КПК

Перегляд повної версії: Вирішений індексований як і раніше буде недоступний цього тижня



badawidollah
10-04-10, 02:33
Карта сайту Статистика
Всього URL: 1026021
Індексовані URL-адреса: 25172

Повільно спускаючись
перед цим близько 59, ххх (VBSEO ONLY)
Тепер його збираються вниз крок за кроком

мій індекс у Google вниз занадто
Результати 1 - 10 з приблизно 92800 від nusantaraku.org. (0,11 секунд)

до близько 236000

badawidollah
10-04-10, 05:02
Карта сайту Статистика
Всього URL: 1026021
Індексовані URL-адреса: 24608

badawidollah
10-04-10, 16:13
Карта сайту Статистика
Всього URL: 1026021
Індексовані URL-адреса: 23215
Надіслати Карта сайту

знову

badawidollah
10-04-10, 16:57
Карта сайту Статистика
Всього URL: 1026021
Індексовані URL-адреса: 22552

як і раніше падає

badawidollah
10-04-10, 17:36
Карта сайту Статистика
Всього URL-адреси: 940000
Індексовані URL-адреса: 22434

badawidollah
10-04-10, 17:41
те, що трапилося з моїм форумом?

vBET
10-04-10, 20:29
На нашу думку, немає ніякої можливості, що Google реагує швидко, що на зміни сайту. Я розумію, що ви зробили карта сайту сьогодні кілька разів, і зауважує, що проіндексованих сторінок збираються низьким, але це всього лише збіг. Якщо вони падають, вони зроблять те ж саме, якщо ви не зробили будь-які подання взагалі. Google просто не реагує, що швидко з переіндексації.

Що може бути причина тут - ви внесли зміни в файл robots.txt останнім часом? Це в першу чергу думаємо, яка йде на мій погляд, - ти блокувати деякі не має значення зміст, ми пропонуємо для оптимізації? Якщо так, то що є причиною - заблокований сторінки щойно видалили з індексу, як ви хотіли.

Інші причини - будь ласка, знайти нашу, що було змінено на вашому форумі останнім часом. І нещодавно я не маю на увазі сьогодні, але в останні 2 місяці.

badawidollah
11-04-10, 01:43
Всього URL: 1031393
Індексовані URL-адреса: 21838
Надіслати Карта сайту

я не робив блок не має значення зміст.
це карта сайту на


Увімкніть Показати повідомлення Сторінки
Увімкніть Архів Сторінки
Увімкніть Показати теми Сторінки
Увімкніть сторінок форуму Показати
Увімкніть тегів сторінок


`Я буду з міткою сторінки

badawidollah
11-04-10, 01:44
я змінити деякі Підфоруми теж.
Thats, може бути, проблема занадто

badawidollah
11-04-10, 01:54
User-Agent: *
Disallow: / AdminCP /
Disallow: / CGI-BIN /
Disallow: / ClientScript /
Disallow: / входить /
Disallow: / установка /
Disallow: / modcp /
Disallow: / карта сайту /
Disallow: / мітки /

User-Agent: *
Disallow: / printthread.php
Disallow: / subscription.php
Disallow: / payments.php
Disallow: / profile.php
Disallow: / faq.php
Disallow: / calendar.php
Disallow: / private.php
Disallow: / sendmessage.php
Disallow: / sendmessage.php робити =
Disallow: / showgroups.php
Disallow: / reputation.php
Disallow: / report.php
Disallow: / threadrate.php
Disallow: / postings.php
Disallow: / newthread.php
Disallow: / search.php
Disallow: / newreply.php
Disallow: / register.php
Disallow: / login.php
Disallow: / faq.php
Disallow: / image.php
Disallow: / cron.php
Disallow: / joinrequests.php
Disallow: / usercp.php
Disallow: / member.php

я поклав в robots.txt хвилини тому

badawidollah
11-04-10, 08:59
Карта сайту Статистика
Всього URL: 1030240
Індексовані URL-адреса: 21709

vBET
11-04-10, 14:55
я змінити деякі Підфоруми теж.
Thats, може бути, проблема занадто

Це може бути причиною, оскільки старі посилання більше не існують. Будь ласка, зверніть увагу, що ви бачите в інструментах для веб-майстрів не те, як багато сторінок, які ви індексуватися. Це тільки показує, скільки посилань з вашої карти сайту в індекс. Як ви знаєте, що індексуватися набагато більше сторінок (деякі з них не в карти сайту). Так що, якщо URL змін в карту сайту (наприклад, після зміни Підфоруми), то вона не індексується, але відповідно до цього URL (це може все ще знаходитися під старий) і веб-майстрів інструмент покаже вам менше індексуватися URL. Тому що він не показує всіх проіндексованих URL-адрес, але чи багато хто з URL-адрес карта сайту індексується. Ви можете бачити все, роблячи розширені запити в Google.

Якщо у вас є 301 редірект зі старих посилань на нові, то ті, які не повинні бути виключені з індексу - просто повторно індексувати. Звичайно, поки не буде переіндексування вебмайстер інструмент покаже вам менше URL.

Будь ласка, зверніть увагу, що такі зміни Google також може бути не пов'язане взагалі з вашими діями - вона може бути викликана Google фермами серверів реплікацій, алгоритм зміни і Google знає що ще. Звичайно, це завжди добре, щоб тримати руку на пульсі і перевірити це не пов'язано з нашими діями, щоб ви могли реагувати на такі випадки.

vBET
11-04-10, 15:07
я поклав в robots.txt хвилини тому

Зверніть увагу, що це буде видалити заблокований контент з індексу. Тому що це не відповідає змісту, це буде добре для SEO (сміття з індексу = більше цінної інформації в індексі).

vBET
11-04-10, 15:08
Карта сайту Статистика
Всього URL: 1030240
Індексовані URL-адреса: 21709

Чи підтримується в Google показує помилки в карту сайту?

badawidollah
11-04-10, 15:38
Чи підтримується в Google показує помилки в карту сайту?

да
вони сказали перенаправлення

я отримав це занадто

Результати 1 - 10 з приблизно 87 100 з Будь ласка, виберіть Мови Бель (http://www.nusantaraku.org). (0,34 секунд)

перш ніж я отримав 236 000
і як і раніше падає дуже

badawidollah
11-04-10, 15:40
я сподіваюся, що це буде добре в 2-3 місяці.
я змінився приблизно на 50% Підфоруми ім'я.

vBET
11-04-10, 22:42
да
вони сказали перенаправлення

я отримав це занадто

Результати 1 - 10 з приблизно 87 100 з Будь ласка, виберіть Мови Бель (http://www.nusantaraku.org). (0,34 секунд)

перш ніж я отримав 236 000
і як і раніше падає дуже

Ви можете бути спокійні про перенаправлення в карту сайту. Google радить покласти туди тільки остаточний URL-адреси, але все-таки знати, як обробляти перенаправлення і до цих пір індекси остаточний URL (ті, після перенаправлення). На даний момент ми не ставимо переведені з URL'ов карта сайту додати тільки код мови, з міркувань продуктивності. Переклад кожного URL в кожній мові в якийсь момент під час створення карти сайту було б занадто дорого. В усякому випадку ми будемо думати про якісь рішення в цій області.

vBET
11-04-10, 22:43
я сподіваюся, що це буде добре в 2-3 місяці.
я змінився приблизно на 50% Підфоруми ім'я.

Так що це остаточно може бути причина. Проте це не повинно, якщо у вас дійсно є 301 редірект зі старих на нові, але те, що відбувається насправді на стороні Google є таємницею.

Однак пам'ятайте, що ви додали новий контент для robots.txt - так що ті, заблокованих URL-адрес буде і повинно зникнути з індексу.

badawidollah
12-04-10, 04:07
URL-адрес не послідувало
Коли ми перевірили кілька URL-адрес з вашого файлу Sitemap, ми виявили, що деякі URL, перенаправлення на інші місця. Ми рекомендуємо, щоб ваша карта сайту містять URL-адрес, які вказують на кінцевий пункт призначення (цільової перенаправлення) замість перенаправлення на іншу адресу.
Помилка HTTP: 301
URL: До URLhttp: / / www.nusantaraku.org/forum/en/85735-post1.html
Проблема виявлена: 11 квітня 2010

vBET
12-04-10, 12:49
Я бачу дві проблеми є:
1. Ваша посилання виглядає дивно - ви впевнені, що ви зробили інтеграцію з Sitemap Generator, належним чином?
2. Я бачу, що у вас є подвійний редирект (перенаправлення 301 у два рази - один за іншим). Будь ласка, інтегрувати vBSEO відповідним чином - див тут для подробиць про зміни vBSEO інтеграції:

badawidollah
13-04-10, 13:16
RewriteEngine On

RewriteBase / форум /

RewriteCond% {HTTP_HOST}! ^ WWW \\. Nusantaraku \\. Орг
RewriteRule (.*) http://www.nusantaraku.org/forum/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (XML | ..? TXT) (\\ GZ))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php карта сайту = $ 1 [L]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & перенаправлені = / форум / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & перенаправлені = / форум / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (AdminCP / | modcp / | vbseo_sitemap / | хрон)
RewriteRule ^ ((архів /)?(.* \\. PHP (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-Е
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-Й
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (AdminCP | modcp | ClientScript | cpstyles | зображення) /
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (AdminCP / | modcp / | крон | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((архів /)?(.* \\. PHP (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-Е
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-Й
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} /! (AdminCP | modcp | ClientScript | cpstyles | зображення) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]


це вірно?

і для URL в карту сайту
який треба вибирати,
/ EN / або? Мова = єп

я використовую за замовчуванням тепер, але з додаванням це нижче <? PHP
тому що не можу працювати без цього коду


require_once (реж. "/ входить / vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php ');
DEFINE ('DIR', ім'я-каталогу (__FILE__ ).'/../');


Карта сайту Статистика
Всього URL-адреси: 331647
Індексовані URL: 9047

спасибі

vBET
14-04-10, 01:01
це вірно?

і для URL в карту сайту
який треба вибирати,

я використовую за замовчуванням тепер, але з додаванням це нижче <? PHP
тому що не можу працювати без цього коду





спасибі

Ваші правила виглядає нормально. Будь ласка, перевірте readme.html в vBET пакет і подивитися, які зміни в файлах vBSEO що вам потрібно зробити. Я бачу, що посилання які ви дали до цих пір мають подвійне перенаправлення (ви можете бачити це є в Opera).

Про зміну файлу Sitemap Generator, - використовувати один для / EN /
Також require_once-де ти додавши його - в цьому файлі? Я бачу, що це неправильно, тому що DIR визначена після того, як використовується - у Вас є це в той файл. Ознайомтеся з інтеграцією Генератор Sitemap:


Будь ласка, парою точно інтеграції інструкції vBSEO і Sitemap Generator. Якщо ви не впевнені, які кроки ви зробили, а які ні - просто почати з оригінальних файлів і ці зміни ще раз, але точно.
Якщо ви відчуваєте, як це біда для Вас ми можемо запропонувати вам цю інтеграцію як оновлення Service (http://www.vbenterprisetranslator.com/upgrade-service.php) ($ 30).

Крім того, якщо всі посилання, які ви маєте на карту сайту такі, яке ви дали, це може бути причиною ваших проблем - неправильне інтеграції Sitemap. Зверніть увагу, що посилання які ви дали не працює - немає назви включені. Чи є оригінальні посилання (без коду мови), також не працює? Будь ласка, PM мені своє повне зміст сайту.

badawidollah
14-04-10, 18:14
vbseo_sitemap_functions.php змінені.


<? PHP
require_once (реж. "/ входить / vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php ');



vbseo_log_entry ("[showthread] forum_id: $ forumid, thread_id: $ threadrow [ідент-нитки], всіх повідомлень: $ totalposts, сторінок: $ TotalPages, переглядів: $ threadrow [переглядів] $ до");
/ / Додатковий код
$ Alanguages = Array ("ар", "ж-CN ',' ан ',' мс ',' RU ',' й ');
якщо (! $ архів) {
$ Strlenhost = StrLen ($ vbseo_vars ['bburl']."/");
$ Currentthreadurl = vbseo_url_thread ($ threadrow, 1, $ архів);
$ Currentthreadurl_before = підрядок ($ currentthreadurl, 0, $ strlenhost);
$ Currentthreadurl_after = "/" підрядок ($ currentthreadurl, $ strlenhost).
$ Lastpost = & $ threadrow ['lastpost'];
$ Vbseo_stat ['т'] + = SizeOf ($ alanguages);
Еогеасп ($ alanguages як $ мовою) {
vbseo_add_url ($ currentthreadurl_before $ мови $ currentthreadurl_after, $ до $ lastpost, $ частота ..);
}
}
/ / Кінець додатковий код

для ($ р = 1, $ р <= $ TotalPages, $ р + +)

мій за умовчанням "ідентифікатор"
спасибі

** Я використовую vbseo Sitemap Generator 2,6 Beta 1
я використовую приклад / EN / адреса
мої користувачі на 15%

vBET
14-04-10, 22:57
Це виглядає нормально прямо зараз. Також, будь ласка, PM мені свій фактичний результат карта сайту файли - як я вже писав ланка, яке ви дали перед зламаною виглядає (без назви в комплекті) Я хотів би, щоб це все ще відбувається, і якщо так, то робить для оригінальної посилання теж. В такому випадку я буду перевіряти його на вашому боці, і виправити її.

ПРИМІТКА: Ви все ще мають подвійне перенаправлення - будь ласка, інтегрувати vBSEO відповідним чином. Ви надмірно вільно продуктивності.

badawidollah
16-04-10, 13:41
URL-адрес не послідувало
Коли ми перевірили кілька URL-адрес з вашого файлу Sitemap, ми виявили, що деякі URL, перенаправлення на інші місця. Ми рекомендуємо, щоб ваша карта сайту містять URL-адрес, які вказують на кінцевий пункт призначення (цільової перенаправлення) замість перенаправлення на іншу адресу.
Помилка HTTP: 301
URL: До URLhttp: / / www.nusantaraku.org/forum/ru/obat-obatan-dan-farmasi/116222-pintar-membaca-obat.html
Проблема виявлена: 16 квітня 2010

** Тепер я видалити vbet від сайту.
Моя Google індекс як і раніше падає

Результати 1 - 10 з приблизно 79200 від nusantaraku.org. (0,10 секунд)

vBET
16-04-10, 15:52
Я бачу, що у вас немає подвійного перенаправлення більше - це заощадить вам продуктивності. Я також бачу, що ваші посилання для перекладу сторінок карти сайту не порушуються більше.

Як я писав в самому початку ми не віримо, що ваша карта сайту зміст не має нічого спільного з ваших сторінок зникає з індексу. Перший - Google просто не реагує так швидко, так що це не реакція на карту сайту, другий - карта сайту не має нічого спільного зі сторінками видалений з індексу, карта сайту просто показує те, що ви хотіли б мати індексуються і не робить нічого більше.
Так видалення переведені адреси з карти сайту не вирішить проблеми. Це зробить Google попередження про 301 редирект зникають. Зверніть увагу, що Google буде знати і проіндексувати ваш перекладених сторінок в будь-якому випадку. Google знайде посилання на нього прямо на вашому форумі, але індексація може зайняти більше часу, що, якщо вони знаходяться в карту сайту.

Будь ласка, майте на увазі, що ви додані нові записи в robots.txt і заблокували кілька сторінок. Так що ті, заблокованих сторінок і повинен бути видалений з індексу Google. У Google інструменти для веб-майстрів Ви навіть можете перевірити, які саме URL-адрес блокуються robots.txt (зверніть увагу, що ці дані не до цього дата - ті, періодично оновлюються).

Також, будь ласка, подумайте, що інші зміни, що й на вашому форумі. Ви писали, що ви змінили імена понад 50% форумів. Вона не повинна бути причина, якщо у вас є 301 редірект - до цих пір це тільки не повинні. Будь ласка, подумайте ви також змінили деякі привілеї на форумі? Якщо ви заблокували доступ до деяких форуми для гостей, то остаточно це може бути причина. Пам'ятайте, що Google побачити ваш форум як гість. Якщо ви заблокували частину вмісту потім на сторінки, які раніше індексуватися Google бачите ж повідомити про не досить привілеїв. І в такому випадку видалити ці форми індекс як дублювання контенту (всі заблоковані сторінки же). Будь ласка, пам'ятайте, що я пишу тут про блокування по VB привілеї не robots.txt, який також може бути причиною.

Ще раз - думаю, що інші зміни, було зроблено на форумі в останні 2 місяці.

Крім того - ви в змозі визначити, які з ваших сторінок зникнути з індексу? Може бути, зникає тільки ті, які ви заблокований robots.txt і у нас немає питання взагалі. Якщо ви в змозі написати робота, який буде збирати ваш фактичний посилань, що відображаються на Google і порівняти відмінності між однією збирання й інший, то можна побачити, чого не вистачає (я не знаю, робить Google дає деякі готові рішення).

І є ще одна річ - будь ласка, майте на увазі, що в результатах пошуку Google показує лише наблизити кількість результатів. І Google змінює свій алгоритм і кеш-пам'яті весь час. Тому, будь ласка, майте на увазі, що цифри показані в результатах пошуку не є реальними, і вони можуть змінюватися (надання кращого чи гіршого наближенні), навіть якщо у вас є ще ті ж сторінки проіндексовані. Звичайно, у ваших сторінках випадку дійсно зникає, тому що ви заблокував деякі в robots.txt

badawidollah
18-05-10, 17:58
індекс йде вгору і назад до нормального життя.
не більше перенаправлення

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1