КПК

Перегляд повної версії: Вже зроблено Мова Умова інтегровані в системи повідомлення VB



StarBuG
09-02-10, 20:55
Привіт

У мене є величезна проблема.

Я використовую вітання, щоб вітати своїх гостей і познайомити їх з ідеєю мій форум.

Однак це повідомлення завжди по-німецьки, бо це робиться за допомогою системи повідомлень VB (і зображення для цілей SEO)

Це було б здорово мати додаткові опції стан в повідомленні системи.

Є. Г.:
- Користувач не переглядають форум в [МОВА]
- Користувач переглядають форум в [МОВА]

Це також сприяло б інформаційні записки про автоматизованого перекладу можливо.
Це було б дуже важливо для мене і, можливо, і інших.

Якщо хтось обійти, щоб отримати стан мови в нинішній системі повідомлення ласка, дайте мені зараз.

StarBuG

vBET
10-02-10, 14:37
Якщо ви використовуєте ясне повідомлення VB системи вона повинна бути переведена (або ми пишемо про 2 різні речі). Якщо ви використовуєте VB notive системі посилюється vBSEO - тоді повідомлення не в чистому HTML, але беруться до JavaScript по vBSEO - тобто, чому ті не переводяться. У цьому випадку просто зайдіть на vBET Різні варіанти і дозволите "Перевести повідомлення vBSEO в JavaScript". Потім він буде перекладений.

Будь ласка, дайте нам зворотний зв'язок робить це ваше рішення. Якщо не пишіть більше про VB повідомлення система, яка вам писати про - особливо там, де в панель адміністратора, ми можемо його знайти.

StarBuG
10-02-10, 17:58
Цей вирішити мою проблему, тим не менш ідея як і раніше добре.

Пам'ятаєте, я просила вас тут, як я може відображати повідомлення для гостей, які відвідують мій форум у перекладі мови?

Ці повідомлення варіантів дозволить відображати повідомлення для них, а не для гостей, які використовують рідну мову.

Це не urgend але все одно буде приємна особливість.

В даний час я дисплей вище повідомлення через умовні жорстко в мій шаблон.

StarBuG

vBET
11-02-10, 20:36
Рішення, як у вас прямо зараз. Просто додайте в шаблон, якщо розділ з умовою перевірки робить мову параметр встановлений.

Ми будемо досліджувати VB повідомлення систему і перевірити можливості для опису такого повідомлення, яке буде відображатися тільки на переклад сторінки, панель адміністратора - наскільки я розумію, що ви хочете. Чи так це?

StarBuG
11-02-10, 23:35
випадаючого умовах, таких як інші, наприклад, система повідомлення членом [Групи]

2 умови:
- Користувач не переглядають форум в [МОВА] (розкривається для всіх активованих langauges)
- Користувач переглядають форум в [МОВА]

kamilkurczak
30-12-10, 16:13
ми вже зробили нові групи користувачів в користувальницькому належить групах варіантів повідомлення системи. (Мови груп)
2 нових варіанти:
1.User належить групах: [замовчуванням його мова]
2.User не належить групах: [замовчуванням його мова]

1. повідомлення на дисплеї тільки для людей з мови від варіанту
2. Не відображати повідомлення тільки тим людям мову варіант.
Вона буде включена в наступний relase.

Тепер, я працюю над вашої ідеї ..

kamilkurczak
05-01-11, 11:06
випадаючого умовах, таких як інші, наприклад, система повідомлення членом [Групи]

2 умови:
- Користувач не переглядають форум в [МОВА] (розкривається для всіх активованих langauges)
- Користувач переглядають форум в [МОВА]

Вже зроблено .. будуть включені в наступний relase:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1