КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Форум бічну панель з проблемою



trevis
04-05-10, 01:36
Доброго дня, я змінив деякі параметри, щоб заблокувати форум менеджер для відображення бічній панелі з останніх повідомлень форуму, тільки назва повідомлень на [langtitle = Foo], і навіть якщо я бачу форум англійською мовою, повідомлення відображаються в мовою вони були написані, на мій тест на португальською мовою. Я бачив кілька повідомлень, щоб змінити шаблон, щоб включити переклад, але не третій плагін партії, я думав, щоб запитати, якщо я роблю щось неправильно і як це виправити. З повагою, Тревіс.

vBET
04-05-10, 10:35
Будь ласка, повідомте нам URL для точного сторінку, де ми можемо бачити його і, будь ласка, цитата точний текст, який не так. Одна картинка коштує від 1000 слів;)

Jesh
04-05-10, 17:14
Ви дійсно повинні збільшити максимальний розмір зображення, це сміховинно низькою. Але я впевнений, що він має на увазі це. Я прийшов в обговоренні, так як я помітив те ж саме:

http://www.jesh.com/langbugblock.jpg

vBET
04-05-10, 20:47
Величезне спасибі - я рухаюся до цієї теми помилка розділі. Ми протестуємо його і вирішити питання, якщо ми будемо в змозі відтворити його, або попросити більше, якщо немає. Ми зробили спеціальний код в vBET яка повинна обробляти такі назви скоротити на інших мовах. Я вважаю, що ми можемо зробити його краще;)

Ми дамо швидкого рішення, що, якщо він буде легким. Звичайно, рішення будуть включені в наступний реліз:)

trevis
06-05-10, 02:57
Дякуємо за зображення Jesha точно такою ж проблемою. Міхал, я чекаю від наступної версії. [] S!

trevis
06-05-10, 03:00
Jesha, перепрошую, якщо питання не своєчасний, але як вам вдалося створити блок з оголошеннями Google?

vBET
06-05-10, 15:51
Jesha, перепрошую, якщо питання не своєчасний, але як вам вдалося створити блок з оголошеннями Google?

Будь ласка, PM йому це питання. Не тільки нитка залишається чистою, але що більш важливо у вас є більше шансів отримати відповідь:)

vBET
07-05-10, 13:07
ОК, ми виправили її - вона буде включена в наступний реліз:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1