КПК

Перегляд повної версії: Вирішений No Input File Specified



schan
20-02-14, 20:46
Привіт,

Я отримую це повідомлення про помилку кожен раз, коли я намагаюся переглянути форум. Я використовував .htaccess, який поставляється з інструкціям інсталятора. Я використовую vBulletin передових дружні url. Я можу надіслати вам копію мого .htaccess, якщо вам подобається. Будь-які ідеї, чому маршрутизація не працює? Коли я відключити vBET, все працює нормально. Коли я використовую англійська, все працює нормально.

Спасибі,
-Schan

Marcin Kalak
21-02-14, 13:10
Просимо вас надіслати мені посилання на сторінку, де є проблема.

schan
24-02-14, 23:57
Це тестовий сайт, і він буде захищений за допомогою файлу .htaccess. Дозвольте мені створити тимчасовий рахунок для вас. Я можу PM його вам?

schan
25-02-14, 00:20
Гей, Мартін,

Ось ще дещо що я дізнався. Я можу переглядати повідомлення і теми, коли я встановити "Дружні Url" basic. Якщо це значення " розширений", він не працює. Чи Можете ви пояснити, чому? Також, після того, як я перемкнути мову мій профіль", він перенаправляє мене, але мова не змінюється, оскільки коду мови на адресу все ще там. Я думав, що твоя функцій б подбати про це. Є це помилка або я повинен подбати про це сам?

Спасибі,
-Schan

schan
26-02-14, 10:23
Привіт,

Просто перевірка, щоб побачити, якщо є оновлення.

Спасибі,
Schan

Marcin Kalak
26-02-14, 12:16
Я не можу увійти. Ти послав мене правильні дані?

schan
27-02-14, 03:32
Все працює тепер. Вам більше не доведеться усунути проблему. Спасибі.

Marcin Kalak
27-02-14, 10:46
Я радий, що ви вирішили це питання.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1