КПК

Перегляд повної версії: Нове в VBET



hmspain
04-05-10, 17:14
VBET є революційним, але це займає час, щоб побачити ефект :-).

Моя перша скарга була прапори по всій висоті! LOL я залишив прапори в якості реклами для VBET, і завдяки Google для перекладу обслуговування!

Зрештою, я сподіваюся, що мої міжнародних користувачів буде зловити на те, що наша VBulletin система більше не тільки англійською ...

Хто-небудь був в змозі отримати VBET роботи з соціальними групами або блог?

vBET
04-05-10, 20:55
Здравствуйте і ласкаво просимо на нашому форумі:)

Це добре, щоб покласти записку в вітальне повідомлення, що форум підтримує і інші мови, і люди можуть біле на їхній рідній мові:)

Про соціальних груп і ведення блогів. vBET повністю підтримує переклад соціальні групи, а також люди можуть писати там на їхніх рідних мовах. Блоги, підтримувані в VB 4.x Видання для молодят, для VB 3.x на жаль, блогів не підтримується багатомовний рівні - не підтримується запис в різних мовах, але повинні бути переведені як і інші частини форуму. І ми навіть не в змозі повною мірою підтримувати його на vB3.x тому, що ми не в змозі купити ліцензію на VBulletin або навіть отримати його для тестування puroposes - для VBulletin блогів на 3.x це мертвий проект, і це більше не підтримується.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1