КПК

Перегляд повної версії: Вже зроблено Вручну переводити певні фрази Налаштування



StarBuG
11-04-10, 09:55
Привіт

Я помітив, в моєму форумі, що Google не займається перекладом важливих опцій форум або форум імена правильно.

Наприклад, «виходьте» стає «Cancle", який є дуже заплутаним

Крім того, моя "Введення" форуму стане "вистави"

Я дійсно хотів би бачити можливість вручну переводити VBulletin фрази або форум імен.

Може бути, обробляти таким чином, як vBSEO ручки форум слимаків

створити конфігураційний файл для кожної мови, який користувач хоче, щоб вручну визначити певні фрази, а потім користувач може додати

vbet_eng.php
$ Фразу [Вихід] => 'Вихід'
forumid => 'введень "

Це було б абсолютно мені допомогти.

Я знаю, що це неможливо для адміністраторів з 52 мовами, як активувати.
Саме тому я не думаю, що AdminCP варіантом було б добре.
але обробка її на рівні конфігурації базовий файл дійсно допомогти мені

StarBuG

vBET
11-04-10, 14:51
Привіт:)
У нас вже є в планах щодо інтеграції з системою vBET VBulletin фрази таким чином, що фрази з відповідною мовою буде прийнято. Таким чином, він буде автоматично обробляється В.Б. - якщо фраз у відповідному мові існує, то ті будуть прийняті, якщо ні, то оригінальне. Це вимагатиме, щоб усі фрази на іншій мові повинні бути всередині, не переводячи області (ми плануємо додати простий інструмент, який буде непрозорою ті фрази, так що ви не будете робити це вручну). Що дуже важливо і дуже добре в цьому рішенні є те, що ви можете знайти підготували набори фраз для різних мов для VB.
На даний момент ми бачимо деякі можливі проблеми в цьому рішенні, але ми будемо піти на це найближчим часом і виграти з проблемами, якщо вони:)

Чи є таке рішення задовольнить вас?

Marcin Kalak
27-02-13, 12:51
Вибачте за пізній відповідь. У версії 4.5.0 ми додали ручний переклад тексту на сторінці.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations