КПК

Перегляд повної версії: Вирішений Вирізання тексту



Fabiano
24-05-15, 20:06
Я змінив мій мова Португальська тут в vBET форуму, погано, коли я відправляю текст і відправлення, текст буде відрізати, ви не в цілості. Я повинен змінити 3 рази тексту для того, щоб опублікувати його тут. Якщо ви хочете, я можу додати відео, щоб пояснити, краще.

Marcin Kalak
25-05-15, 09:28
Спробуйте очистити cookies у вашому браузері. Будь ласка, переконайтеся, що проблема з'являється на іншому браузері.

Fabiano
26-05-15, 01:59
Марцин, вже очищені файли cookie і я спробував з іншого браузера, цікаво, якщо я тільки один з цією проблемою?

Marcin Kalak
26-05-15, 11:58
Ніхто не повідомляли про подібні проблеми і не можу її відтворити.

Marcin Kalak
05-06-15, 14:23
Ця проблема буде виправлена в наступній версії.

Fabiano
07-06-15, 19:26
Він ки ' проблема será resolvido НС próxima versão, vocês conseguiram reproduzi-ло. Кач é О проблема ки ocasiona есе корті НАН mensagens?

Marcin Kalak
08-06-15, 09:43
Проблема була в поганій в кодуванні utf бази даних на перекладені сторінки. Ми працюємо над вирішенням. На нашому форумі проблема не повинна виникати.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations