.org/vbMediaWiki.png

vBET
15-05-10, 01:03
На жаль, ці опції дають нам нічого. На даний момент ми знаємо про проблему, але не знаю причину. Для повної діагностики та корекції, ми повинні мати доступ до вашого форуму.

trevis
15-05-10, 01:32
На жаль, ці опції дають нам нічого. На даний момент ми знаємо про проблему, але не знаю причину. Для повної діагностики та корекції, ми повинні мати доступ до вашого форуму.
Повірте мені, я забезпеченні доступу через FTP. Я розділяє області інших користувачів для Вас, щоб поділитися цим доступом. І він створив користувача з правами адміністратора для вас на моєму сайті VBulletin. [] S Рафаель.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1