КПК

Перегляд повної версії: Вирішений php попередження на всіх сторінках



tavenger5
19-02-14, 19:38
Отримавши це на всіх своїх сторінках. Під управлінням останньої версії.

Warning: Invalid argument, надані для foreach() в /home/site/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php на лінії 734

Marcin Kalak
21-02-14, 13:57
Будь ласка, дайте мені посилання на це питання. Будь ласка, надішліть мені PM деталі доступу до Admin CP і FTP. Я буду перевіряти, що там діється :)

Marcin Kalak
24-02-14, 13:23
У мене немає доступу до FTP.

Marcin Kalak
25-02-14, 13:15
Швидке виправлення для цієї проблеми:

Відкрийте файл includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
Пошук по сайту:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'])
Замініть її на:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'] && !$vbulletin->userinfo['userid'])

Це швидке виправлення буде додана в наступній версії.

tavenger5
28-02-14, 17:42
спасибі, що працювали.

tavenger5
30-07-14, 20:30
Я оновив до останньої версії vBET. Мені довелося знову застосувати це виправлення, однак воно тепер показує на всіх гостьових сторінок, незважаючи ні на що.

Marcin Kalak
31-07-14, 11:37
Я не бачу, проблема на вашому сайті.
Остання версія vBET - 4.7.2. У вас версія 4.7.1. Ви зробили даунгрейд?

tavenger5
01-08-14, 21:21
Так, я знижений після того, як я побачив це, але, схоже, це відбувається в 4.7.1. Це відбувається тільки коли немає перекладу доступних постачальників (Google позначений як доступний в моєму випадку, але у мене немає ключа API, запроваджені для них). Коли це відбувається потоків також не перекладається.

Marcin Kalak
04-08-14, 11:56
Якщо у вас немає ключа Google, то він повинен бути автоматично відключений. Ви вручну відключити Google AdminCP->vBET->переклад постачальники доступності. Будь ласка, дайте мені знати, якщо Google повернути на автоматично в AdminCP->vBET->переклад постачальники доступності.
Будь ласка, дайте мені знати, якщо це вирішить проблеми.

tavenger5
04-08-14, 23:08
Якщо у вас немає ключа Google, то він повинен бути автоматично відключений. Ви вручну відключити Google AdminCP->vBET->переклад постачальники доступності. Будь ласка, дайте мені знати, якщо Google повернути на автоматично в AdminCP->vBET->переклад постачальники доступності.
Будь ласка, дайте мені знати, якщо це вирішить проблеми.

Втім, схоже, що я був неправий. Хоча Google тепер перебування off після установки вручну, помилка з'являється. Проте, це, здається, не весь час. Я не можу знайти шаблон. Природно, це йде, коли "додати додатковий тег" вимкнений.

Marcin Kalak
05-08-14, 12:11
Я не бачу проблеми. Я не можу відтворити проблему, якщо я не знаю, коли воно виникає.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1