КПК

Перегляд повної версії: Моя історія з Перекладач VBulletin підприємства



RootShell
04-11-09, 22:48
Привіт! Я почав минулого тижня мій новий форум французькою мовою на поточної інформації і рішення проблем, після установки аддона і першої індексації в пошукових системах Google, я виявив, що сторінки індексуватися з кількома мовами, тому я буду насолоджуватися багато відвідувачів з різних країн і мов, у мене також є система розподілу доходів встановлено Google Adsense на моєму форумі, так що в мене буде багато членів у той час. Цей текст написаний по-французьки, завдяки Міхал Podbielski ми полегшуємо завдання перекладу за допомогою цього потужного програми. Це тільки початок: D.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations