КПК

Перегляд повної версії: у мене є помилки на безкоштовній версії vBET2310



root212
02-03-10, 04:35
Увага: set_time_limit () [function.set-строки]: Не вдається встановити термін в безпечному режимі в [шлях] / входить / vbenterprisetranslator_functions.php на лінії 148

У мене php.ini використання та comant введення тексту файлу

safe_mode = OFF
але в мене та ж проблема: (

хто може допомогти мені ....
вибачте, якщо я неправильно розділ форуму, і мій язик для моєї запитати ...: про

vBET
02-03-10, 20:09
Спробуйте відключити безпечний режим по файлу. Htaccess.

root212
03-03-10, 07:22
тепер у мене є помилки

Синтаксична помилка: синтаксична помилка, несподіваний T_GLOBAL в / головна / XXX / public_html / XXX.us / входить / vbenterprisetranslator_functions.php в рядку 14
і я дивлюся на лінії 14

глобальної $ vbet_baseUri;

може у мені допомогти в цьому?

vBET
03-03-10, 21:10
Те, що ви повинні бути звернені до рядка 13 не 14 - так що я припускаю, що у вас є додатковий контент є, не наш код.

Я не знаю, звідки ви завантажили версію. Ви можете завантажити останній реліз vBET 2.3.x звідси (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=220886) і завантажте всі файли знову на ваш сервер.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1