КПК

Перегляд повної версії: Вирішений форум перевантаження, що робити



badawidollah
27-03-10, 06:18
привіт vbet команди

мій форум перевантаження через вашого продукту легкої установки.

мій форум не можу, крім відкритих в даний час я оновити її в 4-5 разів.
мій FTP і SSH не можу відкрито для

не тільки в платній версії (як ви сказали, що швидше і прийняти мінімальний ресурс)
ця проблема трапилося з vbet2.4.x занадто
і я повинен передати свою частку приймаючої VPS хостингу (це значить більш $$$$)
тепер що робити?

Перед використанням продукту, 512 Мб оперативної пам'яті достатньо
Тепер я оновлення до 1152MB оперативної пам'яті і ще зараз досить

те, що моя проблема?

де твоє легкої установки продукту?

** Мої користувачі тільки 1300/day з 3 переглядів сторінок / користувачів

badawidollah
27-03-10, 06:37
НЕ vbet команда тут?

vBET
27-03-10, 15:05
Ви вже писали про нього в іншому потоці. І отримаєте відповідь там. Будь ласка, не спам - 1 потік на 1 випуску становить думає насправді простіше стенд сторін:)

Будь ласка, перейдіть на інший потік відповідей. І запитайте є додаткові питання, якщо потрібно:)

Якщо проблема все ще існує, і деякі питання тут не відповів - будь ласка, повторіть його в інший потік приблизно таке ж питання:)

badawidollah
27-03-10, 16:36
я під управлінням 2-х мовах підтримку зараз
але його добре
я використовую мої мови та англійська

vBET
28-03-10, 21:48
Просто встановіть останнє видання - у ньому є безліч оптимізацій:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1