КПК

Перегляд повної версії: Вирішений vBET 4.2.1 не переводить vBSEO Javascript повідомлення



StarBuG
08-04-10, 13:33
Привіт

Я помітив, що з vBET 4.2.1 та 4.0.2 VBulletin PL4 і vBSEO 3,5 RC3 Повідомлення отримати не переводяться.

Будь ласка, поради

StarBuG

vBET
08-04-10, 14:05
Ви повинні включити ці переклади - вона відключена за замовчуванням з міркувань продуктивності (не кожен використовує його). Ви знайдете відповідну опцію в vBET -> Різні варіанти

StarBuG
08-04-10, 15:24
Вибачте, але я не дурний.

Саме на в іншому випадку я б не повідомив про це як про помилку!

Дивіться Patientenfragen.net - у нас є відповіді (http://www.patientenfragen.net/en/)

vBET
08-04-10, 16:05
Ніхто не припускає, що будь-який з наших користувачів нерозумно;) Це стандартна процедура для інформування про конфігурацію першій нагоді, тому що користувач може просто пропустити деякі конфігурації або навіть не шукати такі. Я відкриваю питання знову і туди:)

vBET
08-04-10, 16:12
Дійсно, це якась помилка, тому що це навіть не перекодовано. Ми подбаємо про це скоро:)

До речі - Ви помітили, що ви порушили розташування у верхній частині сторінки для перегляду і переведені ваші прапори зникли (навіть не у вихідний код )?... Я бачу, що ви зробили деякі зміни вручну шаблон - будь ласка, це відбувається через зміни (копія фактичного тіло шаблону десь, повернутися, перевірити, поклав його назад).

StarBuG
08-04-10, 16:23
Макет не порушується.

Ви бачили, кешовані версії під час усунення несправностей оптимізація плагін кешу APC

Спробуйте зараз і подивитися, якщо ви все ще бачите зламаний плз макета

пс: "тупий" частини я тільки що сказав, бо ви просто закрив повідомлення про помилку і переніс її, не чекаючи моєї відповіді.
Ви повинні чекати відповіді клієнтів, перш ніж оголосити активний проблеми вирішені.
Це неввічливо інакше;)

StarBuG
08-04-10, 16:31
Ще одне зауваження

Я хотів би, щоб заборонити: *. JS у файлі robots.txt

Я, яка включала, але зняв його поки про всяк випадок, це викликало проблеми перекладу (що це не так).

Проте, хотів би, щоб заподіяти неприємності з фіксованою нової версії, або я можу включити його в свій файл robots.txt?

vBET
08-04-10, 17:25
Ще одне зауваження

Я хотів би, щоб заборонити: *. JS у файлі robots.txt

Я, яка включала, але зняв його поки про всяк випадок, це викликало проблеми перекладу (що це не так).

Проте, хотів би, щоб заподіяти неприємності з фіксованою нової версії, або я можу включити його в свій файл robots.txt?

Ви впевнені, що файл robots.txt використовується позначення * ...

У всякому випадку зміст robots.txt, не впливають на vBET.

StarBuG
08-04-10, 17:41
Вона офіційно не підтримується в оригінальній protocoll Але Google бот може з цим впоратися.
І це головне;)

vBET
08-04-10, 23:52
Макет не порушується.

Ви бачили, кешовані версії під час усунення несправностей оптимізація плагін кешу APC

Спробуйте зараз і подивитися, якщо ви все ще бачите зламаний плз макета

пс: "тупий" частини я тільки що сказав, бо ви просто закрив повідомлення про помилку і переніс її, не чекаючи моєї відповіді.
Ви повинні чекати відповіді клієнтів, перш ніж оголосити активний проблеми вирішені.
Це неввічливо інакше;)

Право - тепер макет ОК.

Також спасибі за вашу пропозицію про роботу з питаннями. Будь ласка, зверніть увагу, що ми завжди відновити питання, якщо виявиться, що він насправді не вирішена і що «закриті» тільки префікс - потік не закрито - ви все одно можете написати і сказати, що проблема не виправлена ще. Вибачте, якщо ви відчували себе незручно через це.

Про не переведена vBSEO повідомлень. У мене проблеми зі знаходженням його на своєму форумі. Не могли б ви дати мені адресу на сторінку, на якій існує такий коментар (не перекладається один) і цитувати мене точний оригінальний текст цього повідомлення. У вас є інший макет і на головній сторінці для мене це виглядає, що все перекладено, тому, будь ласка, мені точку правильному напрямку:)

StarBuG
09-04-10, 01:40
Але "почуття" є проблема.

Я б настійно рекомендуємо переосмислення ваш поточний робочий процес з установкою простий префікси, які дають клієнтові відчуття, що його питання насправді не береться до уваги.
Навіть якщо це не так.

Я згадую про це тут, тому що я цього раніше, коли ви зробили те ж саме в інший звіт про помилку шахти.

Просто чекати відповіді і після проблема вирішується рухатися нитку або набору префіксів.

Це не боляче, вам, але робить клієнту почувати себе набагато більш прийнято seriouse;)

Про Буг.

Я не використовую постійний помічає, тому Реклама на моєму форумі відображається лише при помічає це не так.
Так включення повідомлення постійно для тестування зменшило б мій дохід.

Вибачте, але не можу цього зробити

vBET
09-04-10, 05:24
Ще раз перепрошую за непорозуміння і спасибі за ваші поради про префікси:) Якщо у вас є конкретні пропозиції з приводу імен префіксів ласка, поділіться - ми завжди з радістю покращити наше обслуговування клієнтів:)

Я розумію, що ви не можете включити vBSEO повідомлення о. Ми будемо перевіряти її на нашому тест форум і зв'язатися з вами ще раз у випадку, якщо ми будемо не в змозі відтворити проблему.

StarBuG
09-04-10, 15:02
Зробіть ще один префікс [Встановлений] або [Очікування відповіді]

Або просто залишити його як [відкрити], доки проблема не вирішена;)

vBET
10-04-10, 20:38
У нас вже є префікс 'пояснювати' - я думаю, ми будемо використовувати його частіше;)

Дякуємо за ваші поради і не соромтеся зазначити будь-які майбутні питання:)

StarBuG
25-04-10, 12:35
Будь-який прогрес на цю помилку?

Може бути, швидко виправити?

vBET
25-04-10, 20:22
Ах, так, ми вже виправлена, вона - просто забудьте змінити статус.

Для швидкого вирішення:
1. Відредагуйте файл / входить / vbenterprisetranslator_functions.php
2. Пошук по сайту:


while (true) {
$position = strpos($script, 'vbseo_jshtml['.$scriptIndex.']', $prevPosition);
if (!$position) {
break;
}
$position = strpos($script, '<table', $position);
$end = strpos($script, '</table>', $position);
$toTranslate = substr($script, $position, $end + strlen('</table>') - $position);
$scriptBuffer .= substr($script, $prevPosition, $position).vbet_translateHTMLFromTo($toTranslate, $forumLanguage, $language, $serie);
++$scriptIndex;
$prevPosition = $end + strlen('</table>');
}

3. Змінити на:


while (true) {
$position = strpos($script, 'vbseo_jshtml['.$scriptIndex.']', $prevPosition);
if (!$position) {
break;
}
$position = strpos($script, '<ol>', $position);
$end = strpos($script, '</ol>', $position);
$toTranslate = substr($script, $position, $end + strlen('<ol>') - $position);
$scriptBuffer .= substr($script, $prevPosition, $position).vbet_translateHTMLFromTo($toTranslate, $forumLanguage, $language, $serie);
++$scriptIndex;
$prevPosition = $end + strlen('</ol>');
}

hotslot
25-04-10, 20:52
Чи є це включені до моєї недавньої купівлі або ми повинні це зробити також?

vBET
25-04-10, 21:12
Ця інформація буде включена в 4.4.2:)

Тому якщо ви хочете його раніше, будь ласка, змінити вручну - це ідея швидкого вирішення - дозволяє користувачеві відновити його, якщо він не хоче чекати наступного релізу.

Вибачте за помилку - ми нудьгуємо, що vBSEO змінилася таблиця до списку ... : O

magmf
19-05-11, 23:32
це не входить в 4.4.3 ви можете підтвердити, чому? спасибі ..

magmf
19-05-11, 23:36
ой вибачте я говорив про vBET 4.3.0

kamilkurczak
20-05-11, 07:52
Я перевірю його

magmf
24-05-11, 02:17
якісь новини?

kamilkurczak
24-05-11, 09:47
Ви праві - це не включені в цю версію - мені потрібно розібратися чому.

vBET
24-05-11, 16:32
Справді помилка повернувся, але ми знайшли рішення - він буде включений в наступний випуск.

Для виправлення Quicke будь ласка:
1. Відкрити файл / входить / vbenterprisetranslator_functions
2. Знайти функцію vbet_addScriptToTable:


function vbet_addScriptToTable($what) {
global $vbulletin;
if ($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_vbseo_message'] && strpos($what[1], 'vbseo_jshtml[0]')) {
$scriptIndex = 0;
$position = 0;
$prevPosition = 0;
$scriptBuffer = '';
$script = $what[1];
$forumLanguage = $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumlanguage'];
global $vbet_serie;
while (true) {
$position = strpos($script, 'vbseo_jshtml['.$scriptIndex.']', $prevPosition);
if (!$position) {
break;
}
$position = strpos($script, '<table', $position);
$end = strpos($script, '</table>', $position);
$toTranslate = substr($script, $position, $end + strlen('</table>') - $position);
$scriptBuffer .= substr($script, $prevPosition, $position).vbet_translateHTMLFromTo($toTranslate, $forumLanguage, $_REQUEST['language'], $vbet_serie);
++$scriptIndex;
$prevPosition = $end + strlen('</table>');
}
$what[1] = $scriptBuffer.substr($script, $prevPosition);
} else {
$what[1] = vbet_getReEncoded($what[1]);
}
return vbet_addToReplacementsBuffer($what);
}

3. Замініть його на:


function vbet_addScriptToTable($what) {
global $vbulletin;
if ($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_vbseo_message'] && strpos($what[1], 'vbseo_jshtml[0]')) {
$scriptIndex = 0;
$position = 0;
$prevPosition = 0;
$scriptBuffer = '';
$script = $what[1];
$forumLanguage = $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumlanguage'];
global $vbet_serie;
while (true) {
$position = strpos($script, 'vbseo_jshtml['.$scriptIndex.']', $prevPosition);
if (!$position) {
break;
}
$position = strpos($script, '<ol>', $position);
$end = strpos($script, '</ol>', $position);
$toTranslate = substr($script, $position, $end + strlen('</ol>') - $position);
$scriptBuffer .= substr($script, $prevPosition, $position).vbet_translateHTMLFromTo($toTranslate, $forumLanguage, $_REQUEST['language'], $vbet_serie);
++$scriptIndex;
$prevPosition = $end + strlen('</ol>');
}
$what[1] = $scriptBuffer.substr($script, $prevPosition);
} else {
$what[1] = vbet_getReEncoded($what[1]);
}
return vbet_addToReplacementsBufferNoReencode($what);
}
function vbet_addToReplacementsBufferNoReencode($what) {
global $vbet_replacementsBuffer;
$vbet_replacementsBuffer[] = $what[1];
return '<vbet'.(count($vbet_replacementsBuffer)-1).'/>';
}

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1