КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Установка проблеми



x00x
31-03-10, 22:37
HI доведеться встановити його проблеми. Habs vBSEO і як-то что-то не уживаються Може хтось допоможе мені там?

vBET
01-04-10, 12:19
Будь ласка, спочатку перейдіть в розділ vBSEO інтеграції в readme.html файл - ви повинні відредагувати 2 vBSEo файли (все чітко описано). Потім виконайте інші установки.

Повідомте нам, якщо у вас є майбутні проблеми з цим.

x00x
01-04-10, 17:13
Ну, тепер керувати і управляти інтеграцією з форуму. Є тільки одна невелика проблема з URL, SEO. У налаштуваннях я встановив наступне: Посилання Тип: VBSEO_URI Створити SEO посилання URL, відповідно до консенсусом (тобто '/ EN / адреса) Форум Каталог: / форум Тим не менш, вона не працює wm-apps.de/forum Url волає про допомогу спасибі:)

x00x
01-04-10, 17:20
Це зробив я. Htaccess змінився і тепер переклад, як це! Може також використовуватися для статистики на вершині? Якщо так, то як це здійснюється? Будь ласка, допоможіть, спасибі:)

x00x
01-04-10, 21:01
Якщо вона працює досить добре з перекладом. Але якщо я англійську мову в німецькому форумі повідомлення, написавши це, на жаль, не переведені, але представлені в оригінальній версії. Якщо я перейти на англійську як мову і хочете зробити внесок не можуть бути зроблені, тому що це автоматично прив'язаний до кореневої директорії /. Форум знаходиться в / форум BB в настройках я змінив що я встановлений неправильно? Може бути, що щось має бути змінено навіть у htaxx?

vBET
02-04-10, 03:09
Це зробив я. Htaccess змінився і тепер переклад, як це! Може також використовуватися для статистики на вершині? Якщо так, то як це здійснюється? Будь ласка, допоможіть, спасибі:)

Яку статистику ви пишете о? :)

vBET
02-04-10, 03:12
Якщо вона працює досить добре з перекладом. Але якщо я англійську мову в німецькому форумі повідомлення, написавши це, на жаль, не переведені, але представлені в оригінальній версії. Якщо я перейти на англійську як мову і хочете зробити внесок не можуть бути зроблені, тому що це автоматично прив'язаний до кореневої директорії /. Форум знаходиться в / форум BB в настройках я змінив що я встановлений неправильно? Може бути, що щось має бути змінено навіть у htaxx?

Якщо повідомлення написано на іншій мові це має бути зазначено BBCode. Такі BBCode будуть автоматично додані для користувача, який встановлював його мову за замовчуванням. Також ви можете включити автоматичне визначення мови - тоді Google буде поставлено питання про мову повідомлення.
Про вашу проблему з створенням повідомлення на переклад зору: яка версія vBET ви використовуєте? яка у вас. Htaccess контенту? це повідомлення створюється або просто перенаправлення відбувається? Хіба ви встановили форум каталог, в vBET основні параметри?

x00x
02-04-10, 10:46
Це, здається, працює тепер з перекладом. Але коли я вибрати іншу мову, то ніяких зображень, об'єктів і т.д. відображаються і жоден потік не створюється. Форум в / форум vBSEO зробив це, і vBET331 htaxx це:



# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

vBET
02-04-10, 21:16
Це, здається, працює тепер з перекладом. Але коли я вибрати іншу мову, то ніяких зображень, об'єктів і т.д. відображаються і жоден потік не створюється. Форум в / форум vBSEO зробив це, і vBET331 htaxx це:

Ви встановлюєте неправильний Htaccess правила:.) Чітко вказується, що у випадку, якщо ваш форум використовує підкаталог в URL необхідно змінити перші два правила. Будь ласка, перевірте це:


# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1