КПК

Перегляд повної версії: Як брендингу безкоштовна робота вибір?



nlpconnections
11-04-10, 13:55
Я підтримав це, коли вона була вільною мод, але ви сказали, що ви не отримали моє пожертвування - і тоді, навіть коли я дав вам ідентифікатор Paypay угоди ви все ще не відповів.

Тепер я заплатив за повну версію, і брендингу безкоштовний варіант, а також - і я до сих пір всі ваші брендингу на моєму сайті і ніяких подробиць про те, як видалити його.

Чи можете ви відповісти на це? Я думаю, що це несправедливо, що я заплатив двічі, і я до сих пір немає того, що я заплатив за. :)

Як видалити брендинг? :):)

vBET
11-04-10, 14:37
Привіт:)

Я був не перевіряє ваші пожертви, тому що ви також написали, що ви збираєтеся купити платну версію в будь-якому випадку. Тому немає сенсу втрачати час. Я перевірив це пожертвування прямо зараз, і я бачу, що я отримав пожертвування від НЛП підключень в січні (з різними ID транзакції) - ви написали про це в квітні ... Так що це причина, чому я думав, що це не прийшло - я перевірив тільки минулого пожертвування не зробив кілька місяців тому.

Якщо у вас є брендинг безкоштовна ліцензія, то за замовчуванням він буде вилучений кредитних посиланням. Ви також дозволили те, щоб видалити інформацію про версію vBET взагалі. Ми висилаємо інструкції як це зробити прем'єр або по електронній пошті, якщо хто-то запитує.

Ви отримали те, що ви заплатили за - ви можете бути впевнені в цьому:) Я посилаю PM до вас в даний момент:)

nlpconnections
11-04-10, 16:40
Спасибі за це!

Octavius
23-06-11, 05:47
Привіт:)

Я був не перевіряє ваші пожертви, тому що ви також написали, що ви збираєтеся купити платну версію в будь-якому випадку. Тому немає сенсу втрачати час. Я перевірив це пожертвування прямо зараз, і я бачу, що я отримав пожертвування від НЛП підключень в січні (з різними ID транзакції) - ви написали про це в квітні ... Так що це причина, чому я думав, що це не прийшло - я перевірив тільки минулого пожертвування не зробив кілька місяців тому.

Якщо у вас є брендинг безкоштовна ліцензія, то за замовчуванням він буде вилучений кредитних посиланням. Ви також дозволили те, щоб видалити інформацію про версію vBET взагалі. Ми висилаємо інструкції як це зробити прем'єр або по електронній пошті, якщо хто-то запитує.

Ви отримали те, що ви заплатили за - ви можете бути впевнені в цьому:) Я посилаю PM до вас в даний момент:) Коли я купую брендингу безкоштовна версія все, що матеріал вже видалений?

kamilkurczak
23-06-11, 13:07
Якщо у вас є брендинг безкоштовна ліцензія, то за замовчуванням він буде вилучений кредитних посиланням. Ви також дозволили те, щоб видалити інформацію про версію vBET взагалі.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1