КПК

Перегляд повної версії: Вирішений перевантаження перевантаження



badawidollah
27-03-10, 02:23
мій форум не можу зараз доступ

перевантаження перевантаження

badawidollah
27-03-10, 02:29
інше питання

мій індекс вниз занадто, як раніше (це трапляється, коли я встановити vbet 2.4.1 і назад в нормальний стан після видалення я vbet протягом декількох днів)

badawidollah
27-03-10, 02:29
NusantaraKu Малайзія-Індонезія форуму (http://www.nusantaraku.org)

badawidollah
27-03-10, 02:35
привіт ************************************************* ***********..
Де адміністратор??

badawidollah
27-03-10, 03:59
Стилі нормально тепер, після 1 години я видалив VBET.

але все ж перевантаження
да

badawidollah
27-03-10, 05:08
до сих пір жодна команда тут

badawidollah
27-03-10, 10:48
RewriteEngine On

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & перенаправлені = / форум / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & перенаправлені = / форум / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (AdminCP / | modcp / | vbseo_sitemap / | хрон)
RewriteRule ^ ((архів /)?(.* \\. PHP (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-Е
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-Й
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (AdminCP | modcp | ClientScript | cpstyles | зображення) /
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteBase / форум /

RewriteCond% {HTTP_HOST}! ^ WWW \\. Nusantaraku \\. Орг
RewriteRule (.*) http://www.nusantaraku.org/forum/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (XML | ..? TXT) (\\ GZ))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php карта сайту = $ 1 [L]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (AdminCP / | modcp / | крон | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((архів /)?(.* \\. PHP (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-Е
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-Й
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} /! (AdminCP | modcp | ClientScript | cpstyles | зображення) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

vBET
27-03-10, 14:53
мій форум не можу зараз доступ

перевантаження перевантаження

Будь ласка, дивіться продуктивності поради:
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html

Особливо confider підтримку менше мовами на початку якщо у вас є великий форум, блок нерелевантних сторінках у файлі robots.txt, а найголовніше - залишатися на зв'язку - на наступному тижні ми випустимо нову версію з дійсно великий приріст продуктивності. Якщо ви тільки що встановили vBET ви можете навіть розглянути, щоб відключити його і чекати нової версії (ми зробили багато алгоритм зміни там і позбутися вузьких місць з перекладом посилання). Не робіть цього, якщо ви використовуєте vBET протягом тривалого часу - ви можете втратити свої SEO тоді.

vBET
27-03-10, 14:56
NusantaraKu Малайзія-Індонезія форуму (http://www.nusantaraku.org)

Як я бачу зараз, що вона працює швидко:) У вас все ще є проблеми?

Крім того - зверніть увагу, що vBET має спеціальні можливість включити переклад повідомлень VB змінено на JavaScript по vBSEO. Ви знайдете його в розділі Різне:)

badawidollah
27-03-10, 16:30
Як я бачу зараз, що вона працює швидко:) У вас все ще є проблеми?

Крім того - зверніть увагу, що vBET має спеціальні можливість включити переклад повідомлень VB змінено на JavaScript по vBSEO. Ви знайдете його в розділі Різне:)


я шукаю все по оптимізатор, включають VBSEO.
: Р

vBET
27-03-10, 17:14
Ok:) Як я вже писав - ви будете дуже раді за нову версію на наступному тижні. Ми зробили дійсно великої різниці в продуктивності там:)

Крім того, як ваш сервер обробляє його допомогою ви можете додавати нові мови один за іншим, час від часу. Тепер ваш кеш заповнюється так і повинно бути все краще і краще:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1