КПК

Перегляд повної версії: Вирішений strpos(): зміщення містяться в рядку ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php по рядку 435



dong
17-11-17, 11:21
Посилання на помилку: http://www.forum.alfaholicy.org/159_brera_brera_spider/46135-turbina_dzwieki_turbo_gwizdanie_-6.html?language=ro

vBET
18-11-17, 23:09
Привіт. Я перевірив деякі інші сторінки на вашому форумі і як я бачу, помилка пов'язана з змістом конкретної сторінки. Ми будемо намагатися, щоб відтворити його на нашому тестовому сервері. Якщо ми не зможемо відтворити його, ми зв'яжемося з Вами і вирішити проблему на вашій стороні.

vBET
18-11-17, 23:22
Знову привіт. Я знайшов цю рядок коду в репозиторії і у нас вже є Виправлення для нього, але він ще не випущений.

Для швидкого вирішення:
1. Відкрийте файл /includes/vbenterprisetranslator_functions.php
2. Зміни:

$closePosition = strpos($outputPart, '>',$openPosition + 1);
To:

$closePosition = @strpos($outputPart, '>',$openPosition + 1);

Скажіть, будь ласка, що вам потрібна Додаткова допомога з цією проблемою або це вирішується :)

dong
22-11-17, 22:59
Коли я це зроблю, то з'являється порожня сторінка.

vBET
24-11-17, 17:13
Zaglądnij, proszę, на личку

vBET
03-12-17, 12:17
Я перевірив на Вашому форумі - це не vBET помилка, просто ти не зробив правильно процедуру установки і не встановлено, відповідно, конфігурації, що власна функція iconv зверталася порожню рядок, намагаючись переробити текст з utf-8, utf-8. Не знаю, чому конкретно в цьому місці, але так було. Не змінився, 'UTF-8', 'utf-8', що це чітко описано в інструкції з установки.
Проблема вирішена.

До речі, пропоную Вам:
- включити Aplus - безкоштовно без обмежень
- включити переклад Microsoft - безкоштовно до певних меж, і ви можете у них створити обліковий запис, де після перевищення ліміту перекладу вимикаються до кінця даного періоду.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1